de leukste! Familieberichten Laat je baby zien en misschien wordt jouw kanjer wel verkozen 1 niensenlinq.nl Boordevol Blije Baby's! Colofon Familieberichten MLe y sfk Uiterlijke inzendtermijn Overlijdensadvertenties vanaf 1 januari 2008 daags voor plaatsing 16.00 uur 24 I Dinsdag 8 januari 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060be fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze goede vriend Hans Bakkes Zijn gezin en familie wensen wij veel sterkte toe. Kamperland: Tonny Hannewijk Monique Veldman Apeldoorn: Sjaak Remijnse Vrouwenpolder: Veersedam Auto Directie en medewerkers Wat zullen we de pianolessen enorm missen, bedankt! Dag lieve mevrouw Ceulemans Wij wensen haar partner, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Marjolein Luuk Lize Carmen Marieka Michelle Britt Mathieu Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve moeder en schoonmoeder Ebrina Maatje van Cadsand sinds 3 januari 1996 weduwe van Joost den Engelsman 23-7-1921 t 7-1-2008 M.J. den Engelsman M.S. den Engelsman-Dieleman Axel, Verpleeghuis "De Vurssche" Corr. adres: Frans Duwaerstraat 80 1318 AD Almere De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 10 januari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. "De Heer is mijn herder Heel verdrietig zijn wij omdat onverwachts is overleden onze lieve moeder en onze allerliefste oma. Ze had nog zoveel plannen. Catharina Keus-Pronk Scheveningen Zierikzee 2 oktober 1926 6 januari 2008 Weduwe van Evert Keus Diegenen die ik lief heb ga ik verlaten, Om diegenen die ik liefhad weer te vinden. Jan Evert-Jan Sander Wout en Simone Simon, in liefdevolle herinnering Marleen Ellie en Aart Mark Anneloes en Thomas Marianne en Han Karin en Arie Emely Eveline en Jan Tim Thijs Onze moeder is thuis, Scheldestraat 23, 4501 VA Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 11 januari van 13.00 tot 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 12.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid de familie condoleren. Als je hebt liefgehad zoals zij heeft liefgehad dan word je mooi oud. Dag allerliefste inooie oma, onze trots, we zullen u missen in ontelbaar veel momenten. Evert-Jan Mark Sander Simon, in liefdevolle herinnering Anneloes en Thomas V Marleen Emely Tim Thijs Heden bereikte ons het droevige bericht dat plotseling is overleden Mevrouw Keus Wij wensen Marianne en Han en verdere familie sterkte met het verlies van hun moeder en oma. Wij herdenken haar als een liefdevolle vrouw. Familie Boogert Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze buurvrouw Net Kloet Bert en Mieneke Plugge Martin en Cathy van Leersum De Eeuwige onnavolgbare nabijheid 1930 Vlissingen EvaJ. Markwat-Flipse f2008 dochter van Cornells F. Flipse f 1938 en Wilhelmina C. Geuze f 1986 Voor haar is de 8e dag aangebroken. 5 januari 2008 is mijn liefhebbende echtgenote, onze moeder, schoonmoeder en oma na een kortstondige ziekte overleden. Vlissingen: Willem Mark wat Terneuzen, Enschede. Kruiningen. Dineke Henk Krutwagen-Markwat Suzanne Krutwagen Toon Hardeman Eefke Krutwagen Jasper Hoosemans Vietnam: Michiel Krutwagen 's-Gravendeel: Willem Marianne Markwat-Groothand Rotterdam: Sem Markwat Serena Joha Sanne Mark wat Middelburg: Wilda John van Dorst-Markwat Louis van Dorst Bauke van Dorst Goes: Filip Carin Markwat-Jonkers Gijs Markwat Lucas Markwat Sam Markwat W. Markwat Singel 18-20 4382 LA Vlissingen Eva is thuis. Op maandag en dinsdag tussen 15.00 en 17.00 uur kan er hier afscheid van haar genomen worden. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 9 januari om 11.30 uur in de St. Jacobskerk te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst is er in voornoemde kerk van 11.00 tot 11.15 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. De graflegging zal plaatsvinden om 13-00 uur op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na de graflegging is er gelegenheid tot condoleren in Huys ter ScheldeVlissingsestraat38-40 te Koudekerke Geschokt en aangedaan hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Tirzah Mieras echtgenote van onze medewerker en collega Rob Parren. Wij wensen Rob, Ciarah en Liam enorm veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Directie en medewerk(st)ers Bleijko Betonindustrie BV Na een langdurig ziekbed, waarin wij dikwijls tussen hoop en vrees leefden is heden overleden. Dhr. Jan Moelaart Zijn jarenlange inzet als bestuurslid/wedstrijdsecretaris van de v.v. Schoondijke mogen wij nooit vergeten. Wij wensen Marga en Wil - Richard - Ilona en familieleden dan ook heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Dit namens Bestuur, Leden en Vrijwilligers Voetbalvereniging Schoondijke V aanleveren per fax 15.00 uur Later aangeleverde advertenties kunnen niet worden verwerkt voor de volgende dag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58