DTP-er rides een tekenaar/constructeur Banen SMAAKMAKEND WERK Drukkerij Zoeteweij ■S! ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Met kaarten en cadeaus van Unicef geeft u kinderen een toekomst www.unicefshop.nl Kijk ook op JobTrack.nl PZC Zaterdag 5 januari 20081 21 Water is pure dynamiek. En niets is zo onmisbaar als water. Waterbeheer vraagt om innovatieve oplossingen, ondersteund door hoogstaande technologieën. Evides, een veelzijdig en vooruitstrevend waterbedrijf, beheerst dit watervak. Dagelijks levert Evides betrouwbaar drinkwater aan 2,5 miljoen consumenten in het zuidwestelijk deel van Zuid-Holland, de provincie Zeeland en de Brabantse Wal. Daarnaast is Evides Industriewater een belangrijke speler op de internationale markt voor industriële waterzuivering. Als waterpartner ontwerpt, bouwt en beheert Evides zuiveringsinstallaties voor industrie-, drink- en afvalwater. Evides doet dit voor klanten in de chemische, petrochemische, energie- en voedingsmiddelenindustrie. Dit alles maakt van Evides een unieke combinatie van een solide, robuust drinkwaterbedrijf met een ondernemende, commerciële industriewatertak. Evides is een groeiende organisatie, die ca. 520 medewerkers telt. Een jong bedrijf, dat als ervaren en serieuze sparringpartner met grote bedrijven samenwerkt. Daarbij wordt niet alleen stilgestaan bij vandaag, maar wordt ook gekeken naar de kwaliteit en dienstverlening van morgen. Kortom, Evides is een sterke en aantrekkelijke werkgever. Binnen het Stafbureau Productie is een vacature voor een tekenaar/constructeur. In deze functie beheer je technische tekeningen en documenten, werk je (voor)ontwerpen uit in tekeningen en verwerk je revisiegegevens in de tekeningen en documenten. )e gaat werken in Middelburg. Wat doe je? |e werkt (voor)ontwerpen uit in tekeningen en zorgt en/oor dat deze tekeningen actueel blijven door het ver werken van revisies en vervangingen, je documenteert en beheert de tekeningen en technische documentatie en ondersteunt, informeert en adviseert belanghebbenden Verder controleer je de tekeningen van derden en de uitvoering van tekentechnische werk zaamheden en houd je toezicht op uitbesteed werk. Wat vragen we? je hebt een mbo-opleiding afgerond (bijvoorbeeld E&l, Wtb, bouwkunde/civiel) en je bent bekend met AutoCad en E-plan of bereid opleidingen in deze programma's te volgen, je beschikt over goede contactuele en sociale vaardigheden en kunt goed samenwerken en omgaan met details. Verder ben je initiatiefrijk en resultaat- en klantgericht. Wat bieden we? Goede werkomstandigheden en een uitdagende werkomgeving. Daarnaast kun je rekenen op een markt conform salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en uitstekende opleidingsmogelijkheden. - Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer T.W. Linsmayer, Sr. Medewerker Stafbureau Productie, (010) 293 54 21. Richt je schriftelijke sollicitatie met CV vóór 20 januari 2008 aan Evides N.V., afdeling Human Resource, t.a.v. de heer B.C Munne, Coördinator Mobiliteit, Postbus 4472, 3006 AL Rotterdam, je kunt ook via e-mail solliciteren en deze zenden naar b.munne@evides.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met ruim 1100 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snel groeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Voor de afdeling Grondstoffen in ons hoofdkantoor in Kruiningen zijn wij op zoek naar een- M/V In deze uitdagende functie ben je verantwoordelijk voor het beheren van de grondstofcontracten en het opstellen van afrekeningen en facturen Je verzorgt diverse rapportages. Je bent de spil in contacten met onze telers, de buitendienst en het management. Je neemt actief deel aan projecten om de processen binnen de afdeling te waarborgen en te verbeteren. We zijn op zoek naar kandidaten met minimaal MBO niveau. Je bent beschikt over goede communicatieve vaardigheden, zowel in de Nederlandse als Engelse taal en je kunt werken met MS Office. Kennis van SAP is een pre Wij vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden: een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeids voorwaarden. Als je geïnteresseerd bent, verwachten we je sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. Katrien Custers, Postbus 17, 4416 Kruiningen of per mail aan: katriencusters@lambweston-nl.com. Kijk op www.lambwestonmeijer.nl onder "werken bij Iwm" voor meer informatie over deze en andere interessante vacatures. Wij zoeken een creatieve persoon, waarvoor het pakket Indesign geen geheimen kent. Tevens weetje waar te maken documenten technisch aan moeten voldoen om zonder problemen direct de drukpers op te kunnen. Ook digitaal printen hoort bij je taken. Rechtstreekse lijnen naar de klant toe staan hoog in het vaandel bij Drukkerij Zoeteweij, dus goede sociale vaardigheden zijn een pluspunt. Kwaliteit, presteren onder werkdruk, alsmede passie voor het grafische vak zijn voor jou vanzelfsprekend. Ervaring is gewenst. Woonachtig in de buurt, of bereidheid zich daar te vestigen is een pré. Investeer in je toekomst en kom werken bij een gezond en sterk grafisch bedrijf. Tegenover jouw vakkennis staat ons aanbod van een modern bedrijf, waarin continue geïnvesteerd wordt en een goed salaris gebaseerd op jouw kwaliteiten. Kijk voor een eerste indruk op www.dzy.nl. Interesse meer informatie? Stuur je reactie voor 12 januari 2008 naar onderstaand adres of mail naar info@dzy.nl, ta.v. H. Gertsen. Molendijkseweg 2 4401 NM Yerseke Tel. 01 13 571404 Fax 01 13 572006 info@dzy.nl www.dzy.nl of bel 070 333 93 00 (ook voor verkooppunten) Giro 121 Kom werken bij Drukkerij Zoeteweij Yerseke, de kleurrijkste drukker in de regio! Per direct is er plaats voor een fulltime

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 21