Familieberichten 26 I Dinsdag 8 januari 2008 PZC Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart. Na een welgedaan leven is onverwachts overleden onze lieve krachtige moeder, oma en omi Wilhelmina Catharina van Hilst weduwe van Waltherus Adrianus Schonis Middelburg 13 maart 1917 t Middelburg 6 januari 2008 Waalwijk: Dick Schonis Octavie Schonis-van der Velden Leiderdorp: Willemijn en Joeri Noa Fee Rotterdam: Frederike en Emile Evi Finn Middelburg: Hennie Molle-Schonis Ton Molle Middelburg: Cindy en Daan Kyo Luna Middelburg: Wieteke en Edwin Lente Correspondentieadres: H.M.N. Schonis Burgemeester Moonenlaan 13 5141 EJ Waalwijk De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 11 januari om 13.30 uur in de kapel van Huize Sint Willïbrord, Bach- tensteene 1 te Middelburg. Aansluitend om 15.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. 'Voor altijd in ons hart' Mijn lieve schoonzus, en onze allerliefste Tante Willy Een lege plek. een groot gemis, Een mooie herinnering is al wat er nog is. Nel lack en Jopie Hetty Ella en Piet Joke Rene en Wilma Cor en Michiel Wilma en Rinus Bedroefd delen wij u mede dat, na een langdurig maar geduldig gedragen lijden, voor ons onverwacht, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Cornelia Neeltje Schrijver- Versluys echtgenote van Jan Adriaan Schrijver in de leeftijd van 65 jaar. Goes: J. A. Schrijver Middelburg: L.H. Schrijver J.M. Schrijver-de Koster Jan, Corinda, Willeke, Leon, Gerhard, Tamara 's-Heer Hendrikskinderen: H.L. Schrijver M.N. Schrijver-de Regt John, Adriëlle en Ewout, Henri, Marino Goes: T. J. van der Post-Schrijver A.F. van der Post Perry, Adjan, Corine, Gerralda 's-Heer Hendrikskinderen: J.J. Schrijver G.M. Schrijver-van Heteren Julian, Arthur, Noortje 6 januari 2008 's-Heer Hendrikskinderendijk 84 4461 EC Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 9 januari van 19.30 tot 20.30 uur aan huis. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. donderdag 10 januari om 10.30 uur in de zaal van de "Sionkerk", ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de zaal van de "Sionkerk" eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen toespraken. Geen bloemen. Een ieder die geen rouwbrief mocht ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een ernstige ziekte is van ons heengegaan onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Corrie Schrijver- Versluys in de leeftijd van 65 jaar. Wilhelminadorp: Kees en Ina Hansweert: Piet en Addie Nelly (in herinnering 's-Heer Arendskerke: Leo en Kitty Nellie (in herinnering Neven en nichten Goes,6 januari 2008 Op Zijn tijd nam de Heere, na een langdurig en geduldig gedragen lijden, tot diepe droefheid uit ons midden weg onze schoonzuster en tante Cornelia Neeltje Versluys echtgenote van Jan Adriaan Schrijver in de leeftijd van 65 jaar. Goes: M.C. Verschuure-Schrijver A.P. Verschuure (in herinnering) Goes: A.J. van Westen-Schrijver M. van Westen Kruiningen: C. Schrijver J.M. Schrijver-Snoep Meliskerke: L.C. Blok-Schrijver J. Blok 's-Gravenpolder: J.L. Schipper-Schrijver W. Schipper 's-Gravenpolder: M.J. Moens-Schrijver J. Moens 's-Gravenpolder: J.A. Schrijver H. Schrijver-de Korne 's-Gravenpolder: L.M. Schrijver C. Schrijver-Dekker 's-Heer Arendskerke: A.P. Schrijver A.M. Schrijver-Woutersen Ritthem: M.H. Ovaa-Schrijver L. Ovaa (in herinnering) 's-Gravenpolder: P.J. Schrijver A. Schrijver-Weststrate Neven en nichten De Heere sterke Jan en de verdere familie en Hij zegene deze roepstem aan ons hart. Goes, 6 januari 2008 Bedroefd delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve schoonzuster, tante en oudtante Elizabeth Katharina Willemsen weduwe van Abraham Boudewijn Verhage 24 november 1913 f5 januari 2008 Namens de familie, A.J. deKoeijer Oostburg, 5 januari 2008 Correspondentieadres Provincialeweg 3 4525 LD Retranchement De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 10 januari om 14.00 uur in de Ontmoeting naast de SoW-kerk aan de Dorps straat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. De overledene is opgebaard in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is op woensdag 9 januari van 15.00 tot 15.30 uur. Geschrokken hoorden wij dat onze goede vriendin Hubrina Verton-van der Weele op ruim 90-jarige leeftijd is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte. Tiny Kooijman Wil Lens Leny Roukema Daan en Neeltje van Strien Bruinisse, 8 januari 2008 "Mijn genade is u genoeg" 2 Cor. 12:9 Met droefheid geven wij kennis dat van ons is heengegaan ons trouw lid, mevrouw H.M. Verton-v.d. Weele Bestuur en leden H.V.G. Bruinisse Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoon moeder, trotse oma en oma Sluis Suzanna Elizabeth Bouwens echtgenote van Cornelis Adriaan Vermeulen in de leeftijd van 87 jaar. Sluis: C.A. Vermeulen Axel: Jopie en Bennie Weggemans-Vermeulen David en Margo Dave Oostburg: Sannie en Piet van Doorn-Vermeulen Johnny en Elise Sean, Thomas Koen en Monique Olaf, Rutger Axel: Betsy en Marien Dekker-Vermeulen Niels en Petra Bastiaan en Maud 4524 AD Sluis, 6 januari 2008 Hoogstraat 58 Y De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 11 januari om 15.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Bij het overlijden van mevrouw S.E. Vermeulen-Bouwens gaat onze dank uit naar directie en medewerkers(sters) van Woonzorgcentrum "Rozenoord". Dankzij uw inzet kon ze de best mogelijke zorg krijgen. De laatste vier maanden ver bleef ze op de afdeling 'Kolfweide'. Wij zijn ontroerd door de respectvolle en liefderijke verzorging die ze daar van u allen heeft mogen ontvangen. Ook de familie bent u tot grote steun geweest. Met dankbaarheid en waardering zullen wij aan deze periode blijven terug denken. Familie Vermeulen Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen, al wat herinnering waard is. Verdrietig, maar dankbaar voor zijn liefde en zorgzaamheid heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve broer Rinus Walhout Rinus bedankt! Het was goed. Dien Schipper-Walhout Borssele,5 Januari 2008 Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden Rinus Walhout Wij denken met dankbaarheid terug aan de jaren dat wij met hem mochten samenwerken. Hij was jaren het gezicht van de Huurdersvereniging H.V.R. en later de H.V.R.B. Zijn innemende persoonlijkheid en aanstekelijk enthousiasme laten bij ons een onuitwisbare indruk achter. Ons medeleven gaat uit naar zijn kinderen en kleinkinderen die wij langs deze weg veel sterkte toewensen om dit zware verlies te dragen. Bestuur: Huurdersvereniging H.V.R.B. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de oud-voorzitter van de Huurdersvereniging Reimers- waal en Borsele Rinus Walhout Wij gedenken Rinus als een betrokken en actieve voorzitter die vanaf de oprichting tot april 2007 zich ingezet heeft voor de huurders van R&B Wonen. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en medewerkers van R&B Wonen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28