■H PI 4 Vogelaar Vredehof bv 'té m Nedalco OJobTrack.nl Zorgteammanagerc www.allevo.nl allevo MAKING QUALITY ALCOHOL NATURALLY een parttime verkoper binnendienst (m/v) Medewerker Technische Dienst (fulltime m/v) Kijk ook op PZC Zaterdag 12 januari 2008 I 41 Wij zoeken voor de Jeugdgezondheidszorg (JCZ) op korte termijn voor 36 uur per week een Je taken je geeft leiding aan de uitvoerende medewerkers: wijkverpleegkundigen JGZ. cb-artsen, cb-assistenten. medewerkers centraal afsprakenbureau en de zwanger- schapsgymdocenten; je bent belast met de effectieve aansturing van het primaire proces t.a.v. zorg- en dienstverlening; je levert vanuit de operationele verantwoordelijkheid een bijdrage aan het beleid van de JGZ. Wij verwachten een HBO werk- en denkniveau aangevuld met een managementopleiding; een verpleegkundige of paramedische achtergrond; ervaring binnen het werk van de JGZ en in het samenwerken met medici, paramedici en verpleegkundigen; bij voorkeur ervaring als operationeel manager in de JGZ; dat je de beschikking over een auto hebt. Wij bieden ondersteuning door de staf JGZ op inhoudelijk niveau; ondersteuning door de RVE-manager; een arbeidsovereenkomst voor één jaar met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd; arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg; salariëring volgens schaal FWG 55, minimaal 2.065,54 en maximaal 3.278,87 per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie sollicitatie Voor meer informatie kan je contact opnemen met de heer Dré van Eekelen. RVE-manager, telefoon (0113) 249200. Wij willen de gesprekken houden op maandag 11 februari 2008. Je schriftelijke reactie voorzien van een motivatie voor je sollicitatie en CV dient, onder vermelding van vacaturenummer 070070. uiterlijk 27 januari 2008 in ons bezit te zijn. Je kunt de brief richten aan: Allévo, Afdeling P&O, Postbus 79. 4460 AB Goes. E-mailen kan ook, ons adres is: PenO@allevo.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Allévo staat naast u. Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afgestemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen-Duiveland, Noord- en Zuid-Beveland, St. Philips/and en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin intra- en extramurale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezondheidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering, uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverlenings sector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met passie voor hun vak. Hollandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 92 00 E-mail PenO@allevo.nl m k ilAJik -fi M xjiïr'' Functie: Wij vragen per direct Functie omschrijving: Functie eisen: Zorgdragen voor de Een afgeronde opleiding bestellingen Mbo/Hbo Secretariële werkzaamheden Goede beheersing van de Lichte administratieve Franse taal is een pré. Bij werkzaamheden voorkeur ook Duits en Engels. Het onderhouden van contacten Je hebt goede communicatieve met klanten vaardigheden en bent klantgericht Wij bieden: Een leuke en afwisselende baan met flexibele werktijden. Solliciteren kan d.m.v. een sollicitatiebrief CV Contact: Delta Mossel B.V. Korringaweg 59. 4401 NV Yerseke T 0113-57 33 30 F 0113-57 23 30 E info@deltamossel.com Koninklijke Nedalco is, samen met Suiker Unie, Sensus, Aviko, SVZ, Uni- fine Food Bake Ingre dients en Unifine Sauces en Spices onderdeel van Royal Cosun. Deze inter nationale onderneming ontwikkelt, produceert en verkoopt voedingsmid delen en -ingrediënten. Er werken gemiddeld 4.000 medewerkers. Cosun en haar bedrijven investeren veel in hun ontwikkeling en loopbaan. De neutrale alcohol die Nedalco al meer dan 100 jaar produceert is een belangrijke grondstof voor de Europese alcoholische drankenindustrie. Ook voor talrijke producten in de azijn-, cosmetische, farmaceutische, medische en chemische industrie is Nedalco's alcohol een belangrijk bestanddeel. Nedalco is in de afgelopen eeuw uitgegroeid tot markt leider in haar sector. Sinds kort evolueert Nedalco eveneens in de bio-ethanol markt, een belangrijke groei markt. Nedalco's hoofd kantoor staat in Bergen op Zoom. Koninklijke Wegens vertrek van onze huidige collega zijn wij op zoek naar een ervaren MEDEWERKER CREDITEUREN ADMINISTRATIE (M/V) De afdeling Finance Accounting draagt zorg voor de registratie en administra tie van alle in- en uitgaande geldstromen van de onderneming, de planning en opvolging daarvan en de periodieke rapportage daarover aan het management. Tevens vormt registratie en rapportage omtrent accijns een belangrijk onderdeel van het taakgebied. Wij verwachten ook een actieve ondersteuning van de overige onderdelen bin nen de afdeling. De werkzaamheden worden voornamelijk via een ERP-systeem (JD-Edwards) uitgevoerd. Functie-inhoud. Dagelijkse verwerking en controle van ingekomen facturen; Verzorging van betalingen van goedgekeurde facturen en andere betalingsposten; Beheer crediteuren stamgegevens; Doen van verbeteringsvoorstellen t.a.v. alle aspecten van het crediteu- renmanagement; Opstellen aangifte omzetbelasting; Bewaking van de vervaldata van belastingaanslagen in Nederland en het buitenland; Het ondersteunen van de overige teamleden. Functie-oiaen: MBO werk en denkniveau; Ervaring met crediteuren administratie en eventueel debiteuren administratie; Ervaring met geautomatiseerde systemen (o.a. ERP-pakketten MS office); Teamspeler; Bij voorkeur zoeken wij iemand met kennis van één of meerdere moderne talen; Zelfstandig en accuraat kunnen werken; Enthousiast. Sollicitatieprocedure: Voor vragen omtrent deze vacature kunt u contact opnemen met Martijn Nuijten, Manager Finance Accounting, tel 0164-213 446 of e-mail M.Nuijten@nedalco. nlUw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen nchten aan Sanne de Groen, afdeling HR. Postbus 6 4600 AA Bergen op Zoom of e-mail HR@nedalco.nl. Vogelaar Vredehof BV in Krabbendijke is een dynamische groothandel in hardfruit met ca. 95 medewerkers. De activiteiten bestaan uit handel, koeling, verpakking en transport. De producten worden geleverd aan grootwinkelbedrijven en groothandels in bin nen- en buitenland. Ter aanvulling van ons huidige team zijn we op zoek naar een: Werkzaamheden: Je werkt in een team van 4 medewerkers. Dit team is verantwoordelijk voor alle technische installaties in het bedrijf, zoals verpakkingsmachines, heftrucks en koelinstallaties maar ook bv. brandmeld- en inbraaksystemen. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het verhelpen van storingen en het plegen van onderhoud aan de installaties, zowel op mechanisch als elektrisch gebied. Na een inwerkpe- riodë verwachten we dat je zelfstandig kunt functioneren. Deze baan is uitermate geschikt voor een persoon met enige jaren ervaring die zich wat breder wil ontwikkelen. Wat verwachten we: een afgeronde technische opleiding op VMBO-niveau een technische "allrounder" die breed inzetbaar is zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken bij voorkeur enkele jaren ervaring in een productie- of verpakkingsomgeving bereidheid om aanvullende cursussen te volgen geen "9 tot 5"-mentaliteit, bereidheid tot overwerk en het verrichten van een weekenddienst (zaterdagmorgen) Wat bieden we: een afwisselende baan goede arbeidsomstandigheden salaris, afhankelijk van opleiding en werkervaring, volgens de cao voor de groothandel in AGF Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot Dhr. B de Leeuw, bereikbaar op telefoonnummer 0113 - 397 116 Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen naar: Vogelaar Vredehof BV - Postbus 50 - 4413 ZH - Krabbendijke of per mail: bedriifsleiding@vogelaar.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 117