Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Woensdag 9 januari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl René van Selm Margreeth van den Bosse Zijn blij u, ook namens onze ouders, te kennen te geven dat wij op D.V. vrijdag 11 januari 2008 in het huwelijk hopen te treden. De voltrekking van ons huwelijk zal plaats vinden om 13.00 uur in het stadhuis te Zierikzee. Om 14.30 uur willen wij Gods zegen vragen over ons huwelijk in de Gereformeerde Gemeente, Ankerweg 10 te Burgh-Haamstede waarin Ds. C.G. Vreugdenhil hoopt voor te gaan. Omdat dit het meest bijzondere moment is, willen wij u van harte uitnodigen om hierbij aanwezig te zijn. Tevens bent u van harte uitgenodigd om ons te feliciteren op onze receptie vanaf 20.30 uur in de HeyZon, Juffers wegje 31 te Kapelle-Biezelinge. Stationsweg 103, Breukelen Slikweg 1, Kerkwerve Ons toekomstig adres: Eyckenstein 150 3452 JE Vleuten k-il mm. Want Hij zal aangaande u zijn engelen gebieden, dat zij u behoeden op al uw wegen; Psalm 92 vers 11 Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie her inneringen, delen wij u mede dat na een veelbewogen leven van ons afscheid heeft genomen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Jannetje Almekinders-Wisse Jannie 's-Heer Arendskerke, t Rijswijk, 19 oktober 1924 7 januari 2008 Rijswijk: G.I. Almekinders Spijkenisse: Theo en Annelies Michel en Nicolette Rijswijk: Wim en Ineke Lara H. Gerhardlaan 17 2285 XN Rijswijk Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 11 januari van 18.30 tot 19.15 uur in uitvaartcentrum Monuta Honor Postremus, Emmastraat 11 te Rijswijk. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zater dag 12 januari om 10.30 uur in de aula van crematorium Eikelenburg, Eikelenburglaan 7 te Rijswijk. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis Florence, locatie Loevestein, afdeling Mimosa. Opnieuw opgeschrikt door het overlijden van een van onze bowlingleden. Hector de Bruine We wensen Aletta en verdere fam veel sterkte toe. Bestuur en leden Bowlingvereniging Middelburg Heel verdrietig, omdat we hem zullen missen, maar God dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat de Here op Zijn tijd tot zich heeft genomen onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Anthonie Marinus van Dienst sinds 18 april 2002 weduwnaar van Elizabeth van Dienst-Quist 24 februari 1915 7 januari 2008 Barendrecht: Adri Dentro-van Dienst Goos Dentro Nieuwerkerk: Annie Wandel-van Dienst Hans Wandel Ermelo: Ton van Dienst Anke van Dienst-de Goede Goudswaard: Wim van Dienst Angeline van Dienst-Sterkman Klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Unastraat 7 4306 AX Nieuwerkerk De dienst van Woord en Gebed voor familie en belang stellenden zal gehouden worden zaterdag 12 januari om 10.30 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraaf plaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. Verdrietig laten wij u weten dat op 23 december 2007 John Cornelis Enser de vader van onze leerling Jerome is overleden. We wensen Linda, Jerome en Quincy veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team, MR en OR van de Theo Thijssenschool in Zierikzee Op 8 januari is rustig en vredig ingeslapen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, opa en opa-opa JasperJobse architect in ruste Serooskerke W 7 december 1918 Vlissingen 8 januari 2008 Koosje Jobse-Louwerse Marijke en Jo t Annemarie Maschinka Morgaine-Fay Jos en Lilian Melanie en Johan Sylvanna Femke Lieke Floortje Ilse en Ali Ivan Jasperen Anneke Monique en Henri Jasperjr 8 januari 2008 Vrij dom weg 5 4382 BA Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 12 januari om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Jasper is thuis, zijn leven was liefde en gelukkig zijn. Verdrietig geven we u kennis van het overlijden van onze zwager en oom JasperJobse gehuwd met Jacoba M. Louwerse Veere: J. Jobse-de Visser Middelburg: KJ. Jobse-Jobse Vlissingen: B.P. Jobse-Marteijn Veere: P. Joziasse Neven en nichten 8 januari 2008 ZV Niemand weet wat leven is alleen dat het gegeveft is en dat van dit geheimenis God het begin en einde is. Na een leven waarin zowel vreugde als verdriet haar deel werd, is na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Rustenburg van ons heengegaan onze mam en lieve oma Cornelia Laurina de Hamer weduwe van Adriaan Klap in de leeftijd van 91 jaar. Lenny en Herman Schotman-Klap Colette (in herinnering) Hans en Marja "Rustenburg" Middelburg, 7 januari 2008 Correspondentieadres: Molenweg 7 4339 AA Nieuw en St. Joosland De overledene is opgebaard op haar kamer (nummer 64) van Zorgcentrum Rustenburg, Vrijlandstraat 28 te Middel burg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donder dag 10 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 11 januari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Fred Seghers Ruim 23 jaar was zijn inzet en betrokkenheid voor het bedrijf een voorbeeld voor iedereen. Wij zullen hem enorm missen. Wij wensen zijn vrouw Marlies, zoons Robbert, Koen en Joris heel veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Namens alle collega's van Polyolefins Dow Benelux B.V. Terneuzen Verdrietig hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze collega Fred Seghers Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Management van Dow Benelux B.V. With sadness we received the news about Fred Seghers passing away. We wish his family a lot of strength in this difficult time. For The Dow Chemical Company, Tom Bradley, Plaquemine USA Lionel Dagenais, Freeport USA Tim Holder, Freeport USA Heengegaan na een dappere strijd. Fred Seghers Wij hebben Fred gekend als een vooruitstrevend collega die altijd bereid was tot hulp en ondersteuning bij elk probleem. Zijn werk zal immer zichtbaar blijven. We zullen hem missen, als collega en als vriend. Ons diepste medeleven gaat uit naar zijn vrouw Marlies, en zoons Robbert, Koen en Joris. Namens: Sjaak, Jim, Tom, Danny, Sjaak Reliabitlity Maintenance team Polyolefins Dow Terneuzen Global Reliability team Polyolefins Dow Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid Frcd Seghers We verliezen in hem een kundig en gewaardeerd bestuurslid. Wij wensen zijn echtgenote en kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur Stichting Dorpscentrum Vogelwaarde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28