Familieberichten 14 I Maandag 7 januari 2008 PZC be Als een mooie vogel van ons weggevlogen Kijkt ze naar ons Zij is zoals zij is Wij zien haar zoals wij haar zien Een traan valt als een regendruppel op ons neer Verdriet omringt ons hart Een brug geslagen van liefde blijft ons altijd verbinden Vandaag hebben we afscheid genomen van Tirzah *30-06-1964 t 04-01-2008 Geliefde en moedige dochter van Louise en Henk Mieras Lieve zus van Thalassa t Shennandoah Shiran en Harriët Davor, Tristan, Luna en Luca Antje Leo en Anique Lieve moeder van Ciarah en Liam Familie Mieras-De Graaf Familie De Graaf Correspondentieadres: B. van Gent-de Graaf Matthijsstraat 23 4576 CN Koewacht Should we act on a blame Or should we chase the moments away Should we live Should we give Remember forever the love we had for you Tirzah *30-6-1964 t 4-1-2008 Veel liefs, Bella en Paul van Gent Sjaron, Eline en Lennert Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame pa en geweldige opa Jan Moelaart weduwnaar van Tannie van Gijs in de leeftijd van 70 jaar. Schoondijke: Marga en Wil Richard Ilona (tootje) Schoondijke: Suzi en Henk Dekker-Moelaart Zuidzande: H. van Peenen en verdere familie Oostburg, 4 januari 2008 Correspondentieadres: Prinses Beatrixstraat 21 4507 AH Schoondijke De afscheidsdienst, zal gehouden worden op vrijdag 11 januari om 11.00 uur in de Protestantse kerk te Schoondijke. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot schriftelijke condoleance in de kerk. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "De Stelle"afdeling Klaverblad voor de goede en liefdevolle zorg aan hem bewezen. "Als leven lijden wordt is rusten goed" Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "de Vliedberg, appartement 20van ons is heengegaan mij lieve vrouw, onze moeder en oma Josina Johanna Prud'homme de Lodder-Hoveijn echtgenote van Louis (nono) Prud'homme de Lodder 14 april 1927 4 januari 2008 L.F.P.Prud'homme de Lodder l.P.Hoveijn C.Hoveijn-Schroevers Gerben Vlissingen, 4 januari 2008 Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 9 januari van 11.15 tot 11.45 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. "De Heer is mijn Herder" Plotseling is overleden onze lieve Riekie Pietersma in de leeftijd van 58 jaar. We hebben Riekie in familiekring begraven te Lemmer. We willen het personeel van "Ter Weel", met name Unit 4, heel hartelijk bedanken voor alle liefde en goede zorg. "En Jezus was ook genodigd. naar Joh.22 Na een gelukkig samenzijn van 37 jaar is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en mijn schoonvader Gerrit Schep 's-Gravenmoer, 4 juli 1938 t Vlissingen, 5 januari 2008 Middelburg: A. Schep-Heijblom Hoofddorp: L.M. Schep Middelburg: M.H.C. Schep en J. Abma Veerseweg 23 4332 BA Middelburg Gert is thuis. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 9 januari a.s. om 13.30 uur inrouwcentrum 'Middelburg, Buitenhovelaan 1 Voorafgaand aan de dienst is er, van 12.30 tot 13.30 uur, gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Zij, die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet in ons hart, maar bovenal dankbaar voor wat hij voor ons betekende, delen wij u mee dat een week voor zijn 76e verjaardag van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en trotse opa Laurus Traas echtgenoot van Cornelia Catharina Westerweele 12 januari 1932 - f 5 januari 2008 Neeltje Traas-Westerweele Mattie en Krijn Mark en Patricia Kim en Michel Kees en Ellen Nicky Kelly en Jan-Luuk Laurens en Mathilda Weidezicht 71 4462 VM Goes De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 10 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willi- brordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematie zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in "Hotel Goes", Anthony Fokkerstraat 100 te Goes, gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Een ieder die geen rouwbrief mocht ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Achter elke traan, Schuilt een glimlach vol herinneringen. Verdrietig delen wij u mede dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan, onze lieve broer, zwager en oom Lau Traas Wij wensen Neeltje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Mina t en Lau t Joze en Jo I Gilles en Riet Kees en Neeltje Gretha en Lau Han en Connie Neven en nichten. 6 januari 2008 Uiterlijke inzendtermijn Overlijdensadvertenties vanaf 1 januari 2008 daags voor plaatsing 16.00 uur aanleveren per fax 15.00 uur Later aangeleverde advertenties kunnen niet worden verwerkt voor de volgende dag. Haar lievelingsgebed: Heer zie mij aan, geef mij de kracht om door te gaan. Moeke is van ons heengegaan Hubrina Marina Verton-van der Weele Brien sinds 1996 weduwe van Nout Verton in de leeftijd van 90 jaar. Oosterhout: Trineke en Wim Schriek-Verton Marina en Leon, Jacqueline en Bas Curagao: Peter Verton en Madeleine Muys Wil Verton-Valies t Elvy en Tom, Inge en Esther Delft: Polly Thijs-Verton Gloria en Tom, Stoffel en Tessa Rotterdam: Joleen Vetter-Verton en Ernst Vetter t Hubrina en Stephan, Mardieke en Marco Waspik: Leendert en Karen Verton-van den Elshout Jules en Llona, Godeliei'e en Andy Zuiddorpe: Josje Verton en Niels van Leeuwen Pieter, Aamoud en Alejandra, Marieke, Leendert en Nadja Anne, Thijs en Christel, Michiel Bruinisse: Liesbeth en Leen de Ruiter-Verton Cees, Arnd en Lotte achterkleinkinderen: Thije, Jonna, Mats, Naomi, Jesse, Lennart, Ebe, Sophia, Lina, Stevert en Eva 4 januari 2008 Havenkade 11 4311 BA Bruinisse Moeke is thuis. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 8 januari van 16.00 tot 19.00 uur. Wij willen haar gedenken in een bijeenkomst op woensdag 9 januari om 13.15 uur in de Gereformeerde kerk, Noord- dijk 4 te Bruinisse, aansluitend brengen we Moeke naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Bruinisse, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Herv. verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. 'Verder hoefde gelukkig niet meer. We zijn verdrietig dat is overleden onze dappere vader, schoonvader en opa, mijn opapa en mijn baasje Marinus Walhout Borssele, 13-2-1941 Rotterdam, 5-1 -2008 Pernis: Y.P. Walhout-Dits J. Dits Alkmaar: Davy en Amber Deejay Pernis: Clowy Sandra Marinka Jouri Vriezenveen: R.A. Walhout I.H. Walhout-Wissink Rick Norman As ja ifr Correspondentieadres: Ring 247 3195 XG Pernis Wie Rinus nog even wil zien is welkom op woensdag 9 januari om 14.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend nodigen we u uit voor de bijeenkomst vooraf gaand aan de crematie op woensdag 9 januari om 15.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna bent u welkom in de ontvangstruimte van dit crematorium om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Na een ernstige ziekte is overleden onze zwager Rinus Walhout Yerseke: Frans en Francien Polderman Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden Rinus Walhout In Rinus verliezen we een betrokken en actief lid van muziekvereniging 'Mozart'. Vooral in zijn jaren als voorzitter heeft hij veel betekend voor de vereniging. Wij zullen zijn gedrevenheid en humor missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn nabestaanden en we wen sen hen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur, dirigent en leden, Muziekvereniging 'Mozart' Yerseke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44