HAPRO Banen Wilt u dit w varkentje even wassen? franchisenemer (m/v) Wijkziekenverzorgende (m/v) 58 I Zaterdag 12 januari 2008 PZC Kijk ook op JobTrack.nl DeVDL Groep is een internationale onderneming die zich toelegt op de ontwikkeling, productie en verkoop van halffabrikaten en eindproducten. In totaal maken ruim 75 werkmaatschappijen verspreid over 14 landen met circa 7500 medewerkers deel uit van de groep. A VOL COMPANY HAPRO INTERNATIONAL Hapro International is een gevestigde naam op het gebied van zonnebanken en autodakkoffers. Inmiddels worden onze producten naar meer dan 30 landen geëxporteerd. Aan de basis van ons succes liggen de kwaliteitsproducten die gekenmerkt worden door een stijlvol design en innovatieve technieken. Hapro International maakt deel uit van de succesvolle VDL Groep. We zijn op korte termijn op zoek naar kandidaten m/v voor de functies: Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar Hapro International bv. Antwoordnummer 5358, 4400 KV Kapelle. Per e-mail kan ook: sollicitatie@hapro.com. de functie Binnen de afdeling inkoop ben je verantwoordelijk voor de initiële afspraken met leveranciers. Je zorgt voor de best mogelijke inkoopcondities binnen en/of buiten het bestaande leverancierspakket. Intern communiceer je met diverse afdelingen, o.a. met R&D, omtrent nieuwe ontwikkelingen in de markt. Je rapporteert aan het hoofd inkoop/werkvoorbereider je profiel Je opleidingsniveau is HBO in een tech nisch/logistieke richting. Nevi I en II zijn gewenst. Enkele jaren ervaring als zelfstandig inkoper is een pré, Je beheerst de Engelse en Duitse taal. Frans is een pré. Je beschikt over goede communicatieve eigenschappen. Onderhandelen zit je in het bloed. Vanzelfsprekend ben je stressbestendig, flexibel en ingesteld op een hoge mate van orde en netheid. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Johan Schut, telefoon (0113) 362 362. Hü de functie De afdeling werkvoorbereiding ver zorgt in een dynamische werkomgeving zowel de logistieke als de (arbeids-) technische voorbereiding van de productieactiviteiten, Deze bestaan o.a. uit vacuüm vormen, lakken en assemblage. Je denkt mee in het productieproces, plant productieorders, begeleid en evalueert deze, je profiel je hebt een HBO denk en werkniveau in een technische richting. Je bent enthousiast, nauwkeurig, flexibel en doortastend. Ervaring en/of affiniteit in een productietechnische werkomgeving is een pré. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Johan Schut, telefoon (0113) 362 362. verkoopmedewerker binnendienst 24 UUR PER WÊ de functie Samen met 2 collega's ben je verantwoordelijk voor een correcte verwerking van de orders en stem je dit goed af met de afdeling productie. Je stelt exportdocumenten op, factureert en verzorgt het overzicht van de verkoopstatistieken.Tevens ben je aanspreekpunt voor onze klanten en onderhoud je contacten met de Kamer van Koophandel. De verkoop binnen dienst valt onder directe verantwoording van de verkoopdirecteur je profiel Je bent een flexibele, commerciële per soonlijkheid die snel kan schakelen en besluitvaardig en nauwkeurig te werk gaat. Verder ben je in het bezit van een HBO-diploma en beschik je over een ruime talenkennis. Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal is onontbeerlijk. Kennis van de Duitse en/of Franse taal is een pré. Als je al ervaring hebt opgedaan in een soortgelijke functie geniet dat zeker onze voorkeur Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Emilie den Hartog, telefoon (0113) 362 362. medewerker kwaliteitsdienst de functie Binnen de kwaliteitsdienst zijn wij op zoek naar een allround medewerker die mede verantwoordelijk is voor de ingangscontrole, kwaliteitsbewaking in de productielijnen, audits op eindproductniveau en het oplossingsgericht meedenken in het productieproces. De productie processen binnen onze onderneming bestaan o.a. uit vacuümvormen, lakken en assemblage. je profiel Je hebt MBO denk- en werkniveau met technisch inzicht. Je hebt een pragmatische aanpak, beschikt over goede sociale eigenschappen en hebt oog voor orde. netheid en veiligheid. Als je ervaring hebt in een productietechnische omgeving is dit een pré. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Paul Blakenburg, telefoon (0113) 362 362. wij bieden Naast een werksfeer die informeer, open en direct is bieden wij je zeer afwisselend werk in een dynamische werkomgeving waarin snel acteren een belangrijke rol speelt. Hapro biedt je een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. IPIC Nederland B.V. is een franchisegevers organisatie die zich specialiseert in franchise van wasstraten. Reeds zijn er een 38 tal IMO vestigingen in Nederland en in Europa meer dan 900 onder de naam IMO Carwash. Per direct zijn wij op zoek naar een: Meerdere locaties in de provincie Zeeland. Wij vragen: Een franchisenemer die ondernemend is, enthousiast, met enig technisch inzicht, betrouwbaar en met gevoel voor commercie. En die in staat is geheel zelfstandig te kunnen werken. Gaarne uw sollicitatiebrief met curriculum vitae te zenden naar onderstaand adres: IPIC Nederland B.V. T.a.v. dhr. J. Vollaers Buizenwerf 93 3063 AB Rotterdam email: info@ipic-nederland.nl Zorgstroom is voor thuiszorg Vlissingen op zoek naar een Voor 20 uur per week. Vacaturenummer 8.007. Als wijkziekenverzorgende verricht je werkzaamheden van curatieve en preventieve aard, maar ook reactivering, revalidatie, gezondheidsvoorlichting en opvoeding behoren tot het takenpakket. Je bent in het bezit van één van de volgende diploma's: verzorgende niveau 3-IG, A-verpleegkunde, MDGO-vp, MDGO-vz (inclusief deelkwalificatie 304). Daarnaast beschik je over enige relevante werkervaring, ben je bereid alle diensten 'te draaien en in het bezit van een rijbewijs. Wij bieden je een afwisselende baan in een dynamische werk omgeving en goede arbeidsvoorwaarden, zoals bijv. regelingen voor deskundigheidsbevordering en pensioen. Salariëring volgens CAO Thuiszorg, FWG 40 (maximaal 2340,66 bruto per maand). Informatie is te verkrijgen bij Franca Beirnaert, zonemanager, tel. (0118) 48 64 00. Je schriftelijke sollicitatie kan je tot 22 januari a.s. richten aan de heer L.O. Phernambucq, Bestuurder, postbus 323, 4330 AH Middelburg. Ruim 2.700 medewerkers, alphahelpenden en vrijwilligers zetten zich in een gezonde werksfeer in voor goede zorg. Ze leveren producten en diensten die het mensen mogelijk maakt zo gezond en zelfstandig mogelijk te leven en te wonen. Voor meer vacatures o.a. verzorgende: www.zorgstroom.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 110