I Laat je baby zien en misschien wordt jouw kanjer wel verkozen tu de leukste! Ulensenlinq.nl Boordevol Blije Baby's! Familieberichten Majoor Bosshardt Fonds GIRONUMMER 2676 - 1 £pbI fj 26 I Woensdag 9 januari 2008 PZC Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekling is weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante Annigje Roggeband Lakerveld (Annie) echtgenote van Wim Roggeband in de ouderdom van 79 jaar. Familie Roggeband neven en nichten 6 januari 2008 Correspondentieadres: W. Roggeband Pr. Marijkeweg 134 4233 HL Ameide Geheel onverwachts is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Aartje Slabbekoorn-Breedijk sinds 15 september 1998 weduwe van Pieter Jacobus Slabbekoorn in de leeftijd van 75 jaar. Krabbendijke: Wim Slabbekoorn en Anita de Jong Gawege: Bas Slabbekoorn Kimberly Tamara Krabbendijke: Jan en Marie Slabbekoorn-Vreeke Veronique Kruiningen: (an en Corrie Bruijnooge-Slabbekoorn Marcella en John Krabbendijke, 8 januari 2008 Nieulande Correspondentieadres: W. Slabbekoorn Kerseplein 16 4413 EW Krabbendijke De afscheidsdienst, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt vrijdag 11 januari om 13.30 uur gehouden in de Levens- bronkerk, Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in "De Levensbron" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lang en mooi leven is, toch nog onverwacht snel, overleden mijn lieve zorgzame man, vader, grootvader en overgrootvader Anthonie Slabbekoorn echtgenoot van Maatje de Coninck In de leeftijd van 90 jaar. Goes: M. Slabbekoorn-de Coninck Teteringen: Ria en Wil fried f Lisette Wanda en Sylvia Goes: Jan Goes: Hans en Nell Martijn Riitger Edwin Goes: Joke Bianca en Willy Nikki Remco en Ciska Goes: Ineke Marline 7 januari 2008 Jacob Roggeveenstraat 18 4461 ZL Goes De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 11 januari om 17.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematie plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. sd Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager Rinus Walhout Wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen Dordrecht: Peter Polderman 's-Heer Hendrikskinderen: Jan Polderman In dankbare herinnering voor hetgeen wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze gewaardeerde oud-werkgever Adrie van Willegen Wij wensen de familie veel sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Alle medewerkers van Installatiebedrijf van Willegen Kapelle, 6 januari 2008 God dienen is mensen dienen en mensen dienen is God dienen www.majoorbosshardt.nl t.n.v. Leger des Heils Almere o.v.v. Majoor Bosshardt Fonds Gratis advertentie yÊw&IÊÊÈÊÊÈËï dJÊÊÊfÊj- V./f .o-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48