Allround monteur grondverzetmachines Zeeuwse Bibliotheek JobTrack.nl "Mama is er binnen 5 minuten!" Banen COMMUNICATIEMEDEWERKER (MA/) FUNCTIONARIS 58 I Zaterdag 5 januari 2008 PZC Kijk ook op De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instelling in de provincie Zeeland en één van de toonaangevende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Middelburg, is de wetenschappelijke biblio theek voor Zeeland, cultureel ontmoetingscentrum en heeft tevens de functie van Provinciale Service Organisatie (PSO). De Zeeuwse Bibliotheek als ondernemer in kennis, cultuur en ontmoeting biedt naast informatie, educatie en recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele evenementen. De Zeeuwse Bibliotheek ontvangt ca. 400.000 bezoekers per jaar, leent per jaar meer dan 750.000 publicaties uit en verleent specifieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsleven, bibliotheken, instellingen aan particulieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 180 mensen. Ten behoeve van de afdeling Informatiediensten en Collecties ontstaat, In het bijzonder voor de sectie Zeeuws Documentatiecentrum, de vacature van voor 24 uur per week voor onbepaalde tijd. FUNCTIE-INFORMATIE Wij verwachten van u dat u een relatienetwerk opzet en onderhoudt, vooral op het gebied van Zeeuws cultureel erfgoed en met literaire organisaties; in overleg met de coördinator culturele functie activiteiten voor het Zeeuws Documentatiecentrum organiseert; de contacten met de media coördineert vanuit de afdeling Informatiediensten en Collecties; In overleg met de p.r.-medewerker van de Zeeuwse Bibliotheek een bijdrage levert aan het uitdragen van naamsbekendheid, de juiste huisstijl en het gewenste imago van de Zeeuwse Bibliotheek; een communicatieplan maakt en uitvoert; subsidieaanvragen en sponsorwerfacties initieert en uitvoert. FUNCTIEPROFIEL Wij vragen: een relevante opleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld Communicatie; relevante werkervaring affiniteit met (geschiedenis van) Zeeland; kennis van marketing technieken; communicatieve vaardigheden; redactionele vaardigheden; creativiteit; een flexibele werkhouding; SALARIS EN ARBEIDSVOORWAARDEN: We bieden een bruto maandsalaris van minimaal 1.553,41 en maximaal 1.990,77 (schaal 8, functieniveau) bij een 24-urige werkweek (norm 01-01-2008). Genoemde bedragen zijn exclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering. Inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Een assessment-test kan deel uitmaken van de procedure. SOLLICITATIEPROCEDURE: Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw drs M.E. Jongejan, afdelingshoofd Informatiediensten en Collecties, telefoon: 0118-654278. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot en met 15 januari 2008 worden gericht aan de heer W. Kempees, afdeling Personeelszaken Stichting Zeeuwse Bibliotheek, Postbus 8004, 4330 EA Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer ZB/2007/12/02. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. In het Ronald McDonald Huis logeren de ouders, broertjes en zusjes van ernstig zieke kinderen die in het St. Elisabeth Ziekenhuis of het Revalidatiecentrum Leijpark zijn opgenomen. Daardoor kunnen zij binnen 5 minuten bij hun zieke kind zijn én vinden zij een omgeving van rust en warmte, waar ze lotgenoten treffen en afleiding vinden. Voor slechts 15,00 per jaar bent u jaardonateur en ontvangt u twee keer per jaar een nieuwsbrief. Tel. (013) 537 26 66 www.ronaldmcdonaldhuistilburg.nl Bankrekening 13.17.65.876 Hierbij nodigen wij u, ook veertig plus, uit te solliciteren op een vacature van Bij een bedrijf centraal gelegen op Noord Beveland De werkzaamheden omvatten met name: Boekhouding: inboeken, maken kostenoverzichten, kostprijs/resultaatberekeningen controle btw aangiften Loonadministratie: het registreren en aanleveren van gegevens het controleren van de loonverwerking het aanleveren en controleren gegevens Arob dienst, belastingdienst en pensioenfonds Productadministratie: het verzamelen, registreren, verwerken en uitwerken van product gegevens t.b.v. betreffende administraties. Verwacht wordt het kunnen werken in een kleine flexibele organisa tie, het kunnen werken met een boekhoudprogramma, Excel en Word Voor de werkzaamheden is minimaal een MEAO niveau vereist Salariëring is overeenkomst de CAO die voor het bedrijf geldt. Uw reactie ontvangen wij gaarne voor 15 januari 2008 De Boeiert bv, Postbus 2184, 4460 MD Goes Gebr. Weststrate B.V. is actief op het gebied van verkoop, verhuur en reparatie van landbouwmachines, bouwmachines en intern transport machines. Wij zijn dealer van toonaangevende merken als Terex, IHI, New Holland en Toyota. Accurate servicever lening is een speerpunt voor ons. Wij vinden het zeer belangrijk om onze klanten snel en vakkundig van dienst te zijn, dit vanuit onze drie vestigingen in Krabbendijke, Goes en Koudekerke. Door de explosieve groei in de afdeling bouwmachines zijn we op zoek naar een: Wat zijn uw werkzaamheden? U verricht alle voorkomende werkzaamheden aan grondverzet- en aanverwante machines. U draagt zorg voor een efficiënte en kwalitatief goede uitvoering van de opdrachten. U onderhoud contacten met klanten en importeurs. Wat verwachten wij van u? Een goede technische achtergrond Bereidheid tot verdere scholing Een servicegerichte instelling, dus zeker geen 9 tot 5 mentaliteit Een positieve instelling Goede communicatieve vaardigheden Relevante werkervaring is aanbevolen Wat bieden wij u? Een afwisselende baan met grote verantwoordelijkheid en goede carrièremogelijkheden Goede arbeidsvoorwaarden, passend bij de functie Een passend salaris Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Kees van Houte, tel. 06 - 51 34 73 30, of Jossé de Koeijer, tel. 06 - 53 24 90 30. Sollicitaties met CV binnen 10 dagen sturen naar: GEBR. WESTSTRATE BOUWMACHINES B.V. T.a.v. Jossé de Koeijer Postbus 52 4413 ZH Krabbendijke Mailen kan ook: jk@gebrweststrate.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 118