Zeeland enthousiast te maken voor samenspel' pSwedstrifd Musicanto brengt nieuwe muziekshow Studio Sanérie Kettingbotsing Freeke wil opheldering over konijnenregels Dow PZC Dinsdag 8 januari 2008 I 2 3 Vlietstraat 15,Terneuzen Tel. 0115-614082 Bij ziekenhuis "De Honte" HULST - Burgemeester )an-Frans Mulder van Hulst reikt zaterdag 26 januari prijzen uit aan elf jonge Zeeuws-Vlamingen die in de prij zen zijn gevallen in de Anton van Wilderode Poëziewedstrijd. Het co mité Parochiefeesten van Klein Sinaai houdt die wedstrijd elk jaar. De afdeling Hulst van de Orde van den Prince ondersteunt de wed strijd door extra prijzen te geven naast de prijzenpot van C 3000 voor de beste honderd deelne mers. De prijsuitreiking vindt plaats in PostArt (het voormalige postkan toor) aan de Minderbroedersstraat in Hulst. Na de prijsuitreiking wor den enkele gedichten voorgedra gen door de prijswinnende scholie ren. Piet van Langevelde en Karei Dooms met het vaandel van De Vliegende Hollander in het oefenlokaal in Terneuzen. Het vaandel is aan restauratie toe, maar met name het herstellen of vervangen van gouddraad maakt dat tot een onbetaalbare klus. foto Camile Schelstraete HOEK - Bij een kettingbotsing waar bij drie auto's betrokken waren, op de N61 bij Hoek, raakten giste ren om 14.05 uur twee bestuur ders gewond. Een 40-jarige Middel burger liep nekletsel op en is naar het ziekenhuis worden gebracht. Een 60-jarige Terneuzenaar is daar naar toe vervoerd voor onderzoek. door Harold de Puysseleijr KLOOSTERZANDE - Muziekgroep 1 Musicanto uit Kloosterzande legt de laatste hand aan de voorberei dingen van een nieuwe show. 1 Sinds september vorig jaar wordt er onder het thema 'Elk vogeltje zingt zoals het gebekt is' elke ►maandagavond druk gerepeteerd in de recreatiezaal van woonzorg- centrum Antonius in Kloosterzan- jde, de thuisbasis van Musicanto. De muziekgroep heeft in februari 'en maart in totaal drie optredens gepland. Voor de bewoners van zorgcen trum Antonius in Kloosterzande lis er vrijdagmiddag 15 februari een bratis concert. [Voor de uitvoering van zaterdag 16 [februari (aanvang 20 uur) zijn (vooraf telefonisch kaarten te reser veren via 0114 - 682266 (na 18 fcur). Tenslotte is er zondagmiddag 16 maart een show in de zaal van Ho tel Van Leuven in Kloosterzande. De opbrengst daarvan komt ten goede aan een nog nader te bepa len goed doel. Ook voor deze voor stelling zijn telefonisch kaarten te bestellen. De twaalf leden van Musicanto brengen onder leiding van Roger van Heese (muziek) en Izaak Boer- dam (zang) een gevarieerd reper toire met liedjes van zeer bekende artiesten. Het gaat om nummers van Lionel Richie, Elvis Presley, en Rocco Granata, maar ook van Mi ke Oldfield, Paul Severs en Tom Jo nes. Met de muzikale inbreng van Eslie en Timo van Heese op trompet en trombone en beelden van José van Heese probeert Musicanto er zoals altijd weer een onvergetelijk evene ment van te maken. Figuurcorrectie- en afslankcenter Dankzij de TFM (Thermo Fysische Methode) mét infrarood afslankcabines kunt u snel, gericht én plaatselijk afslanken en uw huid verstevigen! Bel voor een gratis en vrijblijvende figuuranalyse. Tel.: 0118-594098 www.studiosanerie.nl (met gastenboek) Fort den Haakweg 15A, Vrouwenpolder Open: ma. en do. 9.00 - 12.00 uur en 17.00 - 21.00 uur di., wo. en vrij. 9.00 - 15.00 uur. door Eugène Verstraeten TERNEUZEN - Klopt het dat de ge meente Terneuzen Dow Benelux tegenstrijdige maatregelen heeft opgelegd met betrekking tot de ko nijnenpopulatie op een stuk braak liggend terrein. Dat vraagt raadslid Cees Freeke (LCF) in schriftelijke raadsvragen. Dit naar aanleiding van uitlatingen van Dow-topman Gerard van Harten. Die zei in een krantenbericht dat de gemeente Dow opdracht gaf de konijnenpo pulatie vooral laag te houden, om dat de knaagdieren de dijken scha de zouden toebrengen. Toen Dow het terrein in ontwikkeling wilde brengen kreeg het bedrijf volgens Van Harten ineens opdracht van de gemeente om de konijnenpopu latie te beschermen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 35