Mijlpaal voor technici xyne Wat doe jij ais een coiiega vraagt om ondersteuning? JobTrack.nl 36 i Zaterdag 5 januari 2008 pzc Kijk ook op in gastransport Gasunie is overal. De paaltjes in het Nederlandse landschap zijn hiervoor het zichtbare bewijs. Ze markeren een high tech netwerk van 12.000 kilometer pijpleiding en installaties, waardoor dagelijks aardgas wordt getransporteerd. Gedegen onderhoud aan dit leidingnetwerk speelt hierbij een centrale rol. Voor deze belangrijke taak zijn we op zoek naar: Technici Eg-I voor onze locatie te Barendrecht. Als Technicus E&l zorg je voor het onderhoud aan de elektronische apparatuur en instrumentatie van ons gastransportnet. Je onderhoudt en repareert systemen en apparatuur op verschillende soorten locaties. Ook verzorg je onderhoud aan diverse datatransmissiesystemen. Je bent verantwoordelijk voor het testen en in bedrijf stellen van nieuwe systemen en apparatuur. Je hebt een opleiding mbo-E, enkele jaren werkervaring en bent in het bezit van een rijbewijs BE. Technici (Wtb) voor het gebied Rijnmond (met kantoor in Barendrecht) en voor het gebied Woensdrecht (met kantoor in Alphen). Je krijgt een verantwoordelijke functie, waarin je onderhoud uitvoert aan ons gastransportnet. Je bent verantwoordelijk voor het in/uit bedrijf nemen, bedienen en eventueel veiligstellen van leidingen, afsluiters en stations. Het is ook een functie met veel vrijheid: je werkt veelal van huis uit en krijgt de beschikking over een dienstbus met materialen en gereedschappen, communicatieapparatuur, computer etc. De werkorders ontvang je via een eigen laptop. Jij bent ervoor verantwoordelijk dat die opdrachten binnen een bepaalde termijn worden voorbereid en uitgevoerd. Je werkt in een team van gebiedstechnici. Tevens draai je periodiek wachtdienst voor het oplossen van storingen en calamiteiten in het gebied. Je hebt MTS-werktuigbouwkunde of gelijkwaardige technische kennis op het vlak van installatie-, pijpleiding- of machinebouw. Kijk op werkenbijgasunie.nl voor meer informatie over deze functies. Kijk voor actuele vacatures regelmatig op werkenbijgasunie.nl Als politiemedewerkers in een gespannen situatie ondersteuning nodig hebben, komt een heel politieteam in actie. Of je nu de die bij ongeregeldheden moet optreden. Of de bureaumedewerker die op hun eigen specialisme ondersteuning biedt, ledereen samen aan de veiligheid op straat en het welzijn van de inwoners. Kortom, werken bij de politie doe je nooit alleen. ME'er bent werkt Voor onze afdeling Financiën zijn wij op zoek naar een profes sionele en enthousiaste leider in de functie van: Hoofd Financiën (36/38 uur per week) De afdeling Financiën is een onderdeel van de Stafdienst Bedrijfsvoering en vervult een centrale rol in alle financiële en budgettaire processen van politie Zeeland. Binnen de afdeling Financiën zijn zowel de beleidsondersteuning als de financiële administratie ondergebracht. In een dynamische omgeving worden de werkzaamheden uitgevoerd ter ondersteuning van het management, zoals het opstellen van de begroting, jaarrekening, tussentijdse verantwoordingsrapportages, boekhouding en bud getbewaking. Je functie Je bent verantwoordelijk voor het sturen en begeleiden van medewerkers en werkprocessen binnen de afdeling Financiën. Je signaleert relevante ontwikkelingen, schat mogelijke ge volgen in en voert overleg hierover met het hoofd Stafdienst Bedrijfsvoering. Je stelt activiteitenplannen, projectplannen, notities, rapporten, procedures en instructies op. Daarnaast doe je voorstellen voor de ontwikkeling van beleid en ondersteun je het hoofd Stafdienst Bedrijfsvoering op het vakgebied. Je profiel Je bent in het bezit van een afgeronde HBO- opleiding op finan cieel economisch terrein, zoals HEAO-BE, SPD of gelijkwaardig. Je hebt minimaal 3 jaar ervaring in een leidinggevende functie. Daarnaast heb je ervaring op het gebied van beleidsadvisering en heb je goede redactionele vaardigheden. De competenties waarover je moet beschikken zijn: integriteit, maatschappelijke oriëntatie, inlevingsvermogen, vakmanschap, communicatieve vaardigheden, analytisch vermogen, individugericht leidinggeven, organisatiesensitiviteit en onderhandelingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden Je hebt een vast dienstverband van 36 of 38 uur per week met een proeftijd van een jaar. Daarnaast biedt de politie Zeeland goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 4.082,- (schaal 11 BBP) op basis van een 36-urige werkweek. De bedragen zijn exclusief 8% vakantietoeslag en 8% eindejaarsuitkering Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer P. Markus, Hoofd Stafdienst Bedrijfsvoering, (0900) 88 44. Voor informatie over de werving- en selectieprocedure kun je contact opnemen met mevrouw C. Imandt, Adviseur Personeel Organisatie, (0900) 88 44. Je sollicitatiebrief met CV kun je vóór 26 januari 2008 richten aan de korpschef van de politie Zeeland, t.a.v. Personeel Organisatie, Postbus 5009, 4330 KA Middelburg. In je CV dienen minimaal 2 recente referenties te zijn opgenomen. De plaats van tewerkstelling is Middelburg. Een criteriumgericht selectie-interview, referentenonderzoek en assessment, maken deel uit vap de selectieprocedure. De functie van Hoofd Financiën valt binnen de categorie vertrouwensfuncties waarop een gericht (zgn. A-) veiligheidsonderzoek van toepassing is. Meer informatie over de organisatie kun je vinden op: www.politie.nl/zeeland. Politie Zeeland Op de grens van land en water leveren de 1000 medewerkers van politie Zeeland zelfstandig en in samenwerking met anderen een 'bijdrage op maat' aan het verbeteren van de veiligheid en leefbaarheid binnen de Zeeuwse samenleving en haar 15 miljoen gasten. Professioneel en integer, met afwisselend werk, met een wisselende werkdruk, tussen wisselende mensen. Politie Zeeland biedt politiezorg op maat door in elke Zeeuwse gemeente één of meer wijkteams te laten werken. Daarvoor is in elke gemeente een politiebureau. «waakzaam en dienstbaar» Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Werken bij Politie Zeeland doe je nooit alleen. I T I E Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 104