mogelijkheden voor jongeren rO< Onderwijs Techniek ICT en Elektro vrijdag 25 januari 2008 16.00 - 21.00 uur laterdag 26 januari 2008 10.00 -13.00 uur zeeland Donderdag 10 januari 2008 I 13 Techniek zie je niet vaak op het eerste gezicht, maar het is wel altijd aanwezig. Denk maar eens aan je warme douche in de morgen of aan je scooter waar je mee naar school rijdt. Met een baan in de techniek zorg jij ervoor dat de samenteving blijft functioneren. En daar mag best wat tegenover staan: een goed salaris, uitdagend werk en mooie doorgroeimogelijkheden. Wil jij in de Techniek? Kies dan voor een opleiding bij het cluster Techniek, Daar krijg je les in een ultramoderne om geving. In TECHNUM werkje met het allernieuwste materi aal. Spreekt dit je aan? Kom bij ons langs, want techniek brengt je vooruit' Bouwkunde, Installatietechniek, Infratechniek, Metaaltechniek en Werktuigbouwkunde, Motorvoertuigentechniek, Laboratoriumtechniek, Landbouwmechanisatie en Proces- en operationele techniek. Gerben Bakker "Als je een technische opleiding wilt doen, moetje vooral handig zijn. Maar je moet ook weten hoe iets in elkaar zit. Het gaat niet al leen om doen, maar ook om denken. De schoolsituatie ligt dankzij de nieuwbouw erg dicht bij de praktijk. Zoals je nu les op school krijgt, werk je straks in een bedrijf!" Valerie Bout "Het is geweldig om te zien dat een gebouw in je hoofd op papier tot leven komt en dan ook nog echt wordt gebouwd. Eigenlijk is een ge bouw een soort kunstwerk. Ons nieuwe schoolgebouw is dat ook! Hartstikke mooi, veel sfeer en veel kleur. Ik voel me wel thuis!" Heb jij 'm al gemaakt? De keuze voor je vervolgopleiding? Wordt het iets in de techniek, de zorg of ga je vooreen sportieve studie? Aanbod is er in ieder geval genoeg. Alleen, zie daar maar eens een keuze uitte maken. Je verdwaalt gemakkelijk! ROC Zeeland geeft je daarom richting; wij helpen je op weg. Kiezen niet leuk? Jawel! En het wordt een stuk eenvoudiger! Welke kant ga jij uit? Op www.knooppunttoekomst.nl hebben wij speciaal voor jou een site ontwikkeld waarmee je écht alle kanten uit kunt. Je vindt er uiteraard wat informatie over ons opleidingsinstituut, onze clusters en de Open Dagen en de Informatie-avonden, maar ook leuke [gepersonaüseerde) filmpjes en een spannend spel. Bij al die dingen staat echter wel het maken van keuzes centraal. Want dat is natuurlijk waar het om gaat; dat jij nadat je onze website bezocht hebt, wèl weet welke kant je opgaat. Om die keuze nog een beetje te vergemakkelijken, staat op de site ook nog een toekomsttest. Aan de hand van jouw ant woorden op de vragen uit deze test, kunnen wij een persoonlijk profiel voor je genereren. Zo vind je een voudig de bij jou passende opleiding! ROC Zeeland heeft het! En of je nu een gave hebt voor een dienstverlenend, economisch of technisch vak, ROC Zeeland heeft voor iedereen een studie. Een overzicht van al onze opleidingsgroepen vind je hiernaast. Er zijn een hoop ver schillende mogelijkheden, maar wat ze allemaal met elkaar gemeen hebben, is dat ze erop gericht zijn jouw talenten zo goed mogelijk te benutten. Want jij staat centraal! Een goede sfeer en respect voor el kaar zijn daarbij erg belangrijk. Er is aandacht voor iedereen. Juist in zo'n omgeving wil iedereen toch leren? Beslissen dus. Kies voor ROC Zeeland. Kies voor jezelf! Ee° bezoek aan de website www.knooppunttoekomst.nl helpt je overigens niet alleen Verder,Je kunt er ook hippe gadgets winnen. Daarnaast kun je J6er registreren voor de iPod touch die wij verloten onder de 'zo:kersv""-">^oag^ Zoek jij de spanning on stage of backstage? Of ben jij thuis niet weg te slaan van je computer? Bij het cluster ICT en Elektro kun je prima terecht voor een opleiding in de ICT. Dit kan bijvoorbeeld een systeemtechni sche opleiding zijn óf een vormgevingstechnische opleiding. Naast de hoofdopleiding kun je vele extra certificaten of di ploma's halen bij de ICT-academie. Hiermee kun jij je nog meer specialiseren en ga je extra bepakt de arbeidsmarkt op. Ook kun je bij het cluster ICT en Elektro terecht voor een elektrotechnische opleiding. Zeeland staat te springen om elektrotechneuten. Welke richting je ook kiest: een baan vinden is geen probleem. Daarom werken wij ook samen met het Zeeuwse bedrijfsleven Dit garandeert een goede aansluiting van de opleiding naar de praktijk Elektrotechnisch monteur, Mediavormgever, Particulier Digitaal Onderzoeker, Applicatie Ontwikkelaar, medewerker (beheer) ICT, ICT-beheerder. Sjoerd de Witte "Als je creatief bent, van samenwerken houdt én zoekt naar een veelzijdige studie, dan zit je bij ons goed! Ook al huizen er meer dere opleidingen in het schoolgebouw, ik begrijp niet waar die alle maal zitten... Je hebt helemaal niet het gevoel dat er zoveel leerlingen rondlopen. De opleiding is juist erg kleinschalig Pieter de Visser "Als je niet weet watje wilt, is het kiezen van een studie erg moeilijk. Begin dus op tijd met nadenken over wat je wilt gaan doen! Ik heb uiteindelijk gekozen voor Elektrotechniek. Dat is op zich ook geen gekke keuze: mijn vader werkt namelijk ook in de elektro." ROC Zeeland - Hoofdkantoor - Postbus 322 - 4380 AH Vlissingen T 0118 558900 - F 0118 558901 -info0roczeeland.nl-www.roczeetand.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 81