wil dolgraag prof worden Van den Eijnden wint proloog van Jumping Indoor Nieuwland januari-opruiming waar anders? www.autoshak.nl 0 bas+mar de jager 45 Vrijdag 11 januari 2008 PZC B Agnieta Francke draagt de kampioenstrui en gouden medaille die ze twee weken geleden bij het NK in Alkmaar won. foto Ruben Oreel nen concentreren." Tot nu toe ver diende ze met het rondbrengen van folders en huis-aan-huisbla- den haar tweewielers. Zo heeft ze zelf haar eigen tijdritfiets, kosten 4000 euro, bij elkaar gespaard. En een baanfiets van 1600 euro zit er ook aan te komen. Maar hoe moet het nu als ze studeert? Dan heeft ze toch geen tijd meer om 'bij te klussen'? De oplossing is al gevon den. „Ik hoop dat ik dan zo ver ben, dat de sponsor mijn fietsen betaalt", kijkt Agnieta Francke hoopvol vooruit. De pas zeventienjarige Agnieta Francke aast op een carrière als wielerprof. Na de zomer wil ze in Amsterdam of Deventer aan een topsportschool gaan studeren. AUTOBEDRIJF 'S-HEER ARENDSKERKE Vermetstraat 38 0113-561381 Pooldinic Nederlands kampioen Niels Feijen MIDDELBURG - Niels Feijen verzorgt op donderdag 14 februari een cli nic bij The Roadhouse in Middel burg. Feijen, die op 3 februari zijn 31e verjaardag viert, is drievoudig Europees kampioen pool. Daarnaast legde hij ook meerdere keren beslag op de Nederlandse ti tel. De succesvolle Feijen zal in het etablissement in Middelburg een clinic geven in het one-pocket en andere poolsoorten. De deelne mers aan de clinic krijgen de kans om tegen Feijen te spelen. Nico Schoute wordt nieuwe trainer DFS GOES - Met ingang van het vol gend seizoen wordt Nico Schoute uit Zierikzee de nieuwe trainer van DFS uit Burgh-Haamstede. Schoute wordt de opvolger van Wil Wijnands, die na afloop van deze competitie de eer aan zich zelf houdt. Schoute tekent een een jarig contract, met een optie voor een tweede jaar. In overleg met het bestuur van de zaterdag-vier deklasser start Nico Schoute met de opleiding Trainer/Coach 2. Wil Schellekens boekt een overtuigende zege in de klasse L. door Lucien Roelandt NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Marti- ne van den Eijnden gaat als eerste de boeken in van lumping Indoor Nieuwland. De amazone uit Steen bergen schreef gisteren bij Stal de Kroo met Utopie de proloog van het hippisch evenement in Nieuw- en Sint loosland op haar naam. In groep één van de klasse plaats ten 25 combinaties zich voor de barrage. Van den Eijnden toonde zich met Utopie hiervan de snel ste. De Brabantse (19) stuurde de French Buffet zoon in 29.43 secon den naar het oranje erelint. Wilrna Stouten toonde zich met Stouten's Suprice de beste Zeeuwse combi natie. De amazone uit het Wal- cherse Serooskerke reed de Voltai- re-dochter in 32.53 seconden naar de derde stek. Alyssia lanse uit Westkapelle eindigde met Moren- tes op een fraaie vierde plaats. Dertig combinaties meldden zich in groep twee van de klasse L voor de barrage. Rosanne van den Eijn den stuurde in de beslissende ron de de zwarte merrie Urena in Wilma Stouten 30.03 seconden foutloos rond. De amazone (18) leek daarmee de prestatie van zus Martine te evena ren. Wil Schellekens stak daar ech ter een stokje voor. Hij stuurde de voorzichtig springende Indoc- tro-dochter Wilma V in 28.89 se conden naar een overtuigende overwinning. „Het is een fijn paard", zei Schellekens. „Ze heeft veel springvermogen, techniek en een geweldige instelling. Ik heb met haar al veel wedstrijden ge wonnen. Het is echt een paard voor de toekomst." Annemijn Harten ('s-Heer Arends- kerke) was in deze sterk bezette ru briek met een achtste plaats de bes te Zeeuwse. Met de supersnelle tijd van 29.08 toonde Michel Sonneveld zich met Umar de beste van groep groep één in de klasse M. In groep twee won Danny Willems uit Rot terdam met Top Blue B. Met een vierde plaats mocht Ingrid Jakosen uit Meliskerke zich met Utah de succesvolste Zeeuwse noemen. g> ïT -c 1» E? c? af kerkplein 57 kapelle 0113 343810 info@basmar.nl www.basmar.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 59