A Banen Rabobank Walcheren/Noord-Beveland is op zoek naar: Storemanager (m/v), 36 uur Aan wiens kant staat het recht als beide partijen gelijk hebben? PZC Zaterdag 5 januari 20081 41 Voor de sector Vastgoed, bestaande uit de afdelingen Techniek en Projecten zijn wij per direct op zoek naar een: Coördinator/projectontwikkelaar fulltime (m/v) Taken: Je coördineert de dagelijkse werkzaamheden van de projectafdeling binnen de sector Vastgoed. Daarnaast ben je de spil in het project- ontwikkelingstraject. De nadruk ligt op de ontwikkeling van gebieden en gebouwen vanaf de initiatieffase tot en met het voorlopig ontwerp. Vooral in de haalbaarheidsfase van projecten is je rol cruciaal. Profiel: Om deze functie succesvol te kunnen uitvoeren beschik je minimaal over een relevante HBO-opleiding (bijvoorbeeld bouwkunde, technische bedrijfskunde of vastgoedmanagement). Je hebt affiniteit met vastgoedrekenkunde. Je bent op de hoogte van wet- en regelgeving met betrekking tot projectontwikkeling. Je kunt processen aansturen en stroomlijnen. Ook beschik je over ruime ervaring in de project ontwikkeling. Verder ben je contactueel sterk, klantgericht, sociaal vaardig en een teamspeler. Arbeidsvoorwaarden: Het dienstverband wordt voorlopig aangegaan voor de periode van een jaar. Het salaris bedraagt minimaal 3.585,— en maximaal 4.597,-- conform schaal K van de CAO Woondiensten. Dit afhankelijk van kennis en ervaring. Daarnaast kun je rekenen op een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Woondiensten. Een assessment kan deel uit maken van deze procedure. Informatie: Wil je meer informatie? Bel dan met de heer R. de Ridder, adjunct directeur/sectormanager Vastgoed, telefoonnummer 0115-636060. Solliciteren kan schriftelijk vóór 31 januari 2008 naar Woongoed Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 269, 4530 AG Terneuzen, onder vermelding van "sollicitatie". Je kunt ook solliciteren via info@woongoedzvl.nl. Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is aangesloten bij Aedes, vereniging van woningcorporaties. H"GOED voor elkaar Échte ondernemers opgelet! Rabobank Walcheren/Noord-Beveland is op zoek naar jou! De Coöperatieve Rabobank Walcheren/Noord-Beveland is een bank in volle ontwikkeling. De ambitie is om de meest toonaangevende en innovatieve bank van ons werkgebied te zijn. Om deze ambitie waar te maken hebben we zowel in Middelburg als in Vlissingen de Rabo- Woonshop. In de RaboWoonshop vind je informatie over het kopen, huren, verbouwen, inrichten en financieren van een woning! Groeiambities zien we ook graag terug bij onze medewerkers. Daarom bieden we onze medewerkers optimaal ruimte voor participatie en ontplooiing. Een unieke werkomgeving als de RaboWoonshop biedt jou de mogelijkheid je talenten verder te ontwikkelen. Functiebeschrijving Storemanager Samen met de hypotheekadviseur draag je zorg voorde complete gang van zaken van de RaboWoonshop. In de functie van Storemanager ben je: Een ondernemer in hart en nieren Het eerste aanspreekpunt voor de bezoekers Verantwoordelijk voor acquisitie en relatie beheer In staat om je eigen netwerk op te bouwen en te onderhouden Bedreven in het begeleiden van klanten bij de aankoop/financiering van hun woonhuis Een resultaatgerichte medewerker Functie-eisen HBO werk- en denkniveau Aantoonbare commerciële ervaring Communicatief vaardig Geen 'negen tot vijf mentaliteit' Interne kandidaten vanuit onze lokale bank hebben in de selectieprocedure, bij gelijke geschiktheid, voorrang op andere sollicitanten. Rabobank toetst op basis van haar"Regeling Screening Rabobank"alle nieuwe medewerkers op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Persoonlijke kenmerken Ondernemend en klantgericht Goede netwerker Creatief en flexibel Teamspeler Voor meer informatie kun je terecht bij Cees Verhage, Regiomanager Middelburg, tel. (0118) 42 79 57 of bij Mientje Soochit, HR adviseur, tel. (0118) 42 78 28. Ben jij die échte ondernemer? Je sollicitatie zien we graag uiterlijk 16 januari 2008 tegemoet. Graag vragen we je te solliciteren via onze site www.rabobank.nl/werken>vacatures >vacaturebank (referentienummer wnbstoremgr). Het is tijd voor de Rabobank! Senior juridisch medewerker sector kanton De rechtspraak Of het nu gaat om een scheiding, een burenruzie of een zakelijk conflict: als twee partijen er samen niet uitkomen, moet iemand rechtspreken. Zorg vuldig nagaan van het voor en het tegen en vervolgens een uitspraak doen. Dat is in essentie het werk van de rechtspraak. Uiteraard werken rechters niet alleen. Steeds vaker wordt gewerkt in teams, waarin iedereen zijn bijdrage levert aan een optimaal functionerende rechtspraak. Om dit te kunnen realiseren, heeft de rechtspraak continu behoefte aan gedreven medewerkers die oog hebben voor de mens achter het dossier. Senior juridisch medewerker sector kanton, m/v 18 uur Als senior juridisch medewerker ondersteunt u de rechter bij de behandeling van in hoofdzaak complexe zaken met meerdere juridische aspecten. U bent breed inzetbaar, onder andere als juridisch klankbord, maar ook bij het overdragen van kennis en vaardigheden op (nieuwe) col lega's en het verlenen van bijstand aan andere sectoren. Op grond van opleiding en relevante ervaring beschikt u ten minste over een hbo-niveau. Kennis van de diverse rechtsgebieden binnen de sector kanton is een pre. U bent zelfstandig en kunt zich een helder en gefundeerd oordeel vormen. Daarnaast heeft u ervaring in het over brengen van kennis en beschikt u over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Het salaris voor deze functie bedraagt bij aanvang ten minste 2.303,- en kan op termijn oplopen tot 3.702,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek, exclusief 8% vakantietoeslag en een eindejaarsuitkering. Inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Het betreft een aan stelling voor één jaar met uitzicht op een vast dienstver band bij goed functioneren Rechtbank Middelburg De rechtbank Middelburg bestaat uit de sectoren bestuursrecht, civiel recht, straf recht en kanton. Daarnaast is er een bureau bedrijfsvoe ring. Het bestuur wordt gevormd door de president, de directeur bedrijfsvoering en de vier sectorvoorzitters. Van de circa 150 medewerkers is ongeveer een zesde deel actief als rechter. Werken bij een rechtbank van beschei den omvang heeft vele voordelen. Een grote variatie in zaken bijvoorbeeld, maar ook korte communicatielijnen en een intensief contact met de collega's van andere sec toren. Centraal punt in het personeelsbeleid van de orga nisatie is het aanbieden van uitstekende faciliteiten op het gebied van scholing en studie Uw reactie Voor meer informatie over bovenstaande functie en de selectieprocedure kunt u contact opnemen met de heermr. B.J.R.R Verhoeven, sectorvoorzitter, of de heer M.C. Filius, sectormanager, telefoon (0118) 67 70 00. Stuur uw schriftelijke sollicitatie vóór 19 januari 2008 naar: Rechtbank Middelburg, t.a.v. Afdeling Personeelszaken, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Meer informatie over de rechtspraak en over rechtbank Middelburg vindt u op www.rechtspraak.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. de Rechtspraak Rechtbank Middelburg WOONGOED ZEEUWS-VLAANDEREN Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Communicatielaan 2, Terneuzen Tel 0115-636000, fax 0115-636099 info@woongoedzvl.nl www.woongoedzvl.nl Kijk ook op JobTrack.nl Woongoed Zeeuws-Vlaanderen heeft circa 6.400 woningen in bezit en beheer op diverse locaties in heel Zeeuws-Vlaanderen. De projecten die door Woongoed Zeeuws-Vlaanderen worden ontwikkeld kennen een divers karakter. Hieronder vallen onder andere Woonzorgcomplexen, complexen voor bijzondere doelgroepen, Brede Scholen, herstructurering van wijken etc.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 125