t Familieberichten Joop van Goudswaard 1947-2007 32 I Zaterdag 5 januari 2008 PZC be Dankbetuiging Voor de belangstelling en meeleven die we, zowel persoon lijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader en opa Jacobus Hamelink zeggen wij u hartelijk dank. fam. Hamelink Zaamslag, januari 2008 Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die we van haar mochten ontvangen, geven we u kennis van het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze moeder en oma Johanna de Visser-Poppe echtgenote van Martinus de Visser in de leeftijd van 78 jaar. M. de Visser Fran en Piet van Vaardegem-de Visser Martin Kim en Jeroen Jan en Ina de Visser-Faasse Alinda Sandra en Joost Marieke Sam de Visser Adrie en Marijke de Visser-Willems Hanneke en Sander Carola Koen Jos en Wilma de Visser-de Smit Bart Pim Annet en Mark Piet en Daniëlle de Visser-de Hamer Stephan Marissa Anneke en Abco Maljaars-de Visser Joanne Martine en Janis de Witte-de Visser 4363 NC Aagtekerke, 4 januari 2008 Prelaatweg 31 Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard. De Dankdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 9 januari om 13.00 uur in vereni gingsgebouw "Amicitia", Agathastraat 1 te Aagtekerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Aagtekerke. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "Amicitia". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Systeem, ik ben maar één getal en tel IJ nog niet goed, maar denk ik U met mijn verval zodra dat komt, verminderen zal, vertel mij hoe dat moet, O dat ik U met mijn verval klein maar voorgoed verminderen zal, waarom, waarom dat moet? Leo Vroman Heel verdrietig zijn wij dat na een slopende ziekte, die zij moedig heeft ondergaan, is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Elisabeth Janna Riemens Bets echtgenote van Frits Wisse Terneuzen t Terneuzen 11 november 1926 3 januari 2008 Terneuzen: F.K. Wisse Terneuzen: Jan en Roly Eist Jolien en Martijn Anneke Hilversum: Rien en Annemarie Joris Wouter Alena Nieuwerkerk aan den I Jssel: Hans en Marianne Sofie Martijn Jasper Laura Stuvesande 594,4532 ML Terneuzen Wij nemen afscheid van Bets op donderdag 10 januari om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamy- straat 28c te Terneuzen Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren. Op 28 november overleed onze Johannes op 3 december hebben wij hem aan de aarde toevertrouwd. Honderden mensen lieten weten dat ze met ons meeleefden. Door brieven, kaarten, gedichten. Door aanwezigheid op de condoleance bijeenkomst, een bezoek, telefoon. Al die hartelijk heid en dit medeleven is door ons zeer gewaardeerd. Het sleurt je door zo'n moeilijke tijd, het steunt in de lastige momenten die nog komen. Mensen hebben nog oog voor elkaar. Dat beschouwen wij als de 'zilveren rand om de donkere wolk'. Mensen, voor ons soms onbekend, deelden hun ervaringen met ons. Heel bijzonder. Wij willen jullie bedanken voor deze tekenen van hoop. Het geeft ons mede de moed om 2008 tegemoet te treden, we wensen jullie vanzelfsprekend een goed en gelukkig Nieuwjaar. Marten en Thea Lidy Uw hartelijk medeleven, in welke vorm dan ook, zowel tijdens zijn ziekte als na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Zacharias Koene heeft ons als familie bijzonder goed gedaan. Daarvoor onze hartelijke dank! E. Blankers-Koene G. Blankers en familie Grijpskerke, januari 2008 Dankbetuiging Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn lieve vrouw, mijn dochter, onze zus en tante Janneke Sara van der Lijcke-van Dale Jannie I.A. van der Lijcke Familie van Dale Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Bets Wisse-Riemens Terneuzen: Janny Kramer-Riemens Jan Kramer in herinnering Sas van Gent: Jan Riemens Roset Riemens-de Backer Neven en nichten Bergen op Zoom, 5 januari 2008 Op 4 januari is overleden onze buurvrouw Janna de Visser-Poppe Sterke de Heere Tinus, Sam en de verdere familie. Sam en Anja Joosse Peter en Linda Kempeneers Bram en Ineke Maljaars Louw en Mina Poppe Jo en Anneke Provoost Dhr. L. Sturm Johan en Jolanda de Visser Mevr. C. van de Woestijne en Willy Na een ernstige ziekte is van ons heengegaan onze geliefde schoonzuster en tante Johanna de Visser-Poppe N. de Visser-Koenen C.N. Maljaars-de Visser S. de Visser N. de Visser-de Visser Neven en nichten Na een zorgzaam leven is overleden onze zuster, schoon zuster en tante Janna de Visser-Poppe Wij wensen Tinus en de kinderen veel sterkte. Arjaan Poppe t Rika en Dirk Vos Jan Poppe Krien en Maatje Poppe Lou Poppe f Neven en nichten 4 januari 2008 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, na het overlijden en bij de begrafenis van Geertruida van Belzen betuigen wij langs deze weg onze welgemeende dank. Uit aller- naam: familie K. van Belzen Arnemuiden, januari 2008 Het gemis voor ons zal blijven, maar de steun en het mede leven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Catrien Fokke-de Wijze heeft ons goed gedaan, onze hartelijke dank hiervoor. Ko Fokke Kinderen Kleinkinderen Lewedorp, januari 2008 Met dank aan alle mensen, voor het medeleven en de steun bij het overlijden van Gonny Franse Geersdijk, januari 2008 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Jacoba Moison-Franse betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen 's Heerenhoek, januari 2008 De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van Ingmar Schout hebben ons enorme steun gegeven. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Evelyne van der Werf, Laurie en Roos Familie Schout Familie van der Werf Correspondentieadres: Mendelssohnlaan 25 4384 MP Vlissingen Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, vanwege de vele kaarten en bloemen die wij hebben ontvangen, willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen voor deze blijk van medeleven tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn lieve man, (schoon)vader en opa Johan Stouthart Mia Stouthart-Hek Kinderen, kleinkinderen Deze steun is voor ons een grote troost geweest. Middelburg, januari 2008 Bij het stralen van de maan, zie ik duizend sterren staan. De een is groot, de ander klein, welke ster zal jij nu zijn. Op aarde straalde jij enorm, nu straal jij in een andere vorm. Mijn nachten worden licht door jou, stralende ster, ik hou van jou. Mama, ik mis jou! XXXXX Tim

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56