32 j Vrijdag 11 januari 2008 PZC wa In Zijn arm de lammeren. Jesaja 40:11 Vannacht heeft de Heer onze moeder, schoonmoeder en oma weggedragen. Heel lang mocht ze bij ons zijn. Dankbaar zijn we nu ze Thuis is gehaald. (po/onia obuivri-c/Po/u/e/H/e//i sinds 9 december 2000 weduwe van Antfieunis Sturm Louisville (USA): Adrie en Louise Vlissingen: Co en Marja Jonathan en Merel Ivo Culemborg: Corrie Michiel en Angela Arianne en Sierd Oost-Souburg, 9 januari 2008 Correspondentieadres: Bossenburg 135,4385 EC Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maan dag 14 januari van 12.45 tot 13.15 uur in de zaal van "De Pelgrimskerk" aan de Fort den Haakweg 2 te Vrouwen polder. Aansluitend zal om 13.30 uur in genoemde kerk de afscheidsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "De Ontmoeting" bij de kerk. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzus t ttf/sv/i- cf(b/ufe/Hje/n in de leeftijd van 91 jaar. Middelburg: C. Sturm A.J. Sturm-van der Wal Middelburg: C. Jacobse-Sturm Middelburg: A. Sturm W. Sturm-Janse Goes: Chr. Sturm K. Sturm-de Wolf Neven en nichten Middelburg, 8 januari 2008 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Frans Waterman Ruim 37 jaar heeft hij bij ons gewerkt als chef van de schade-afdeling. Wij zullen hem enorm missen. Wij wensen Hermien, Laura en Marik alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle collega's van Autobedrijf Britannia B.V. Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze collega Frans Waterman Hij heeft gedurende 37 jaar met grote betrokkenheid zijn talenten ingezet voor ons bedrijf als chef van de schade-afdeling. Wij wensen Hermien, Laura en Marik alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Autobedrijf Britannia Beheer B.V. Familie P. de Boe Familie J. Floresse In verband met de begrafenis van dhr. F. Waterman is ons bedrijf dinsdagmiddag 15 januari 's middags GESLOTEN Autobedrijf Britannia Industrieweg 19 Vlissingen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn lieve zus en onze tante Nel Zonruiter-van Stee We zullen haar missen. K.R. Pekaar-van Stee en kinderen Uw reacties, kaarten en brieven na het overlijden van mijn man, onze vader, opa, broer en zwager )ohan Geert Krips - Joop waren hartverwarmend en een grote steun. Het is fijn te weten dat zo velen van hem hielden en hem waardeerden. Hiervoor onze hartelijke dank. Nelly Krips-Keizer en familie Brouwershaven, januari 2008 Het heeft ons erg goed gedaan, zoveel blijken van deelneming te mogen hebben ontvangen naar aan leiding van het onverwachte overlijden van mijn lieve man, vader, opa en overopa Leen Minderhoud Onze hartelijke dank daarvoor. Familie Minderhoud Hansweert, januari 2008 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geloeloozerao 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 II Uw wensen registreren? Vraag om ons "Persoonlijke Wensen Boekje" ■l Wie op Hem zijn geloof bouwt zal niet beschaamd uitkomen Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve en zorgzame papa Francois Jacobus Christiaan Waterman Frans Waarde, 5 juli 1947 f Oost-Souburg, 9 januari 2008 Groot is de leegte dieje achterlaat, maar mooi zijn de herinneringen die blijven. Hermien Waterman-Selser Laura Marik Bastion 1 4388 WH Oost-Souburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op maandag 14 januari van 19.00 tot 19.45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrie weg 20 te Vlissingen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 15 januari om 13.15 uur in "De Open Haven", het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente te Oost- Souburg, aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in "De Open Haven". Zij die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Net nu er weer hoop was na een zorgelijke tijd is plotse ling uit onze vriendenkring weggenomen Frans Waterman Lianne en Patrick Yvonne en Adrie Anneke en Cees Ineke en Jan Cobi en René en de kinderen We wensen Hermien, Laura en Marik heel veel sterkte toe, we willen er voor jullie zijn. *3 i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66