Er zit muziek in de kerk opzichter afdeling reiniging contractbeheerder facilitaire zaken onderhoudsmedewerkers 'groen' Banen www.schouwen-duiveland.nl www.kerkinactie.nl 64 I Zaterdag 5 januari 2008 PZC Kijk ook op |obTrack.nl Gemeente Schouwen-Duiveland Onze organisatie wil voor de volgende vacatures graag in contact komen met kandidaten die willen meewerken aan de doorontwikkeling van onze gemeente, want: kwaliteitsverbetering staat nooit stil!! 36 uur per week Schouwen-Duiveland, als je toe bent aan een beetje ruimte... Schouwen-Duiveland is een door velen geliefd en daarom drukbezocht gebied. Niet verwonderlijk als je bedenkt dat slechts een kleine 35.000 inwoners samen de op 5 na grootste gemeente qua oppervlak bevolken. We hebben dus nog heerlijk de ruimte. En dat merk je. In je woonomgeving (betaalbare huizen op mooie percelen). In je vrije tijd (bos, duin, polders, stille èn levendige dorpen en monumentale stadjes; langs het strand of in je bootje op de Zeeuwse stromen). Lekker leven in de luwte. En als je de kriebels krijgt ben je met je auto in no time tussen de mensen in een grote stad. Schouwen-Duiveland heeft een toekomstvisie. Daarin richten we ons op behoud van het goede en vertrouwde, maar tevens op de moderne ontwikkelingen om ons heen. Wel de lusten, maar niet de lasten van de 21e eeuw voor onze inwoners. We zijn dan ook voortdurend op zoek naar mensen die dat beleid op eigentijdse wijze helpen vormgeven. Zoals we ook ons nieuwe gemeentehuis eigentijds hebben vormgegeven. Je col lega's komen uit alle windstreken van het land en zijn benieuwd naar jouw achtergrond. Wij sluiten hier niet af met een slogan (hebben we 5 niet), maar met de nadrukkelijke uitnodiging bij ons te solliciteren als je toe bent aan een beetje ruimte... Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor ons modern, goed uitgerust Reinigingsbedrijf, voorzien van een modern overslagstation, uitstekend uitgeruste auto werkplaats en een mooi wagenpark, zoeken wij een 'spin in het web' op MBO-niveau die het een uitdaging vindt om een club reinigingsmedewerkers (17 man) te ondersteunen bij hun werk, alle werkzaamheden van de afdeling perfect te coördineren en aan nieuwe ontwikkelingen en producten inhoud te geven. Voor meer informatie: neem contact op met Nico Eilers of Jan Stouten, 0111-416651. 24-30 uur week We zoeken een enthousiaste HBO-facilitymanager die het een uitdaging vindt om deze nieuwe functie 'neer te zetten'. Het gaat om het doelmatig en efficiënte beheer van verschillende facilitaire contracten. Tevens ga je contractmanagement opzetten met behulp van een digitale contractenbank. Voor meer informatie: neem contact op met Peter Castel, afdeling Facilitaire Ondersteuning, 0111-452105. district West (vanuit werkplaats Renesse) 2x36 uur per week district Midden (vanuit werkplaats Zierikzee) 2x36 uur per week We zijn op zoek naar enthousiaste medewerkers met een relevante groenopleiding op VMBO-niveau, die in een klein team willen zorgen voor zowel het 'groen'- als het 'grijs'- onderhoud in de kernen van ons mooie eiland. Het meedraaien in een algemene piketdienst of gladheidbestrijding behoort tot de mogelijkheden. Voor meer informatie: neem voor district West contact op met Erik Dalebout, 0111 -651643, of voor district Midden met Wim de Visser, 0111-413383. De gemeente Schouwen-Duiveland biedt een uitdagende werkomgeving met een enthousiaste club mensen, goede opleidingsmogelijkheden en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Kijk voor meer informatie over de vacatures en de sollicitatieprocedure op onze website: ZONDAG wordt weer ZO'N DAG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 124