Banen Medewerker Contractmanagement Specialist Assetmanagement Electriciteit Medewerker Financiën Control Coördinator Datamanagement Coördinator Transport 40 Zaterdag 5 januari 2008 PZCKijk ook op JobiTr3.Ck Pil DELTA Netwerkbedrijf B.V. (DNWB) is de netbeheerder voor het regionale elektriciteitsnet en het net voor laag- en hoogcalorisch gas in Zeeland. De netbeheerder: - verzorgt alle diensten voor transport van elektriciteit en gas - realiseert nieuwe aansluitingen - wijzigt bestaande aansluitingen - stelt meters, transformatoren en gasdrukregelstations beschikbaar. Het netwerkbedrijf werkt samen met alle netbeheerders in Nederland binnen de sectie elektriciteits- en gasnetbeheerders van EnergieNed (federatie van energiebedrijven). Voor DELTA Netwerkbedrijf B.V., met als standplaats Middelburg, zoeken wij de volgende medewerkers Kerntaken In deze functie verricht je zelfstandig onder andere de volgende werkzaamheden: - Onderhandelen, vastleggen en registreren van gemaakte afspraken. - Bewaken en monitoren van opgestelde contracten. - Bewaken van betalingsverplichtingen. - Evalueren van resultaten en bijsturen van contracten. - Analyseren van informatie en rapportages. - Het volgen van externe ontwikkelingen (klant, wet, sector, DELTA) en het bepalen van de impact hiervan op de processen. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij van je: - Hbo opleiding. - Kennis van bedrijfsprocessen en de energiemarkt. - Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden in het Nederlands en Engels. - Een flexibele opstelling (met betrekking tot werktijden en bereikbaarheid). - Flexibiliteit, organisatie- en improvisatietalent, zelfstandigheid, pro-activiteit, resultaat- en klantgericht denken en handelen. Informatie Wil je meer informatie over deze functie dan kun je contact opnemen met de heer Ger Verhoeven, Hoofd Interne Zaken, telefoonnummer (0118) 882470. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Toepassen en verder ontwikkelen/verbeteren van het AM proces, bijvoorbeeld technieken en bijbehorende systemen. - Voorbereiden en opstellen van lange termijn investerings- en onderhoudsplannen c.q. jaarplannen op basis van risico's. - Inrichten van bestekken en opdrachten, begeleiden van aanbestedingen. - Aansturen van externe ondersteuning. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Wo/hbo werk- en denkniveau op basis van afgeronde opleiding Electrotechniek. - Bereidheid tot het volgen van een bedrijfskundige opleiding. - Enige ervaring op het gebied van opdrachtverlening is een pre. - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. - Initiatiefrijk, analytisch, doorzettingsvermogen, flexibel, zelfstandig, besluitvaardig, organisatorische vaardigheden. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Sjaak van de Vrie, Afdelingsmanager, telefoonnummer (0113) 884030. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Meewerken aan de rapportages op bedrijfs- en afdelingsniveau. - Uitvoeren van controles en analyses op kosten uit hoofde van dienstverleningsovereenkomsten. - Onderhouden rapportage- en analysemodellen. - Ondersteunen bij cijfermatige analyses en prognoses. - Tijdig aanleveren van informatie betreffende activiteiten (afzet, omzet, kosten, investeringen). A DELTA Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Vertalen van wetten, codes en sectorafspraken in proceswijzigingen. - Regisseren van proces- en systeemwijzigingen. - Beheren van de bedrijfsprocessen, onder andere door middel van (KPI) rapportages. - Audits op processen begeleiden en rapportages opvolgen. - Monitoren van de kwaliteit van de data in de registers van het netwerkbedrijf. - Sturen en begeleiden van projecten op bovenstaande gebieden. - Deelname in in- en externe werkgroepen nieuwe Marktmodel. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Hbo werk- en denkniveau. - Sterk analytisch en sturend vermogen. - Goede communicatieve vaardigheden, zowel in woord als geschrift. - Tijdig kansen en mogelijkheden in de omgeving kunnen zien en vertalen naar het bedrijf. - Team player. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met de heer Eric Verbrugge, Datamanager, telefoonnummer (0118) 882703. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Vertalen van wensen en behoeften van klanten naar eisen te stellen aan de aansluiting op de netwerken. - Opstellen van ramingen/offertes op aanvraag van grootverbruikklanten. - Voeren van contractonderhandelingen ten behoeve van de aansluiting op de netwerken. - Inrichten van bestekken en opdrachten, begeleiden van aanbestedingen. - Ontwikkelen en implementeren van procedures met betrekking tot standaardaansluitingen. - Verzorgen van overeenkomsten voor aansluiting en transport. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Hbo werk- en denkniveau op basis van afgeronde opleiding Elektrotechniek. - Bereidheid tot het volgen van een bedrijfskundige opleiding. - Goede communicatieve en sociale vaardigheden. - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. - Initiatiefrijk, analytisch, doorzettingsvermogen, flexibel, zelfstandig, besluitvaardig, organisatorische vaardigheden. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met de heer Sas Sinke, Afdelingsmanager, telefoonnummer (0113) 884038. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Minimaal een afgeronde hbo-opleiding binnen het vakgebied (zoals bedrijfseconomie, accountancy) - Goede analytische vaardigheid. - Sterke affiniteit met automatisering. - Pro-actieve houding, teamspeler, stressbestendig. - Sterke mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. - Flexibel, klantgericht, resultaatgericht, initiatiefrijk. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met de heer Kees de Regt, Controller, telefoonnummer (0118) 882523 of 06-22975690. Wat bieden wij? Werken bij DNWB betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een psychologisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Interesse? Ben je geïnteresseerd in één van deze vacatures, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 050108-PZ-2008 en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 050108-BN-2008. Richt je brief aan vacatures@delta.nl ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DELTA Netwerkbedrijf B.V. Wilt u meer informatie over ons bedrijf ga dan naar www.dnwb.nl DELTA Netwerkbedrijf B.V. Postbus 5013 43230 KA Middelburg T: 0800 - 5150 E: info@dnwb.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74