Verpleegkundigen m/v Help het Mama is er binnen 5 minuten! QJobTrack.nl Adviseur buitendienst m/v YARDEH GIVE THEM BOOKS, OPEN UP THEIR WORLD! magazijn medewerker OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN Ronald McDonald Huis Tilburg 42 I Zaterdag 5 januari 2008 PZC Kijk ook op (vacaturenummer 1-08-01) Yarden is een jonge, snel groeiende uit vaartorganisatie die verzekeringen en verzorging aanbiedt. Maximale aan dacht voor iedere afzonderlijke klant en elke individuele wens is daarbij het vaste uitgangspunt. Want een uitvaart dient een unieke en bij de overledene pas sende gebeurtenis te zijn. Het bedrijfs- motto 'Iedere uitvaart uniek' is bij Yarden dan ook meer dan een mooie belofte. Het is een vanzelfsprekendheid. Yarden telt circa 900.000 verzekerden, beschikt over 21 crematoria, 37 uitvaartcentra en is betrokken bij ruim 36.000 crema ties en uitvaarten per jaar. Bij Yarden werken momenteel zo'n 800 mannen en vrouwen. Divisie Standplaats Arbeidsduur Salaris Periode Yarden Uitvaartverzekeringen nv Zeeland fulltime u ontvangt een basissalaris conform CAO plus provisie volgens onze uitdagende provisieregeling alsmede een goede reiskostenvergoeding half jaar vanaf 1 februari 2008 Voor de divisie Uitvaartverzekeringen zijn wij op zoek naar een adviseur buitendienst m/v, voor de regio Zeeland. Functie-omschrijving Als Adviseur Buitendienst zorgt u voor de acquisitie van nieuwe leden en verzekerden. U adviseert bestaande relaties over hun uitvaart verzekeringen. Tevens draagt u zorg voor het verzamelen van en rapporteren over marktinfor matie binnen uw regio. Om goed toegerust te zijn voor deze interes sante functie binnen een groeiende organisatie bieden wij u een gedegen interne opleiding aan. Bij de uitoefening van uw functie wordt u bij aanvang gecoached door een ervaren collega adviseur en/of het hoofd Verkoop Buitendienst. Functie-eisen verkoopervaring; MBO werk- en denkniveau; assurantiekennis op niveau van IVB en Leven fiscaliteit (of bereid dit te halen); bereidheid tot werken in de avonduren; in bezit van rijbewijs B en auto; beschikken over een goede thuiswerkplek; kennis van word, excel en outlook. Profielschets communicatief vaardig; gevoel hebben bij ons product; ondernemersmentaliteit en commerciële drive; klant- en kwaliteitsgericht; representatief; dienstverlenende houding; zelfstandig kunnen werken. Ons aanbod Yarden is een dynamische, groeiende en am bitieuze organisatie. De functie van adviseur is afwisselend, uitdagend en biedt veel flexibiliteit en ruimte. Tevens zijn uw verdiensten direct gekoppeld aan het door u behaalde resultaat. Yarden biedt in eerste instantie een arbeids overeenkomst voor een half jaar. Bij goed functioneren kan deze overeenkomst worden verlengd. De CAO voor het verzekeringsbedrijf Buitendienst is van toepassing. U ontvangt een basissalaris conform CAO plus provisie volgens de provisieregeling, alsmede een goede reiskos tenvergoeding. Informatie en reactie De nieuwe interne opleiding voor deze functie start 1 februari as. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer B. Wensink, hoofd Verkoop Buitendienst regio zuid, telefoon 065 120 4271Belangstel lenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een actueel cv en onder vermelding van het vacaturenummer te sturen aan: heleen.schipper@yarden.nl Voor meer informatie over de organisatie zie www.yarden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gestela www.yarden.nl Iedere uitvaart uniek Autobedrijf Melse Goes Amundsenweg 35 4462 GP Goes ©(01 13) 271515 Voor onze vestiging in Goes zoeken we op korte termijn een magazijnmedewerker. Profiel De enthousiaste persoon die we zoeken werkt nauwkeurig en heeft een servicegerichte instelling. Ervaring in een soortgelijke functie heeft de voorkeur, het is echter geen vereiste. Geen 8 tot 5 mentaliteit. Salaris Het salaris en de secundaire arbeids voorwaarden zijn goed en vanzelfsprekend gerelateerd aan opleiding, leeftijd en ervaring. Voor diverse verpleegafdelingen, waaronder de nieuw te starten longafdeling, zijn wij op zoek naar medewerkers. Het aantal uren loopt uiteen van oproepcontracten (0 uur) tot fulltime arbeidsovereenkomsten. Bent u enthousiast, flexibel en heeft u een open en eerlijke werkhouding dan nodigen wij u uit te solliciteren. Wilt u meer informatie? Neem contact op met de heer Hokke, afdelingshoofd Cardiologie/Longziekten telefoonnummer: 01 13 - 23 47 01, of mevrouw de Vos, coördinator flexpool telefoonnummer: 01 13 - 23 47 96. Voor volledige vacatureteksten kijk op www.soz.nlofwww.zz.nl Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermelding van het vacature nummer, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. P&O Servicecentrum, bestemmingsnummer 90, Postbus 106,4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciteren.goes@zzlnd.nl In het Ronald McDonald Huis logeren de ouders, broertjes en zusjes van ernstig zieke kinderen die in het St. Elisabeth Ziekenhuis of het Revalidatiecentrum Leijpark zijn opgenomen. Daardoor kunnen zij binnen 5 minuten bij hun zieke kind zijn én vinden zij een omgeving van rust en warmte, waar ze lotgenoten treffen en afleiding vinden. Bankrekening 13.17.65.876 Voor slechts 15,00 per jaar bent u jaardonateur en ontvangt u twee keer per jaar een nieuwsbrief. Tel. (013) 537 26 66 www.ronaldmcdonaldhuistilburg.nl Sollicitatie Geïnteresseerden kunnen binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met cv sturen t.a.v. de heer J.J. Melse of mailen naar jjmelse@melse.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 76