Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Donderdag 3 januari 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Uiterlijke inzendtermijn Overlijdensadvertenties vanaf 1 januari 2008 daags voor plaatsing 16.00 uur aanleveren per fax 15.00 uur Later aangeleverde advertenties kunnen niet worden verwerkt voor de volgende dag. Psalm 10:14a Diepbedroefd delen wij u mede, dat de HEERE, na een langdurige periode van afnemende krachten, van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Neeltje Catharina van Gilst-Mol in de leeftijd van 74 jaar. Sterke de HEERE ons in dit smartelijk verlies. 's-Gravenpolder: W.F. van Gilst 's-Gravenpolder: Dick en Ellie Jolanda en Elbert, Danny, Ryan Nathalie en Martijn, Kevin William en Andrea Angelique en Wesley Kloetinge: Boudewijn en Jacqueline Claudia Walter Imgard Kapelle: Marnix en Nelleke Carola Nicole Krabbendijke: Astrid en Jan Noraly Andries 's-Heer Abtskerke: Frangois en Else Cois Goes, 1 januari 2008 Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Magnoliastraat 110,4431 EK 's-Gravenpolder D.V. Vrijdag 4 januari is er van 20.00-20.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen en condoleren in de zaal va Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 5 januari om 10.00 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en ons zusje Dylana 1 januari 2008 Leo en Nathal ia Reijnierse Jordy en Ramon Ds. van Wouwestraat 16 4353 A J Serooskerke Wij willen het personeel van Zorgcentrum 'Rehoboth', afdeling De Zwaluw, hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De motor is versleten, de schappen van het magazijn zijn leeg Na een waarlijk leven, heeft hij nog een keer de balans opgemaakt. Van iedereen die hem dierbaar is heeft hij afscheid kunnen nemen. Cees Baarends echtgenoot van Anna Baarends-van de Guchte Goes, 16 juli 1922 Breda, 31 december 2007 Anna Baarends-van de Guchte Alda en Henk Jack en Jacqueline Lily en Piet Frank en Annette Helma en Richard Erwin en Corine klein- en achterkleinkinderen Grote Houw 308 4817 RN Breda We gedenken het leven van mijn man, ons pa en opa op zaterdag 5 januari in het uitvaartcentrum van crema torium Zuylen, Tuinzigtlaan 11 te Breda. Aanvang van de dienst is 10.00 uur. U kunt persoonlijk afscheid van hem nemen op vrijdag 4 januari van 19.00 tot 19.45 uur in het rouwcentrum, Tuinzigtlaan 41 te Breda. Indien u geen persoonlijke aankondiging heeft ont vangen, kunt u deze advertentie als zodanig be schouwen. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze meelevende en behulpzame ome David Goetheer Wolphaartsdijk: Johan Smallegange en José Harpe Jos, Cornelie, Marina, en Jaap Nieuwegein: Marian Smallegange Gouda: Willy Smallegange en René Priem Janneke en Guido Berkel en Rodenrijs: Antoinet Smallegange en Rien Klein Jorrit en Marin Verdrietig zijn we vanwege het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jo Bosselaar Weduwe van Cor Kasander In de leeftijd van 88 jaar Middelburg: P. Bosselaar-Bimmel Vlissingen: M. Bosselaar-Verlinde Koudekerke: M. Bosselaar M.M. Bosselaar-Roos Vlissingen: J. Bosselaar- Kuzee M.P. Kuzee Neven en nichten Vlissingen, 30 december 2007 Bedroefd geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, in de leeftijd van 66 jaar, is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Wietske Plantinga echtgenote van Huib Minderhoud Winnipeg (Canada), 31 december 2007 Uit aller naam: Jan Minderhoud Suus Davidse-Minderhoud Correspondentieadres: H. Minderhoud, 194 Martin Avenue, Winnipeg, Man., R2L 0B6, Canada Een mengeling van pijn en tranen slechts af en toe een sprankje hoop. Gedreven door een sterke wilskracht hoewel het onheil nader sloop. Je gedachtenis zal immer blijven te vroeg ben je van ons heengegaan. We houden van je en zijn je dankbaar voor alles wat je hebt gedaan. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van ons aller lieve Wim Wilhelm Hendricus Kuijpers echtgenoot vanKuijpers-Hoefkens eerder gehuwd geweest met Jacoba Kotvis t Amsterdam, 12 maart 1940 Oostburg, 2 januari 2008 Zuidzande: Mien Willy en Francien Noah, Lisa Connie en Jan Leon en Yvonne Jacolien en Don Marja en Ko Antwan Marco en Yara Toby en Rosanna Jos en Ellen Joost en Tamara David Marieke Annemiek Oostburgsestraat 21 4505 AA Zuidzande Overeenkomstig de wens van Wim zal de crematieplechtig heid in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een ongelijke strijd hebben wij helaas veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze vriend Wim Kuijpers Wij wensen Mien en de verdere familie veel sterkte toe in de komende tijd. Piet en Bets du Burck Jos en Ingrid Serrarens Georges en Emmy Blontrock-van Kerkvoorde Margaret Willems Na enkele moeilijke maanden is na een lang leven van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en over grootmoeder Leuntje Crucq weduwe van Marinus van Oosten in de leeftijd van 91 jaar. Middelburg: Cocky en Kees Mariëlle en Ruben Pim Westervoort: Johan en Willy Ingrid Lisette en Hans Fenne Christa Nuth: Ad Aarnouten Moira Groede: Kees en Ans Marien Dineke 31 december 2007 Correspondentieadres: Generaal Eisenhowerlaan 37 4333 BP Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 4 januari 2008 om 10.00 uur in de Petruskerk, aan de Toren- ring te 's-Heer Arendskerke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Eindewege. Voor de aanvang van de dienst is er vanaf 9.45 uur gelegen heid de familie te condoleren. Na de begrafenis bent u welkom voor een kopje koffie in het rouwcentrum "De Bevelanden" Geldeloozepad 20, te Goes. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden mijn nog enige zuster en onze lieve tante Leuntje van Oosten-Crucq sinds 13 april 1991 weduwe van M. van Oosten Oudelande: J. Mesu-Crucq Pijnacker: E. Mesu en T. de Waard Oudelande: J.K. Mesu 31 december 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36