Familieberichten 30 I Zaterdag 5 januari 2008 PZC Met veel verdriet, vol ongeloof, maar met liefdevolle herinneringen, geven wij u kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden mijn lieve vriend, onze vader, mijn broer, onze oom en onze opa Pieter Felix Huiszoon *19 juni 1946 - f 3 januari 2008 Ina Judith de Witte en Jack de Hamer Moos, Chris Suzan de Witte Benny en Carola den Haan Justin, Mitchell Remy en Harma den Haan Esmée Sindy den Haan Felix en Nelleke Huiszoon Klaas Bas en Almudena Pieter en Maaike Willemijn en Joost Galjoenstraat 19 4401 JJYerseke De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 8 januari 2008 om 11.15 uur in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Pieter hield van bloemen. Liever geen bezoek aan huis. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Midden in 't leven, nog zoveel te geven Idee en plannen te over, in één keer voorbij Pieter voor ons was je een kei Benny en Carola Nooit meer samen lachen Nooit meer samen spelen Nooit meer samen iets leuks gaan doen Wat zullen we je missen Opa Pieter Justin en Mitchell Hij was er altijd Voor iedereen Met raad en daad, Nog zoveel te doen Zoveel te geven, Nog niet klaar in dit leven. Dag Pieter, we zullen je missen Remy, Harma en Esmée Pieter ik zal je missen Felix Verdrietig hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van Pieter vriend van onze dochter, zus, schoonzus en tante. Heinkenszand: A.J. Lauret N. Lauret-van Harn s-Heerenhoek: Trudi en Bertus Capelle-Lauret Heinkenszand: Alex en Jeannette Lauret-Otto Neven en nichten Heinkenszand, 3 januari 2008 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde collega Pieter Huiszoon Wij wensen Ina, de kinderen en verdere familie, vrienden en collega's veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Directie en medewerkers Lamb Weston Meijer V.O.F. Bedroefd zijn wij na het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde collega Pieter Huiszoon In deze verdrietige tijd gaan onze gedachten uit naar Ina en de kinderen. Wij wensen hen, verdere familieleden en vrienden veel sterkte toe dit grote verlies te dragen. Collega's Quality Assurance en Packaging Lamb Weston Meijer V.O.F. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerde clublid Pieter Huiszoon Vanaf de oprichting was Pieter actief betrokken bij de vlieg- activiteiten van onze club. Wij zullen Pieter ontzettend missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Namens alle leden modelvliegclub Atled Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van ons clublid Piet Huiszoon Piet was een actief clublid, die altijd zorgde voor een vrolijke noot. Hij was een ervaren modelpiloot, die meerdere beginnende vliegers begeleid heeft met de eerste stappen in de modelvliegspoi't. Onze gedachten zijn bij zijn nabestaanden, wij wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Leden van MODELVLIEGCLUB DELTA Heden is overleden onze broer, zwager en oom Aarnout Janse in de leeftijd van 87 jaar. Yerseke: A. Janse-de Landmeter Domburg: E. Bimmel-Janse J. Bimmel Goes: M. Huijbregtse-Janse P.A. Huijbregtse Vlissingen: C. Keijmel-Janse J.P. Keijmel Westkapelle: L. Wisse-Janse A. Louwerse Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van "Simnia voor de liefdevolle verzorging. 1 januari 2008 Zorgcentrum "Simnia", Domburg Correspondentie-adres: Familie Bimmel-Janse Zuidstraat 1,4357 BH Domburg De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Op maandag 31 december is overleden onze broer, schoon broer en oom Jan Jobse In de leeftijd van 82 jaar. Uit aller- naam: A. Jobse Correspondentieadres: Fivel 4 8032 MS Zwolle De crematieplechtigheid heeft volgens de wens van Jan in familiekring plaatsgevonden. Op 2 januari 2008 is onze voormalig dirigent en gewaar deerd lid van verdienste, mevrouw Greet Kuijpers- van Nieuwenho ven overleden. Wij wensen Theo, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigent en leden Muziekvereniging Con Amore Noordgouwe Uiterlijke inzendtermijn Overlijdensadvertenties vanaf 1 januari 2008 daags voor plaatsing 16.00 uur aanleveren per fax 15.00 uur Later aangeleverde advertenties kunnen niet worden verwerkt voor de volgende dag. sd Na een kortstondige ziekte is, tot onze grote droefheid, van ons heen gegaan mijn lieve vrouw en moeder Willemina Paulina (Wilma) van der Linde-van Dienst echtgenote van Dirk Cornelis van der Linde Zij overleed in de leeftijd van 50 jaar. Maastricht: Dirk van der Linde Andre van der Linde en Yvonne Giepmans Zierikzee: Jaap t en Katie van Dienst-Bil 3 januari 2008 Correspondentieadres: Postbus 85515605 KN Eindhoven Samenkomst op dinsdag 8 januari om 13.00 uur, in de zaal van de Hervormde Gasthuiskerk (de Beuze), Havenplein 17 te Zierikzee, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. De begrafenis vindt plaats op de gemeentelijke begraaf plaats Zierikzee, op dinsdag 8 januari om 14.00 uur. Verdrietig zijn wij dat na een kort ziekbed is overleden onze schoondochter, schoonzuster en tante Wilma van Dienst echtgenote van Dirk Cornelis van der Linde Zierikzee. 21 -07-1957 Eindhoven, 03-01 -2008 Zierikzee: A.C. van der Linde N. van der Linde-Uijl Zierikzee: G. van der Linde P. van der Linde-van der Giessen Zierikzee: J. van der Linde E. de Looze Neven en nichten Bedroefd omdat hij niet meer in ons midden is hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager Derk Swint C.M. Vermeulen-de Koning t C. Vermeulen I. de Koning t 1. Dörry-de Koning t L. Jobse-de Koning t J. Jobse t R. Barentsen-de Koning A. Barentsen t F. de Klerk-de Koning W. de Klerk Met ongeloof hebben wij kermis genomen van het onverwachte overlijden van ons erelid, de heer Bram Verhage Bram heeft zich jaren met grote toewijding ingezet voor handboogsociëteit "de Eendracht". Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens het bestuur en de leden van handboogsociëteit "de Eendracht" Lieve Papa Mijn herinnering is je lach die altijd bij me blijft. Ik mis je. Veel liefs, Je kleine meisje, je Suusje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44