HAYS YERJ S3 APOTHEKERS ASSISTENTE A Financieel-operationeel directeur Q JobTrack.nl ERVAREN GRONDWERKERS ERVAREN KRAANMACHINISTEN édandgoed rf|^ (sKyckhöll Verzorgende niveau 3 IG of Verpleegkundige niveau 4 breed georiënteerde allround manager Hoofd Onderhoud abides Kijk ook op PZC Zaterdag 5 januari 20081 57 TUNNEL WWESTERSCHELDE De NV WesterscheldetunneL is een no-nonsense organi satie die de exploitatie van de WesterscheldetunneL uit voert en daarnaast businessactiviteiten ontplooit op het gebied van mobiliteit. De NV WesterscheldetunneL is een private onderneming die een openbare weg beheert en daardoor een in Nederland unieke ervaring heeft met tolinning, tunnel- en wegbeheer en onderhoud, verkeers management en verkeersveiligheid. De ambitie is, vooral met het oog op de invoering van de kilometerheffing, deze kennis en ervaring breder in te zetten. Bij de onderneming zijn ongeveer 65 mensen werkzaam. Vanwege uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij met spoed: Voor beide functies is een VCA certificering een vereiste. Bent u geïnteresseerd in deze functie, neem dan contact op met Dhr. J.A. Harthoom. tel 06-51275356 Aannemingsbedrijf Harthoom, Duivenhoek 4, 4411 SH Rilland Op Landgoed Rijckholt in Geersdijk (Zeeland) is een Residence met Zorg gevestigd, waarbij op een kleinschalige en persoonlijke manier particuliere zorg verleend wordt aan ouderen. In deze riante woon omgeving kan dit variëren van eenvoudige huishoudelijke zorg en gemaksdiensten tot 24-uurs AWBZ zorg. Wij zoeken mensen, die zich willen inzetten voor optimale zorg in combinatie met comfort en een zo goed mogelijke kwaliteit van leven van onze cliënten. Onze medewerkers zijn makkelijk in de omgang en hebben een service gerichte instelling. Wij zijn op zoek naar collega's met de opleiding van De CAO thuiszorg is van toepassing. Uw sollicitatie kunt u per e-mail sturen naar: alywisse@landgoedrijckholt.nl of Landgoed Rijckholt, t.a.v. Aly Wisse, directeur zorg, Provincialeweg 2, 4494 NA Geersdijk. Voor nadere informatie: 0113 - 302 100 of 06 - 51 993 871. Landgoed Rijckholt, Provincialeweg 2, 4494 NA Geersdijk. Huisartsenpraktijk "scaldis felix" te Kruiningen en Rilland-Bath, plattelandspraktijk met apotheek en verloskunde vraagt voor de locatie Kruiningen, Burg. Vogelaarstraat 2A, per direct een (gediplomeerde) voor ongeveer 30 uur per week C.I. Risseeuw en mw. S.S.Mulder, huisartsen Voor informatie C.l. Risseeuw, tel. 01 13-381566 of 06-22994822. Reageren per brief naar Burg. Vogelaarstraat 2A, 4416 BP Kruiningen. Samen met de algemeen directeur vormt u de directie. U bent verantwoordelijk voor het financieel manage ment van de onderneming en voor de interne gang van zaken: de aansturing van diverse staffuncties, het technische beheer en onderhoud, het verkeersmanagement en de tolinning. Verder houdt u zich bezig met projecten die gericht zijn op de optimalisering van het tunnelbedrijf. Bovendien treedt u op als aandeelhouder bij de dochteronderneming(en). Voor deze cruciale positie in een goed georganiseerd bedrijf zijn wij op zoek naar een financieel manager van academisch niveau die ook buiten zijn vakgebied succesvol is. U hebt erva ring als eindverantwoordelijk functionaris op alle beleidsterreinen, alsmede ervaring met grootschalige (bouw)projecten. Uw houding en handelen getuigen van een nuchtere hands-on mentaliteit. Uw gemotiveerde sollicitatie met cv kunt u binnen twee weken versturen via www.gitp.nl/vacatures. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer ir. S.J. Wijnheijmer, senioradviseur, GITP Tilburg, (013) 542 40 40. Een individueel assessmentprogramma kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Engineering Technology JCl Industrial PRODUCTS 8 Broomchemie BV Broomchemie B.V. is sinds 1977 gevestigd in Terneuzen en is onder deel van ICL Industrial Products uit Israël. Broomchemie produceert een uitgebreid scala aan broom- verbindingen. De producten zijn halffabricaten en worden onder andere toegepast als additieven in plastic en coatings, in de oliewin ning, als katalysatoren, in de productie van papier en karton, in de waterbehandeling en in de fijnche- mie (farmaceutische industrie en foto industrie). Vanuit de produc tielocatie in Terneuzen, vinden de producten hun weg over de hele wereld. In de klant-order gestuurde processen staat aandacht voor de mens, veiligheid, milieu en kwaliteit centraal. Voor de locatie in Terneuzen, waar ca. 100 medewerkers werk zaam zijn, zoeken wij op korte termijn een Hoofd Onderhoud. Terneuzen U geeft leiding aan een team van onder houdsmonteurs en begeleidt het preven tief- en correctief onderhoud van de gehele plant, op zowel werktuigbouw kundig als elektrotechnisch vlak. U analy seert storingen, stelt onderhoudsplannen op en verzorgt de kosten opvolging van onderhoudsactiviteiten. Samen met de afdeling engineering werkt u voorstellen uit die gericht zijn op de optimalisatie van machines en installaties. U draagt zorg voor voorbereiding en uitvoering van ombouwprogramma's en plantstops. U weet op enthousiaste wijze uw team te coachen, bekleedt een voortrekkersrol binnen de technische dienst en zorgt voor een goede interne communicatie. Wij zijn op zoek naar kandidaten die beschikken over een opleiding HTS Electrotechniek met ruime ervaring in een vergelijkbare functie. Ervaring binnen de chemische sector is hierbij een pré. U bent een slagvaardige coach die mensen door een duidelijke en heldere manier van communiceren weet te inspireren en te motiveren om een stap extra te doen. Daarnaast bent u vindingrijk, energiek en besluitvaardig en werkt u graag in team verband. U staat bekend om uw prag matische aanpak en creatieve geest. U denkt in oplossingen en handelt service- en resultaatgericht. Tevens beschikt u over een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Specialist Recruitment hays.nl Uw brief en cv mailt u naar karen.roelands@hays.com of bel voor meer informatie Hays Tilburg, 013-468 66 69. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Gebruik als referentie 23632. Australia Austria Belgium Brazil Canada China Czech Republic France Germany Hong Kong Ireland Italy Luxembourg Netherlands New Zealand Poland Portugal Spain Sweden Switzerland UAE UK Evides Industriewater is een onderdeel van Evides NV. Als technologisch hoogwaardige industriewater onderneming levert Evides Industriewater geïntegreerde diensten op het gebied van waterlevering en afvalwaterzuivering aan de industrie in met name Noordwest-Europa. Daarbij richt zij zich op onder andere de (petro-)chemische industrie, de voedingsmiddelenindustrie en de energie wereld. Evides Industriewater kenmerkt zich door een ambitieuze groeistrategie. Zij levert industriewater en beheert verschillende industriewater- en afvalwater zuiveringsinstallaties. De installaties worden door eigen specialisten ontworpen en gebouwd en beheerd op basis van zogenaamde Design Build Finance Operate overeenkomsten gedurende een periode van 15-30 jaar. Maximaal 65.000,= - Rotterdam/Middelburg Binnen het Process Department bevinden zich enthou siaste en capabele deskundigen die jarenlange expertise op watergebied hebben opgebouwd. Hierbinnen is ruimte voor een Process Engineer met kennis op het gebied van membraantechnologie en/of proces water zuivering. In deze uitdagende functie krijg je de mogelijkheid je te richten op projecten met betrekking tot geïntegreerde waterzuivering voor de industriële wereld. Je analyseert en optimaliseert bestaande instal- Recruitment Campus R Young Executive RëC Interim Solutions Interim Professionals Interim Management Development Solutions Assessment Center Coaching Talent management laties. Ook werk je nauw samen met (R&D) partners; bijvoorbeeld TNO, TU Delft en Kiwa. Zo bouw je je expertise uit op het gebied van industriële water zuiveringsprocessen. Je houdt tevens feeling met de praktijk van alle dag, daar je inhoudelijk betrokken bent bij de definitie en ontwerp van nieuwbouw en operationele trouble shooting activiteiten. Gezien jouw passie, inzet en kennisniveau zul je als adviseur optreden voor het management en derden. Dit aangaande pro cessen en technologie. Gezien de aard van de functie onderhoud je intensieve contacten met diverse collega's intern, en tevens voer je regelmatig overleg/ben je aan spreekpunt voor klanten, overheden en leveranciers. Je rapporteert aan de Manager Process Department. Gewenst profiel Afgeronde opleiding HTS/Technische Universiteit (bijv. Chemische technologie), aangevuld met een aantal jaren relevante werkervaring. Praktische instelling, communicatief sterk en uitstekende analytische vaardig heden. Gezien het internationale karakter en mogelijk heden Engelse (eventueel Duitse) taalvaardigheid. Interesse? Ga naar www.yer.nl, registreer en reageer via jouw persoonlijke pagina. Voor meer informatie bel Guido Klaassen, 06 - 55 38 40 24. EXECUTIVE ReCRUITMEHT The Netherlands Belgium Germany Spain USA www.yer.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 117