Sef Vergoossen wil met PSV de Alle prijzen STIJGEN, bij Jan van Sundert Ondo-loop prooi voor ex-korfballer Berry Dallinga maakt debuut in eredivisie Vanaai U betaalt bi] ons nog voor 2ÖÖ8 een steeds de prijzen van 2007! prijsstijging van 5% Këiiiten cit sanitairbranche verwachten GRATIS KEUKEN MONTAGE SO% KORTING op een >44 Zaterdag 5 januari 2008 PZC goes - Berry Dallinga uit Sluiskil debuteert morgen in de wedstrijd van Buys Incasso tegen Dekker Keukens in de eredivisie drieban den. Hij vervangt teamcaptain Ri chard de Bruin, die wegens te drukke werkzaamheden niet kan meedoen. Vandaag staat er voor de Dallinga een soort trainingsstage op het pro gramma voor het treffen van mor gen. De ploeg uit Goes treedt van daag in een dubbelprogramma aan tegen Particolare voor de nationale bekercompetitie. „Dat is een goede voorbereiding op mijn debuut in de eredivisie van zondag", zei Dallinga gisteren. „Ik zie ernaar uit. Aanvankelijk lag het wat moeilijk met andere ver plichtingen die ik zondag heb, maar dat is opgelost. Ik kan van daag meteen warmdraaien in de twee wedstrijden die we voor de beker spelen in Sint Oedenrode. Het is spannend, maar ik voel wel een lekkere spanning. Zondag tref ik waarschijnlijk Hans van der Wurf als tegenstander en als ik in goeden doen ben, ben ik niet kans loos. Het belangrijkste is echter de ervaring." Middelburger is één seconde minder snel dan in 2007. sint laurens - Voor de vierde keer op rij won Middelburger Wim van Sparrentak gisteren de 7 kilometer loop van korfbalvereniging Ondo uit Sint Laurens. Na de start kwam er al snel een kopgroep met Wim van Sparren- tak, Robin Hofland (Vlissingen), Erik Poppe (Biggekerke) en [an van Vaardegem (Westkapelle). Na drie kilometer over zijn eigen par koers liet Van Sparrentak zijn me devluchters achter zich om het laat ste stuk solo af te leggen. Zijn tijd van 23 minuten en 46 seconden ,was precies één seconden langza mer dan vorig jaar. Poppe kon na zijn overwinning in de Tankloop van oudjaarsdag geen mist maken en moest genoegen nemen met de tweede plaats. De strijd om de laatste podiumplaats ging tussen Hofland en Van Vaar degem, die de gehele wedstrijd bij elkaar waren gebleven. Hofland was uiteindelijk de sterkste. Bij de vrouwen won Suzanne Geschiefe voor de derde keer op rij. Drie jaar geleden blies Van Sparren tak op verzoek van Ondo de loop nieuw leven in. Voordat hij over- 'stapte naar het hardlopen, speelde hij jarenlang korfbal in het eerste team van Ondo. „Mijn geboorte dorp is Sint Laurens, waar weinig anders te doen was dan korfbal", zei hij gisteren. „Het viel niet altijd mee om na de feestdagen weer op gang te komen, maar zo'n zeven ki lometer is dan net mooi om voluit te kunnen gaan." Met een totaal van 85 inschrijvin- gen zit Ondo-nieuwjaarsloop nog steeds in de lift. 2 Maandag 7 junu Daarnaast bieden wij u tot zondag 6 januari a.s... KEUZEKORTING bij aankoop van een keuken GRANIETEN WERKBLAD bij aankoop van een badkamer Jan.vdn r fr jan-van ^undert van 11.00 tot 17.00 uur! Lokkerdreef 10, 4879 ND Ëtten-Léür. Tèl 076-5048800 Openingstijden Ma gesloten, Di t/i Vrijdag 9.30-21.00 uur (koopavond) Za 9.30-17.00 uur mwt nl 'Actie geldig t/m zondag 6 januari 2008 30-17.30 uur Sef Vergoossen: „Het is aan mij om een situatie te creëren waarin iedereen weet waar hij zijn energie kwijt moet. foto Peter Schols/GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 78