Genieten van je werk bin n9n uit It's great to be successful! QJobTrack.nl Rayonmanager m/v bedrijfsArtsen WONINGSTOFFEERDER VERKOPER/BEDRIJFSLEIDER Op zoek naar een nieuwe uitdaging? SECRETARESSE (M/V) Kijk ook op PZC Zaterdag 12 januari 2008 I 47 Voor het rayon Zuid-West brabant Zeeland Dankzij onze sterke merken en tech nologieën maken wij het leven van de mensen gemakkelijker, beter en aan genamer, De Henkei Groep opereert wereldwijd in meer dan 75 landen. Henkei is een van de Europese markt leiders in was- en reinigingsproducten en in cosmetica- en verzorgingspro ducten. Wereldwijd is Henkei markt leider in kleefstoffen en oppervlakte technologieën. Bij ons werken gaat vooral over leren, groeien en bijdragen aan het succes van een internationaal topbedrijf. So now... it's your turn! Functie-inhoud: Voor ons bedrijfsonderdeel Indola exclusively Professional zijn wij IN DOL A* op zoek naar een rayonmanager. Het accent bij deze functie ligt op de persoonlijke verkoop van onze professionele haarverzorgingsproducten in combinatie met het geven van advies over onze producten en diensten aan de kapper/ondernemer. Het rayon wordt door jou zelfstandig gemanaged, waarbij relatiebeheer en het verder uitbouwen van het aantal relaties de basis is van je denken en doen. Je brengt promoties en acties onder de aandacht van onze klanten en je plant de tijd die je nodig hebt voor de afronding van je administratie. Profiel: Wij denken aan iemand met minimaal 2 jaar persoonlijke verkoopervaring in de buitendienst. Qua achtergrond is een MBO-niveau een vereiste, liefst aangevuld met verkooptrainingen. Kennis van Word en Excel is een pré. Een representatief voorkomen, goede contactuele eigenschappen en een flexi bele instelling waar het gaat om de werkuren, completeren de functie-eisen. Een persoonlijkheidsonder zoek kan deel uitmaken van de aanstellingsprocedure. Indola exclusively Professional is onderdeel van het Henkei Concern. Graag uw reactie binnen 10 dagen via www.henkel.nl of naar ralph.branderhorst@be.henkel.com Binnenuit is een bijzonder woonconcept in Heinkenszand. Alles draait om het genieten van onze producten. In Binnenuit vindt de consument het mooiste woningtextiel, exclusieve binnen- en buitenmeubelen, schitterende parketvloeren prachtige geluids- en beeldapparatuur. Wij hopen binnenkortte kunnen genieten van 2 nieuwe medewerkers: Bij van der Poel verwachten klanten een vakbekwame, zorgvuldige aflevering én afwerking van de gekozen producten. De stoffeerder die wij zoeken is dan ook een perfectionist met liefde voor het vak. Van der Poel hoopt snel in contact te komen met een bevlogen jonge ambachtman met liefde voor zijn vak en goede contactuele eigenschappen. Sollicitaties kunnen worden verzonden naar: Van der Poel Home textiel, t.a.v. Dhr. Gijs van der Poel, Schouwersweg 7, 4451 HS Heinkenszand. www.binnenuit.nl Palladio Buitenmeubelen Buitenverlichting biedt haar klanten een exclusief assortiment van de mooiste merken. Naast een goede verkoper (met het liefst affiniteit in deze branche) wordt u de rechterhand van de eigenaar. Bij zijn afwezigheid bent u in staat klanten en personeel te inspireren en motiveren. U denkt mee over de te volgen strategie en bent een waardevolle sparringpartner aan zowel de verkoop- als inkoopkant. U bent constant alert op trends en marktontwikkelingen. Sollicitaties kunnen worden verzonden naar: Palladio Buitenmeubelen Buitenverlichting, t.a.v. Dhr. Corné Tempelaars, Schouwersweg 7, 4451 HS Heinkenszand. www.binnenuit.nl Wie zijn wij? Bedrijfsartsen5 BV is een jong en dynamisch bedrijf dat zich voornamelijk bezighoudt met ondersteuning van bedrijven in bedrijfsgezondheidszorg, verzuimbegeleiding en medische keuringen. In Zeeland, West Brabant en de regio Rotterdam zijn wij succesvol actief. We hebben vestigingen in Goes, Roosendaal, Breda en Rotterdam en meerdere spreekuurlocaties. Wij kiezen voor geleidelijke groei en uitbreiding. Ter versterking van ons team in de vestiging Goes zijn wij op zoek naar een nieuwe collega in de functie van Functie-inhoud Binnen een team van drie secretaresses (gemiddelde leeftijd ca. 30 jaar) verricht je diverse soorten administratieve en secretariële taken. Er is sprake van een sterke afwisseling van taken. Bij affiniteit voor het vak van doktersassistente bestaat de mogelijkheid om de taken op dat vlak uit te breiden. Aan wie denken wij? Voor deze veelzijdige functie zoeken wij een enthousiaste collega met een relevante opleiding op MBO niveau, of bijna afgestudeerd hiervoor. Minstens zo belangrijk is: accuratesse en hoog handelingstempo klantgerichte instelling en sterk ontwikkeld verantwoordelijkheidsgevoel goede communicatieve vaardigheden, mondeling en schriftelijk representatief en collegiaal samenwerken flexibiliteit in taken en werktijden bij bv. afwezigheid van collega's en vakanties Wat bieden wij? Een prettige en collegiale werksfeer in een dynamische werkomgeving. De mogelijkheid om opleiding te volgen. Bedrijfsartsen5 BV heeft een pakket met eigen arbeidsvoorwaarden. Hierin zijn niet alleen prima pnmaire aspecten opgenomen, maar tevens uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (reiskosten, winstdeling, enz). Overige informatie Voor deze functie geldt een dienstverband van 24 -28 uur per week met op termijn uitbreiding naar een fulltime dienstverband. Inschaling vindt plaats op basis van ervaring binnen het loongebouw van bedrijfsartsen5. Nadere informatie over de functie is te verkrijgen bij mevrouw T. Kooman, secretaresse, telefoon 0113-272360. Denk je dat je die nieuwe collega bent? Dan nodigen wij je uit om te solliciteren. Schrijf een brief (met Curriculum Vitae) voor 1 februari a.s. aan Bed rijf sartsen5, ter attentie van de heer J.J. Matthijsse. Je kunt deze ook per e-mail sturen aan tamara.kooman@bedrijfsartsen5.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 123