Familieberichten 30 I Donderdag 10 januari 2008 PZC "In vol vertrouwen ga ik heen, dankbaar voor alle liefde en goedheid die ik in mijn leven heb gekregen Jannie Verdrietig, maar dankbaar dat zij niet langer meer heeft moeten lijden, geven wij u kennis dat na een slopende ziekte is overleden mijn zeer geliefde, zorgzame vrouw, onze allerliefste mama, schoonmama en oma Janna Hendrika Gideonse-van Dis Vrouwenpolder Kleverskerke 16 juli 1950 9 januari 2008 Kleverskerke: David Gideonse Veere: Jaap en Monique Corinda, Dave Veere: Corjaan en Carola Joëlle, Coen, Roos Oost-Souburg: Willemien en Marco Anouk, Chris Veere: Bert en Marieke De moedige manier waarop ze haar ziekte heeft gedragen en aanvaard, verdient ons allergrote bewondering en respect. Jannie is thuis, van Cittersweg 19 te Kleverskerke. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 12 januari om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Kerklaan 4 te Amemuiden, waarin ds. J. de Bie hoopt voor te gaan. Er is gelegenheid om de familie te begroeten voorafgaande aan de dienst vanaf 10.00 uur en na afloop van de dienst. Hierna willen wij in besloten familiekring Jannie begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Klevers kerke. Na het hartvei-warmende medeleven en de vele bloemen in de laatste jaren, wilde Jannie nu geen bloemen meer. Ze wilde liever een bijdrage voor de kankerbestrijding, waarvoor in de kerk zal worden gecollecteerd. Alle betrokken medewerkers van het ziekenhuis Walcheren te Vlissingen, dokter de Kuyper uit Amemuiden en de medewerkers van Zorgstroom willen wij heel hartelijk bedanken voor de medische begeleiding en zorg tijdens haar hele periode van ziek zijn. Mochten wij iemand vergeten hebben een rouwbrief te sturen, wilt u dan onze advertentie als zodanig beschouwen. Kleverskerke, 9 januari 2008 van Cittersweg 19,4341 RC Met groot verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Jannie van Dis echtgenote van David Gideonse Middelburg: C.L. van Dis t E. van Dis- Dieleman A. van Dis t Hoogerheide: J.T. Dammer M. Dammer-van Dis Kleverskerke: A.J. Quaak A.E. Quaak- van Dis Neven en nichten Kleverskerke, 9 januari 2008 Gods liefde droeg zij uit; In Zijn liefde leeft ze verder. We zijn bedroefd omdat onze lieve, dappere schoonzus Jannie is overleden. Haar spontaniteit en hartelijkheid zullen we erg missen. We wensen David, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote verlies een plaats te geven. Veere: Cees Gideonse Anneke Gideonse-de Nood Adrie Gideonse Corrie Gideonse-Vreke Bram Gideonse Gerda Gideonse-Walraven Neven en nichten Veere. 9 januari 2008 de mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Verdrietig zijn we, nu onze nicht Jannie overleden is. In gedachten zijn we bij allen, die haar dierbaar waren. Tantes, nichten en neven van Dis Serooskerke (W) 9 januari 2008 Vanaf de wieg mijn lieve en trouwe vriendin Janny Gideonse-van Dis heeft deze wereld verlaten. We gaven elkaar veel liefde en warmte waarin ook onze familieleden mochten delen. Pieter Geerse en Maria Geerse-Gideonse t Age, Age Pieter, Guustijn en David Joost Kamermans Tanny Kamermans-Geerse - Wolvega Het spoor van liefde, dat je achterlaat, geeft je leven waarde, ook als je er niet meer bent. Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze sterke, lieve vriendin Jannie Gideonse-van Dis Wij bidden om kracht en moed voor David, kinderen en kleinkinderen. Krijn Jan en Ina Coppoolse Wim en Corry Francke Jo en Tineke Kodde Wim en Ria Poppe 9 januari 2008 Na een korte ziekte is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Gerrit Hubrechsen in de leeftijd van 85 jaar. P. Hubrechsen-van den Broeke Kinderen en kleinkinderen Middelburg, 8 januari 2008 Correspondentieadres: "Rustenburg", Vrijlandstraat 28,4337 EE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 11 januari van 13.30 - 14.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na het afscheid nemen is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van onze goede vriend en oud werkgever JasperJobse We wensen Koosje, de kinderen en verdere familie veel kracht en sterkte toe. Kees en Heleen Jongepier Hans en Els Caljouw Waar de weg mij brengen moge, aan des Vaders trouwe hand, loop ik met gesloten ogen, naar het onbekende land. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Simon Johannes de Jong echtgenoot van Maria Jacoba van Mazijk Voormalig kinderarts te Rotterdam Groningen, 50 augustus 1918 Temeuzen, 8 januari 2008 Terneuzen: M.J. de Jong-van Mazijk Doorn: Mieke en Henk Nieuwleusen: Hans (in herinnering Rotterdam: Thera en Jos Rotterdam: Maja en Daan Sneek: Henk en Inge Rotterdam: Barend Jan en Thérèse Kleinkinderen en achter kleinkinderen Correspondentieadres: George de Vosstraat 19 5065 SL Rotterdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 12 januari van 10.00 tot 10.20 uur in de Opstandingskerk, Bellamy- straat 74 te Terneuzen. Aansluitend begint de afscheidsdienst, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Algemene kennisgeving Een bijzondere man is,toch nog onverwacht vertrokken Dr. Wim Kimpe Geoloog Lier - België, 7 juli 1913 i Maastricht, 8 januari 2008 weduwnaar van To Kimpe-van Pagee Veerle Kimpe Manfred Kerschgens Roel Kimpe Maryama El Ayadi Lydia Kimpe René Schaap Klein -en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Reinier Langhalsstraat 2 6226 DP Maastricht We nemen afscheid van pap tijdens een samenkomst op maandag 14 januari om 11.00 uur in de aula van crema torium Walpot, Pisartlaan 8,6245 SK Eijsden. Aansluitend zal de crematie plaats vinden. Vanaf 10.50 uur bestaat er de mogelijkheid om pap een laatste groet te brengen. Voor meer informatie over deze uitvaart: Uiivaartbureau fding& Penders, telefoon 045-574 08 10. Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Kuijper in de leeftijd van 90 jaar. Kruiningen: G.S. Kuijper-Nieuwenhuize Kwadendamme: Joke en Peter Boonman-Kuijper Margreet en Norbert Jolanda Tholen: Marjan en Otto Contant-Kuijper Miranda Arjan 9 januari 2008 Pasteurstraat 19 4416 EB Kruiningen Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortu arium van zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke. alwaar vrijdag 11 januari van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is tot condoleren. Ingang mortuarium via de Molenlaan. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. J. Geertse, wordt zaterdag 12 januari om 13.30 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg.Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hans- weertsestraatweg 1 gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die onze man, vader en opa met zorg hebben omringd, in het bijzonder de medewerkers van Allévo en afdeling T van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Opa Nooit meer op visite bij ons, nooit meer bijpraten over van alles, nooit meer zwaaien, nooit meer We zullen je missen. Margreet en Norbert Jolanda Miranda Arjan Heden ontvingen wij het droevige bericht dat onze vriend en altijd behulpzame kracht Jan Kuijper is overleden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Wij zullen zijn aanwezigheid missen. Jan. Veronique, Arjan en Janique Poleij Kruiningen, 9 januari 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 40