r Familieberichten 26 I Donderdag 3 januari 2008 PZC Onze innige deelneming bij het overlijden van Sandra haar man en de papa van Nathalie en Dominique We wensen jullie heel veel sterkte toe. namens alle collega's van Woonzorgcentrum Rozenoord in Sluis Bedroefd geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, in de leeftijd van 66 jaar, is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Wietske Plantinga echtgenote van Huib Minderhoud Winnipeg (Canada), 31 december 2007 Uit aller naam: Jan Minderhoud Suus Davidse-Minderhoud Correspondentieadres: H. Minderhoud. 194 Martin Avenue. Winnipeg, Man., R2L 0B6. Canada Na enkele moeilijke maanden is na een lang leven van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en over grootmoeder Leuntje Crucq weduwe van Marinus van Oosten in de leeftijd van 91 jaar. Middelburg: Cocky en Kees Mariëlle en Ruben Pim Westervoort: Johan en Willy Ingrid Lisette en Hans Fenne Christa Nuth: Ad Aarnouten Moira Groede: Kees en Ans Marien Dineke 31 december 2007 Correspondentieadres: Generaal Eisenhowerlaan 37 4333 BP Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 4 januari 2008 om 10.00 uur in de Petruskerk, aan de Toren- ring te 's-Heer Arendskerke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Eindewege. Voor de aanvang van de dienst is er vanaf 9.45 uur gelegen heid de familie te condoleren. Na de begrafenis bent u welkom voor een kopje koffie in het rouwcentrum "De Bevelanden" Geldeloozepad 20, te Goes. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden mijn nog enige zuster en onze lieve tante Leuntje van Oosten-Crucq sinds 13 april 1991 weduwe van M. van Oosten Oudelande: J. Mesu-Crucq Pijnacker: E. Mesu enT. de Waard Oudelande: J.K. Mesu 31 december 2007 Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht, je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Verdrietig zijn we omdat mijn lieve man, onze pa en opa op nieuwjaarsdag is overleden Wim van Putten Hij is 78 jaar geworden. We zijn dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft. S.M. van Putten-de Kraker Peteren Sylvian Sharon en Mark Niels Anda en Erik Mick Britt Jade Wim en Lucie Job Mats 1 januari 2008 Stuvesande 668 4532 MN Terneuzen Vrijdag 4 januari is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Lieve Opa we zullen je missen en we denken aan je Jade Britt Mick Mats Job Niels Sharon Mark Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud directeur, de heer W. van Putten Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn naaste familie. Personeel Garage van Putten Terneuzen - St. Jansteen Tot ons verdriet is toch nog onverwachts van ons heengegaan onze moeder en schoonmoeder Johanna Pieternella Rodenburg-Ruster ~)o~ weduwe van Adriaan Rodenburg 14 juli 1919 f 28 december 2007 Maastricht Vlissingen Corry en Bart Correspondentieadres: C.A. Dentz-Rodenburg Kalverdijk 14,4588 RC Walsoorden Overeenkomstig haar wens hebben wij samen afscheid van haar genomen op woensdag 2 januari in het crematorium te Middelburg. Ie handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Zelfs jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzor ging in "De Redoute", toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Emile Roegiest weduwnaar van Esther Van Hamme levensgezel van Yvonne Van Hamme-Bauwens (t) *30-10-1918 t 01 - 01 - 2008 Hoek Terneuzen Putte: Arnold (f) en Ria Walter en José, Marieke Jasper Werner en Maria, Mike en Evelien Ilse Harold en Chantal, Marissa Rico Sas van Gent: William en Marjolein Mario en Jessica Familie Roegiest Familie Van Hamme Sas van Gent 1 januari 2008. Corr.adres: Europalaan 54,4551 VD Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 7 januari om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst aan bovengenoemde kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatshebben in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28 c. Vrijdag 4 januari om 18.30 uur tijdens de wekelijkse dienst in "De Redoute", aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent, zal voor vader het gebed gevraagd worden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Zie ik de hemel, het werk van uw vingers, de maan en de sterren door U daar bevestigd wat is dan de sterveling dat U aan hem denkt, het mensenkind dat U naar hem omziet? Psalm 8:4-5 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en opa "Bou" Boudewijn Adriaan van der Slikke Amsterdam, f Santpoort-Noord, 20 juli 1924 1 januari 2008 Ine van der Slikke-Verhage Marianne en Gert lan Ria en lan Theo en Jessica Debora en Ron Christine en Jan Henk Kleinkinderen Achterkleinkinderen Dobbiuslaan 26 2071 DG Santpoort-Noord Mijn man, onze vader en opa is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 5 januari 2008 van 11.15 uur tot 12.00 uur in de Goede Herderkerk, Rechthuisstraat 9 te Haarlem-Noord. Om 12.15 uur zal de dienst van Woord en Gebed gehouden worden in deze kerk. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Begraafplaats Westerveld, Duin en Kruidbergerweg 2-6 te Driehuis. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in één van de ontvangkamers. Hoe groot is het goed dat Gij hebt weggelegd voor wie U vrezen. Psalm 31:20 Op 83-jarige leeftijd is in zijn Heer ontslapen onze geliefde zwager en oom Boudewijn Adriaan van der Slikke Vanaf zijn jeugd was hij met de familie Verhage vertrouwd. Hij leefde in ons midden als een beminnelijk en rustig mens, die ons heel dierbaar was. Wij bidden dat God Ine en de kinderen in hun verdriet nabij zal zijn. Hilversum: Chr. Verhage (in herinnering H. Verhage-de Bruyne Ilmuiden: A. Verhage G. Verhage-Felix (in herinnering) Nijmegen: J. Flipse-Verhage A.A. Flipse Middelburg: J. Sanderse-Verhage P. Sanderse (in herinnering Middelburg: C.M.}. Ad riaanse-Verhage E. Ad riaanse Baarn: M. van de Meent-Verhage A. van de Meent Heiloo: D. Vrij-Verhage J. Vrij Middelburg: A.J. Weltevrede-Verhage P. Weltevrede Neven en nichten 1 januari 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30