IÜA W OPEN DAGEN Onderwijs VMBO en MBO Er gaat een wereld voor je open! vrijdag 15 februari zaterdag 16 februari GEEIDGEg qjHLGEHEfl van 18.00 - 21.00 uur van 10.00 -14.00 uur Afdeling voorlichting www.pietepzeeman.nl www.rocwesterschelde.nl 2 Donderdag 10 januari 2008 oensdag 23 januari 2008 van 14.00-17.00 uur en van 19.00 -21.00 uur aterdag 26 januari 2008 van 10.00 - 15.00 uur op het COLLEGE GROEN COLLEGE GOES dinsdag 22 april 2008 extra informatie-avond 19.30 uur Het ROCWesterschelde verzorgt educatie en beroepsonderwijs terw— viviDV-yerrieriyu/lvvwj, HAVO, VWO, VWO+ Talent Jij hebt vast vele talenten! Pontes Pieter Zeeman wil je helpen je talenten te ontdekken en verder te ontwikkelen. Heb je talent op het gebied van leren, sport, kunst en cultuur, wetenschap of ben je juist erg praktisch ingesteld? Voor al deze talenten ben je bij ons aan het juiste adres! Ook aan je ontwikke ling als mens zullen we op Pontes Pieter Zeeman hard werken! We werken eraan datje zo zelfstandig en (zelf) verantwoordelijk mogelijk en met een mooi diploma de school kunt verlaten. Veilig en zorgzaam Pontes Pieter Zeeman is een grote school. Toch vind je er makkelijkje weg, want we helpen je bij het leren door samen actief aan te pakken. Naast gewone lessen, is er zowel onder schooltijd als erna van alles te doen, zowel binnen als buiten. In de pauzes kun je bij ons op het voorterrein en binnenplein naar hartenlust voetballen, pingpongen, skaten of gewoon rondhangen met je klasgenoten. Ook kun je meewerken aan een dans- en muziekvoorstelling of aan de schoolkrant. Jij staat centraal en wij gaan samen voor jouw succes. Jij, de school en de maatschappij Je woont op Schouwen-Duiveland en daar ben je trots op! Je wilt actief zijn voor de maatschappij. Pontes Pieter Zeeman helpt je daarbij. Je neemt bijvoorbeeld deel aan maatschappelijke stages, of je bent actief in een vereniging, de sport, de cultuur of in de politiek. Je draagt als brugklasser bij aan de jaarlijkse actie dag voor een goed doel. Jij helpt Pontes Pieter Zeeman de school te zijn voor heel Schouwen-Duiveland. Werken en Leren in de praktijk Lijkt het je leuk te werken in een echt restaurant, een echte fabriek, winkel, peuterspeelzaal, meubelwerkplaats of werkje liever met robots? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. Op Pontes Pieter Zeeman ben je meesterkok, bedrijfsleider, maga zijnmeester, verkoopmedewerker, kleuterleidster of meubelmaker! Je leert dan door te werken in mooi ingerichte oefenstudio's met behulp van moderne technieken. Praktijkonderwijs zet je op eigen benen Op eigen benen leren staan, stagelopen en een baan! Pontes Praktijkschool is een kleine locatie in een eigen gebouw met een moderne keuken, en lokalen waar je leert en veel werkt met compu ters. Je gaat regelmatig bij verschillende bedrijven op stage om te ontdekken welk werk het best bij je past. Onderwijs op maat! Zoveel talenten zoveel verschillen. Die verschillen vinden we belang rijk. Daarom stimuleren we je te ontdekken hoe jij het beste leert. Elke groep leerlingen heeft daarom ook een eigen plek in de school waar je kunt leren en werken aan de ontwikkeling van je talenten! Nieuwsgierig geworden? Kom dan naar onze Open dag of loop eens binnen op de kijkmiddagen. Woensdag i6 januari, 13 februari of 5 maart ben je van 13.00 uur tot 15.00 uur welkom! Informatiedagen voor leerlingen uit groep 8 en hun ouders. H ii. 11 woensdagmiddag 30 januari aanvang 13.30 uur woensdag 30 januari aanvang 19.00 uur vwo+ sport technasium kunst en cultuur dinsdag 4 maart aanvang 19.30 uur Hatfieldpark 1-2 4301 XC Zierikzee tel. 0111-41 57 51 info@pieterzeeman.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 70