Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Vrijdag 11 januari 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiiebenchten@wegenerdagbladen.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl t i Tot onze grote ontsteltenis is totaal onverwacht overleden onze lieve man, vader en opa Hendrik Herman Baten (Erik) Soerabaja, 4 september 1939 t Oost-Souburg, 9 januari 2008 Wij zullen hem enorm missen, hij laat een grote leegte achter Oost-Souburg: Sjuttina Baten-van Sparrentak Oud-Beijerland: Marloes en Philip Anna Wouter Zoetermeer: Heieen en Peter Thijs Utrecht: Jan-Willem en Marica Hugo Frederick Amstelstraat 41 4388 RJ Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Erik te nemen zondag 13 januari van 15.00 uur tot 15.30 uur in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenis zal in familiekring te Vlissingen plaats vinden. Liever geen bezoek aan huis. Na jarenlange vriendschap hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze vriend Eric Baten Wij wensen Sjuttina en de kinderen veel sterkte. We zullen hem missen. Je vrienden: Marianne en Jan van Peenen Rietje en Herman Maas Niet onverwacht bereikte ons het ontstellende bericht van het overlijden van [annie Gideonse Jannie was bijna 25 jaar lid van de recreantengroep van onze vereniging en heeft tevens nog een aantal jaren competitie gespeeld. Als lid van de recreantengroep was zij een trouw speelster op de woensdagavond, altijd positief en opgewekt, zij liet dan ook zelden verstek gaan. Hoewel ze vanwege haar ziekte de laatste jaren moest afhaken, voelt het alsof we haar nu pas echt verliezen als lid van de recreanten. Wij wensen haar man David, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur, recreanten en leden Tafeltennisvereniging Arnemuiden Kees Pasveer (voorzitter) Jan Mijnsbergen (secretaris) Het doet ons veel verdriet dat is overleden fannie Gideonse-van Dis echtgenote van ons kerkenraadslid David Gideonse Wij denken met veel respect aan haar betrokkenheid, haar inzet voor onze gemeente en aan de manier waarop zij met haar ziekte is omgegaan. Wij bidden David en de familie Gods liefdevolle nabijheid en steun toe in de komende tijd. De kerkenraad van de Protestantse gemeente te Kleverskerke Eugène, Gerda, Gert, Hans, Ineke, Krijnie. Lenie, Lenie, Piet Rusten na het leven rusten bij de bron Van waar langgeleden ook de weg begon Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zo lang bij ons mochten hebben, delen wij u mede dat de Heer heeft Thuisgehaald onze lieve moeder, oma en overoma Adriana Anthonia Kwaak sinds juli 1980 weduwe van Andries Johannis van Dalsen in de leeftijd van 95 jaar. Numansdorp: Evert van Dalsen Nelleke van Dalsen-de Roo Esmeralda en Robert-Paul fens Lennert Ferdinand 's-Heer Hendrikskinderen: Jannie Vanhommerig- van Dalsen Jo Vanhommerig Leonard en Savon Thomas Koen Marijke en Rogier 's-Heer Arendskerke, 9 januari 2008 Correspondentieadres: Jacoba van Beierenstraat 38 4472 BD 's-Heer Hendriks kinderen De afscheidsdienst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op zaterdag 12 januari om 11.00 uur in het vere nigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd gebouw. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Poelwijck' voor de liefdevolle verzorging. Groot is de leegte die je achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Veel te vroeg, nog midden in het leven, is plotseling van ons heengegaan mijn dierbare man, onze lieve pa en super opa Marinus Klaassen Marien in de leeftijd van 61 jaar. Kats: Loes Leiden: Jacqueline en Jorge Margarita Alexei Nootdorp: Marianne en Dirk Thijs Middelburg: Ingriden Jürgen Eli Eva 9 januari 2008 Hamerstedestraat 8,4485 AT Kats Mijn man, onze pa en opa is overgebracht naar rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 14 januari om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de condoléanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig geven wij U kennis van het onverwachte over lijden van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Marinus Klaassen Heinkenszand: S.J. Lems-Breure Colijnsplaat: Piet Lems Roosendaal: Geersdijk: Colijnsplaat: Hennie Melse-Lems Toon Melse Janneke Bakker-Lems Leo Bakker Francien Lems Edmund Schneider Neven en nichten 9 Januari 2008 Met verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Klaassen echtgenoot van S.L. Lems Kortgene: F.Klaassen G.M.KIaassen-Leendertse Kortgene: P.N.van Fraassen-Klaassen Jac.van Fraassen Colijnsplaat: A.C.Klaassen Neven en Nichten 9 Januari 2008 Nooit meer neuzen, neuzen op vrijdag Doin Vol ongeloof en nog niet bevattend, is plotseling over leden onze allerbeste vriend en buurman Marien Klaassen We zullen hem verschrikkelijk missen. Wij wensen Loes, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Joop en Henny Paauwe kinderen en kleinkinderen Door de bijzondere manier van samen werken en samen ontspannen is een hechte vriendschap ontstaan. Marien we zullen jou, je verhalen en je humor in de club heel erg missen. Colijnsplaat Colijnsplaat Kamperland Vrouwenpolder Colijnsplaat Vorselaar( België) Goes Franken Ina Leo en Aly Wim en Aly Richard Ko en Magda :Ceriel en Maria Henken Ineke Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotseling f overlijden van onze voorzitter van loterijvereniging "Het Lotje" Marien Klaassen Wij wensen Loes, kinderen en kleinkinderen veel sterkte f met dit verlies. Bestuur en leden loterijvereniging "Het Lotje" 1 Geschokt zijn wij door het onverwachts overlijden van onze voorzitter van het "Mussengilde Kats" Marien Klaassen Ons medeleven gaat uit naar Loes, kinderen en klein kinderen. Bestuur en leden "Mussengilde Kats" Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze voorzitter Marien Klaassen De familie sterkte toegewenst. Loterijvereniging "De Schelde", Colijnsplaat Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons gewaardeerd commissielid Marien Klaassen Wij wensen Loes, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Commissie van Beheer van Dorpshuis "De Vriendschap" te Kats

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52