Banen 64 I Zaterdag 12 januari 2008 PZC Klaar voor een technische baan bij een wereld bedrijfEen loopbaan starten waarin je je blijft ontwikkelen? Samenwerken met mensen die ook gewoon plezier in hun baan zoeken, net als jij? Hier kan het. In Bergen op Zoom vind je de hypermoderne fabriek van Philip Morris Holland B.V.rde grootste sigarettenfabriek ter wereld buiten de Verenigde Staten. Je zou eens moeten zien hoe hier elke minuut 16.000 sigaretten van superieure kwaliteit uit onze machines komen. Een indrukwekkende plek om te werken. P Kijk ook op JobTrack.nl Als Procesoperator heb je minimaal een opleiding op niveau 2 (primair leerlingstelsel) nodig, bij voorkeur Vapro A (Proces of Mechanisch), of een opleiding in soortgelijke (technische) richting. Werkervaring in de procesindustrie is een pre. Belangrijk is dat je flexibel bent, van aanpakken weet en graag initiatief neemt. Ook omdat je hier uitstekend kunt doorgroeien. :=.- Als Elektro-Technician werk je in een hecht team met zowel Mechanische- als Elektro-Technicians. Je kunt echt op elkaar bouwen. Samen met je collega's zorg je ervoor dat ons technisch equipement in perfecte staat blijft. Dit doe je door op regelmatige basis onderhoud uit te voeren, of je neemt actie als er storingen optreden. Een afwisselende jób, waarbij je werkt in ploegendienst PMH investeert veel in techniek, dus je werkt altijd met de modernste systemen. Daarom verwachten wij dat jij bijblijft in je vakgebied; we bieden je ruime mogelijkheden om trainingen en opleidingen te volgen. Als (Senior) Elektro-Technician beschik je minimaal over een MBO- of HBO-opleiding Elektrotechniek. Als Procesoperator Primary bestaan je werkzaamheden onder andere uit het besturen en bewaken van processen door middel van geavanceerde besturingssystemen en controles in het veld. Een afwisselende job, waarbij je werkt in ploegendienst. Alles over werken als Procesoperator en Elektro-Technician bij Philip Morris Holland B.V. vind je op onze carrièresite. Natuurlijk kun je ook meteen online (open) solliciteren op www.pmicareers.nl, of stuur je sollicitatie naarpminlboz.solliciteren@pmintl.com.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 116