tliiWf;. Fp^TvMeNerkhten Colofon Familieberichten 4 28 I Zaterdag 5 januari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii p.^ami.y.e.b.enctósa@.mgs.asrdaabiatlsnji! tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Heel blij zijn wij met de geboorte van Julien Martien Hij is geboren op 28 december 2008 Zoon van Femand Bachet en Mathilde Bachet-de Vlieger Broertje van Nander Bachet Martinus Nijhofflaan 63 4481 DH Kloetinge SOW Op 9 januari 2008 zijn onze (groot)ouders Theo en Maartje Tas-van Sluijs 50 jaar getrouwd U kunt hen feliciteren op zaterdag 12 januari tussen 15:00 en 17-00 uur in net Ontmoetingscentrum Dauwendaele, Vrijlandstraat 59 in Middelburg. Ron, Sylvia, Michelle en Simone Marjolijn, Nathan en Philomena Correspondentieadres: Prinsenhove 118 4336 HE Middelburg Cadeautip: Ei Enige kennisgeving Zalig hij, die heel zijn leven jakobs God als helper kent. Hij die door de nood gedreven, zich tot Hem om redding wendt; die, in alles wat benauwt God, zijn Heer zich toevertrouwt. Psalm 146:5 eigen berijming Na een kortstondige ziekte overleed tot onze droefheid onze broer, zwager en oom )ohannis Adriaanse Jo Grijpskerke, 6 mei 1923 t Vlissingen. 3 januari 2008 Yerseke: S. Pronk-Adriaanse Auckland: A. Adriaanse (Nieuw Zeeland) Kapelle: N. Goethals-Adriaanse Grijpskerke: A. Vreke-Adriaanse P. Vreke Neven en nichten Wij bedanken de verzorgenden van Zorgcentrum Swerf-Rustte Middelburg voor de goede verzorging die hij van hen kreeg in de korte tijd dat hij bij hen was. Correspondentie-adres: Jacob Catsstraat 25,4364 AL Grijpskerke De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 7 januari om 13.00 ur in de "Opstandingskerk" aan de Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de begraaf plaats te Grijpskerke. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de "Opstandings kerk". rVeel fijne herinneringen verzachten onze smart, voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute", toch nog onverwacht uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en (groot)oma Madeleine Helena Wauters weduwe van Eugène Martinus Andriessen *11-07-1917 f03-01-2008 Sas van Gent Sas van Gent Sas van Gent: Wim en Wally (t) Corry Coevorden: Frank en Lonnie Sint-Amandsberg (B): Marco en Tania Laura Fauve Basile Cato Schoonebeek: Edith en Ronald Kevin Alec Sas van Gent: Carmen en Arno Amber Esmee Sas van Gent, 4 januari 2008 Corr.adres: Schulpenpad 314551 EE Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 9 januari om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, in de aula van de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. Zij clie geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze collega Klaas Bastiaanse Wij wensen zijn familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Zeeland Aluminium Company N.V. Tot ons groot verdriet hebben wij kennis genomen van het volkomen onverwachte overlijden van onze medewerker Klaas Bastiaanse Klaas trad op 9 september 1985 in dienst als transporteur en groeide door tot hoofdtransporteur. Na een reorganisatie werd Klaas binnen de ploegen medeverantwoordelijk voor de heftruckwerkzaamheden in de Electrolyse. Klaas was ruim 22 jaar bij ons in dienst. Wij wensen zijn familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Collega's en afdelingsleiding AL Zeeland Aluminium Company N.V. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het volkomen onverwachte overlijden van onze collega Klaas Bastiaanse Wij wensen zijn familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Collega's C ploeg afdeling AL Zeeland Aluminium Comany N.V. Met droefheid namen we kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom J.C. Berman weduwnaar van J.M.K. Berman-van Schelven in de leeftijd van 81 jaar Zierikzee: C.E.A. van Gastel-van Schelven L.J. van Gastel Dreischor: E.C. v. d. Velde-Roskam (in herinnering) v.d. Velde (in herinnering Zierikzee: J.W. Roskam (in herinnering) C.M. Roskam-van Dongen Nieuwerkwerk: W. Roskam L.J. Roskam-van Putte Neven en nichten Zierikzee. 2 Januari 2008 sd Met verslagenheid delen wij u mee dat tengevolge van een ernstig verkeersongeval in haar geboorteland Hongarije is overleden Judit Farkas Judit was namens AB Zeeland werkzaam bij Fruitteelt- bedrijf Van Damme VOF te Nisse. Wij herinneren haar als een toegewijde, collegiale medewerkster en wensen haar partner Jan Tilroe en familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers AB Zeeland Directie en medewerkers Van Damme VOF Goes, 3 januari 2008 Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze vriend, man van onze vriendin Nelie, vader van Saskia en Esther Kees Gilde Jacob en Ingrid Passenier Danique, Bennet Johan en Nelleke Geerse Hanne, Sam, Maarten Eric en Olga Jacobsen Jacoline, Marjelle, Lisanne Wim en Corine Geschiere Rosanne, Martijn Harry en Sarieen Davidse Stephanie, Iris, Arjen Jan en Matty Oranje Annelien Serooskerke, 2 januari 2008 Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met droefheid kennis genomen van het na een ernstige ziekte overlijden van de heer Kees Gilde in de leeftijd van 54 jaar. De heer Gilde was vanaf juli 1974 in dienst van de gemeente Middelburg waarvan ruim 30 jaar als toezichthouder en onderhoudsmedewerker op de gemeentelijke sport complexen. Al die jaren en ook nog tijdens zijn ziekteperiode was hij zeer betrokken bij zijn werk en dat van zijn collega's. Wij verliezen in hem dan ook een gewaardeerde en collegiale medewerker. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verder familie leden veel sterkte toe voor de komende tijd. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester Mr. A. van den Brink, secretaris Kees Gilde Heden bereikte ons het bericht dat hij zijn laatste wedstrijd heeft verloren. Z'n vrouw en kinderen wensen we sterkte bij dit verlies. Leden Jeu de Boules Middelburg Verdrietig zijn wij door het overlijden van de heer Kees Gilde vader van onze oud-leerling Saskia en van onze klasgenote Esther. Wij wensen hen en hun familie heel veel sterkte. Leerlingen van klas 3kzw van CSW Toorop. Maaike de Munck, mentor.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42