meer in assortiment, Vim wel SAROUK Nieuw cursusaanbod Volgend jaar drinkt Vlissingen aan ijsbar badkamers! mmm nmn Tot 50% korting PZC Vrijdag 11 januari 2008 I 27 Winterkoopjesmarkt is terug in Goes GOES - Voor het eerst in twee jaar is er donderdag weer een winter koopjesmarkt in Goes. Vorig jaar werd de markt op het laatste moment afgelast vanwege een grote storm. Gevreesd werd dat de tent zou wegwaaien. Vijf tien winkeliers organiseren de koopjesmarkt, die om 9.00 uur be gint in een tent op de Grote Markt. Ongeluk met brommer en scootmobiel VUSSINGEN - Op de kruising Bloe- menlaan-President Rooseveltlaan in Vlissingen is gisteren rond 17.00 uur een bromfietser op een scoot mobiel gebotst. Een 57-jarige Vlis- singer die in de scootmobiel zat, is per ambulance naar het zieken huis gebracht. Daar werd een scheurtje in zijn enkel geconsta teerd. De zeventienjarige bromfiet ser uit Vlissingen raakte niet ge wond. Door de botsing liep ook een geparkeerde auto schade op. |Op zoek naar een Istoere skelter? www.zeelandaanhangwagens.nl 0118-613659 MIDDELBURG - Kunsteducatie Wal cheren start in januari en februari met een hele nieuwe reeks korte cursussen. In de Halve Maan in Oostkapelle en het Schuttershof in Domburg kunnen mensen terecht voor lessen op het gebied van thea ter, literatuur en beeldende kunst. In Middelburg kun je leren schrij ven en in Vlissingen is een cursus videofilm monteren. Meer informatie is te vinden op www.kunsteducatiewalcheren.nl Sinds 1975 in Zeeland I PERZISCHE- EN OOSTERSE TAPIJTENSPECIAALZAAK op alle tapijten modern en klassiek www.sarouk.nl Tel. 0113 22 71 01 - Singelstraat 19 Goes Vlissings Ijspaleis roept volgens de organisatie om een herhaling. door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Het was druk en goed. De eerste editie van het Vlis sings Ijspaleis verdient van de orga nisatie een herhaling. Als de Aldi maar niet gaat dwarsliggen. De laatste vrachtwagen met koel elementen is de stad uit. En Louis van Heulen heeft gewoon gelijk ge kregen: de overdekte ijsbaan in de Spuikom was succesvol. „Het zat elke dag vol schaatsende kinderen. Ouders brachten hun kinderen als ze naar de bioscoop gingen of de den zelf mee. TVveeduizend leerlin gen van basisscholen hebben we aan het bewegen gekregen. Alleen de Theo Thijssenschool zegde af maar die hebben we vrijkaarten ge geven voor de volgende keer." Lezing over vaargeul in de Westerschelde MIDDELBURG - H. Verbeek van Rijkswaterstaat houdt vanavond een lezing in de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg over de ver ruiming van de vaargeul in de Westerschelde. De lezing begint om 20.00 uur. Want die komt er. „Dat moet luk ken. Zo'n tent kost een ton en we hadden nu 75.000 euro aan spon sorgeld bij elkaar. Dat is een mooi begin. Met de inkomsten erbij ho pen we quitte te spelen." De ijstent stond er net toen een storm het begin december omver blies. De complete ravage was bin nen een week hersteld. „Je merkte er weinig meer van. De tentenbou wer heeft; inmiddels toegegeven dat de fout bij hem ligt." Het enige smetje zijn de klachten van de Aldi. De super claimde 35 parkeerplaatsen van het Spuikom- terrein en zegt volgens Van Heu len dat er volgend jaar geen plek is voor het ijspaleis. „Terwijl die 35 plaatsen nooit helemaal bezet wa ren." Hij trekt zich er ook weinig van aan en maakt alweer plannen voor volgend jaar. „Misschien kun nen we dan wat evenementen or ganiseren. Of een echte ijsbar!" Bij Imabo LOGUS kunt u terecht voor bouwmaterialen, hout- en plaatmaterialen, sierbestrating, sanitair, tegels en natuursteen. LOGUS Goes Noord. Albert Joachimikade 33. T 0113 -21 54 01 Vlissingen. Marie Curieweg 9-13, T: 0118-69 00 25 Na vijftig jaar achter de kassa stopt Cathrien Boone. De inwoonster van Meliskerke zal het contact met de klanten missen, hoewel ze wel merkt dat die te genwoordig minder tijd voor een praatje hebben dan tien jaar geleden. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 61