Familieberichten 26 I Donderdag 3 januari 2008 PZC be Tot ons verdriet is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze moeder en schoonmoeder Johanna Pieternella Rodenburg-Ruster Jo weduwe van Adriaan Rodenburg 14 juli 1919 f 28 december 2007 Maastricht Vlissingen Corry en Bart Correspondentieadres: C.A. Dentz-Rodenburg Kalverdijk 14,4588 RC Walsoorden Overeenkomstig haar wens hebben wij samen afscheid van haar genomen op woensdag 2 januari in het crematorium te Middelburg. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa Johannes Gerardus Schetselaar - Hans Weduwnaar van Willemina Roos Eerder weduwnaar van Johanna Vos in de leeftijd van 87 jaar. Ineke Elly en Jaques Han en Karin Gert-Jan en Margriet Klein- en Achterkleinkinderen 1 januari 2008 Haeskenshof 38 4328 CE Burgh-Haamstede Geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 5 januari om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwcirculaire heeft ont vangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zij die ik lief heb, ga ik verlaten. Zij die ik lief had, daar ga ik naar toe. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat wij na een kortstondige ziekte afscheid hebben moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, oma en oma-oma Adriana Ester van Urk-Schot Adrie sinds 1994 weduwe van Johannes - Joop- van Urk 5 juli 1923 - Zierikzee - f31 december 2007 Marianne Marinjo Hans en Matty Marjolein en Dennie Rick Femke Ester Johan en Heieen Jan - in liefdevolle herinnering - Scheldestraat 35 4301 VA Zierikzee De herdenkingsdienst voor familie en belangstellenden zal zaterdag 5 januari om 11.30 uur gehouden worden in de Gasthuiskerk, Havenplein te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 12.30 uur. Voor de dienst is er vanaf 10.45 tot 11.15 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Lieve Oma we zullen u missen. Marjolein Dennie Marinjo Ester Johan Heieen Lieve Oma-oma Te klein zijn wij om te begrijpen, te klein zijn wij om te weten, te klein zijn wij om u te verliezen. Groot zijn wij om van u te houden. Dag Dag Rick en Femke Tot ons grote verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Adrie van Urk-Schot E.A. Kleyne-Schot J. Kleyne (in herinnering) C.J. Goudswaard-Schot C. Goudswaard H.J. van den Hoek-Schot G. van den Hoek J.C. Schot A. Verjaal (in herinnering) D. Schot (in herinnering) J. Schot-de Klerk Neven en nichten Zierikzee, 31 december Intens verdrietig, maar dankbaar voor de tijd die ons nog gegund was om samen te zijn, moeten we afscheid nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Abraham Johannes Verhage - Bram - in de leeftijd van 70 jaar. We zijn vol bewondering voor de manier waarop je in het le\>en stond. Wat zullen we je missen Middelburg: Matty Verhage-Waverijn Canberra (Australië): Leon en Diah Braga Yazmin Middelburg: Remy en Marion Max Noortje Lieke Middelburg: Hester Antwerpen, 31 december 2007 Kievithof 23,4332 CK Middelburg Bram is thuis. De herdenking voorafgaand aan de begrafenis zal plaats vinden op maandag 7 januari om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Aansluitend zal hij begraven worden op genoemde begraaf plaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte aldaar. En zie, Ik ben met U, al de dagen. (Math.: 28.20) Gesteund door deze woorden is op 1 januari 2008 op ruim 97-jarige leeftijd overleden onze lieve, wilskrachtige moeder, schoonmoeder en oma Truus Westerweel-de Bruin weduwe van Marinus Westerweel Maarssen: Ria en Alex Zutphen: Nelleke en Wil Edwin Koudekerke: Ineke Goes: Ian en Addy Fréderiek en Frank Roos en Eelco Speciale dank gaat uit naar allen die onze moeder hebben verzorgd. Correspondentieadres: M.N. Paardekooper-Westerweel Boomstede 545 3608 BL Maarssen De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 7 januari 2008 om 13.00 uur in het kerkcentrum "De Hoeksteen", Roozen- burglaan 22, 4337 JH te Middelburg, gevolgd door de begrafenis om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Liever geen bezoek. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde schoonzuster en tante Levina Pieternella Zandee-de Jonge weduwe van Anthony Zandee op de leeftijd van 87 jaar. Krabbendijke: J.C. Zandee-de Dreu Marknesse: P. Sinke-Zandee Krabbendijke: C. Butijn-Zandee Neven en nichten Krabbendijke, 31 december 2007 Op nieuwjaarsdag is trouw aan zijn Heiland onverwacht van ons heengegaan mijn lieve broer, onze zwager en oom Dick van Zweden We kenden hem als een stoere vent met een liefdevol karakter. Jouw moed, geduld en liefde zullen in onze herinnering blijven. Cobie en Wim Kruit-van Zweden Elkie Amasja Mirjam en Benito Lieve Opa Verhage Nooit meer samen grote vliegtuigen van lego bouwen Nooit meer samen elke donderdag boterhammen eten Nooit meer samen... Opa, ik vind je zo lief Max Wij wensen Marissa, Stefan en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Wij leven erg met jullie mee. Wouter Abco Nina Dennis Mandy Niels Dewi Kishan Met verdriet nemen we afscheid van onze zwager en oom Bram Verhage Kapelle: H.J.Waverijn Deventer: I.W.Hage-Waverijn Neven en nichten Deventer, 31 december 2007 Verdrietig, maar dankbaar dat wij hem hebben gekend en hebben mogen verzorgen, nemen wij afscheid van een bijzondere en sympathieke man Dick van Zweden Ons medeleven gaat uit naar Carla en de kinderen. Personeel stichting Fokuswonen Middelburg, Hof van Sint Jan De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma, schoonmoeder en oma Wilhelmina Catharina Wil) van Wijngaarden-van Bemmel heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Hermann Nori en Johnny Sander en Cathalijne Lisa Middelburg, januari 2008 s

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46