Familieberichten ^reAtri Colofon Familieberichten ÓSeuOeÖlsUi 28 I Donderdag 10 januari 2008 PZC be Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Uit liefde ontstaan Met liefde verwacht Geboren: Francina Jacobina Om door ons met liefde te worden grootgebracht. -an Nieuwaal Zusje van: Leander, Mark, Jeanine, Bart en Piroschka Met grote blijdschap en dankbaarheid geven wij u kennis van de geboorte van ons eerste kleinkind Reggine Riet Nairobi (Kenia) 7 januari 2008 Dochter van Johan Remeeus en Eunice Andiego Moi South Lake Road Postbox 1129, Naivasha Kenia Trotse grootouders Adrie en Riet Remeeus Welleweg 43,4315 CH Dreischor -llJ T- ff* Rusten na het leven rusten bij de bron Van waar langgeleden ook de weg begon Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zo lang bij ons mochten hebben, delen wij u mede dat de Heer heeft Thuisgehaald onze lieve moeder, oma en overoma Adriana Anthonia Kwaak sinds juli 1980 weduwe van Andries Johannis van Dalsen in de leeftijd van 95 jaar. Numansdorp: Evert van Dalsen Nelleke van Dalsen-de Roo Esmeralda en Robert-Paul Jens Lennert Ferdinand 's-Heer Hendrikskinderen: Jannie Vanhommerig- van Dalsen Jo Vanhommerig Leonard en Savon Thomas Koen Marijke en Rogier 's-Heer Arendskerke, 9 januari 2008 Correspondentieadres: Jacoba van Beierenstraat 38 4472 BD 's-Heer Hendriks kinderen De afscheidsdienst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op zaterdag 12 januari om 11.00 uur in het vere nigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd gebouw. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Poelwijck' voor de liefdevolle verzorging. 8 januari 2008 Trotse ouders zijn: Freek van der Have en Carolien v Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensjaar. Het was goed dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een heel lieve moeder en oma. Wij zullen je missen. Maria Cornelia Adriana (Riet) Blankert-Gudde weduwe van Hendrikus Franciscus Blankert Riet overleed in de leeftijd van 77 jaar. Kinderen en kleinkinderen 8 januari 2008 Albert Plesmansingel 33, 5224TR 's-Hertogenbosch De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 12 januari om 11.00 uur in de parochiekerk H. Anna, Emmaus- parochie, Boschmeersingel 26 te 's-Hertogenbosch, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats Groenendaal, Fort Orthenlaan te 's-Hertogenbosch. Verdrietig laten wij u weten dat onze lieve zus Maria Cornelia Adriana Gudde weduwe van Harry Blankert is overleden. Zierikzee, 's-Hertogenbosch, 26 januari 1930 8 januari 2008 Broer en zussen Gudde en familie Tot ons groot verdriet is iets meer dan twee jaar na haar echtgenoot overleden onze lieve schoonzuster, tante en vriendin. M.C.A. (Riet) Blankert-Gudde Sinds 01-12-2005 weduwe van H.F. Blankert Zierikzee 26-01 -1930 's-Hertogenbosch 08-01 -2008 Vlissingen: J.S. Blankert B. Lauret Zierikzee: S.J. Kotoun-Blankert A.W.P.H. Kotoun Kinderen en kleinkinderen Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid voor ons en allen die haar gekend hebben is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cecile Wagemans echtgenote van Wim van Doorn eerder weduwe van Juliën Praet Beveren-Waes, t Temeuzen, 27 december 1937 7 januari 2008 Groede: W. van Doorn Sint-Niklaas: Günther en Martine Praet-De Ruyte Emma Lamswaarde: Peter en Veronique Praet-Herrewegh Elise Amélie Correspondentieadressen: W. van Doorn G. Praet Nieuwslraat 10A Truweelstraat 63 4503 BD Groede 9100 Sint-Niklaas Cecile is opgebaard in Rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6, Terneuzen, waar gelegenheid is tot afscheid nemen, vrijdag 11 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden zaterdag 12 januari om 10.30 uur in de H. Willi- brordus Basiliek, te Hulst. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats te St.lansteen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren op de begraafplaats. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dag lieve Oma we zullen je missen. Ie oogappeltjes. Emma Elise Amélie Mijn tranen vallen op je koude handen, wanneer ik naar je kijk. Telkens denk ik aan die handen, nooit meer... binnen handbereik. Omringd door haar liefhebbende kinderen is rustig en kalm overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Maatje Apolonia Everaers-Fierens weduwe van Johannes Cornelis Everaers 18 januari 1919 t 8 januari 2008 Scharendijke Sam en Ella |ohan - in liefdevolle herinnering Sandra en Geert Manon Renesse Dick en Anneke Marcel en Emily Marjolein en Sebastiaan Sprundel Rinus en Lena Renesse Kees en Joke Jolanda en Mark Caroline en Oliver Renesse Marijke en Ad Nathalie en Marty Ramon en Nicky Renesse CoraenAddy Mark en Tan ja Renesse Janneke en Rob Robert en José Hans Renesse Hans Sebastiaan en Tessa Saskia en Richard Johan en achterkleinkinderen Correspondentieadres: S.J.J. Everaers Deltastraat 4 4322 BN Scharendijke De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 11 januari om 13.30 uur in het Dorpshuis, Zeeanemoonweg 1 te Renesse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Renesse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48