Familieberichten 28 I Woensdag 2 januari 2008 PZC sd Bedroefd geven wij u kennis dat de HEERE van ons heeft weggenomen onze geliefde oudste broer, zwager, oom en oud-oom Lambrecht Hennekij echtgenoot van Lenie de Looff Krabbendijke: A. van lwaarden-Hennekij C. van Iwaarden (in liefdevolle herinnering) Hardinxveld-Giesendam: E. Hennekij A. Hennekij-de Boer Krabbendijke: P. Hennekij C. Hennekij-Nagelkerke Krabbendijke: W. Imanse-Hennekij A. Imanse Oostdijk: B. van lwaarden-Hennekij M, van Iwaarden Neven en nichten 29 december 2007 Bedroefd, maar met fijne herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom Lambrecht Hennekij J.I. de Looff en G.N. de Looff-Ruster Hendrikjan en Matty Ilse, Mare Petra en Geurt Krabbendijke, 29 december 2007 Onverwachts is overleden ons trouwe lid de heer ter Horst Wij wensen zijn vrouw veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van buurtvereniging de Hoofdpoort 'Mijn toevlucht, mijn vesting, mijn God, op u vertrouw ik' Psalm 91:2 Dankbaar voor de vele jaren dat wij hem in ons midden mochten hebben, maar verdrietig dat wij hem moeten missen, delen wij u mee dat rustig is overleden onze lieve, krachtige en zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Arie Koen weduwnaar van Geertrui Slingerland Krimpen aan de Lek 17 oktober 1918 Krimpen aan de Lek 30 december 2007 Door de vele liefdevolle zorg was het mogelijk dat pa tot het laatste toe in zijn eigen omgeving kon blijven. Vlissingen: Nely en Jos de Visser-Koen Remco en Anke Marian en Ron Yuri, Mika, Nikki Marcel en Martine Rotterdam: Marijke en Jan Ruissen-Koen Gerdine Maaike Correspondentieadres: Jean Sibeliusstraat 66, 3069 MJ Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 4 januari 2008 van 11.00 tot 11.45 uur in Ontmoetingsruimte 't Voorhof, Dorpsstraat 1 te Krimpen aan de Lek. Aansluitend wordt om 12.00 uur de dienst van Woord en gebed gehouden in de naastgelegen Hervormde Kerk, waarna de begrafenis omstreeks 13.15 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Molenweg 1 te Krimpen aan de Lek. Herinner mij, maar niet in sombere dagen, als zuolken lucht en licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een moeizame levensavond is rustig ingeslapen mijn lieve moeder, onze zus en schoonzus Johanna Kosten-Slabbekoorn sinds 31 mei 1999 weduwe van Jan Kosten Kapelle, t Krabbendijke, 10 september 1929 1 januari 2008 in de leeftijd van 78 jaar. Uithoorn: Diny Kosten Eindhoven: J. Slabbekoorn (in herinnering) M.J. Slabbekoorn-van Nieuwkerk (in herinnering) Leamington: Q. Slabbekoorn (in herinnering) Canada W. Slabbekoorn-van Heyningen Terneuzen: W. Slabbekoorn (in herinnering) M. Slabbekoorn-Hoek van Dijke Kapelle: W. van de Vrie-Slabbekoom H. A. van de Vrie (in herinnering) Kapelle: P.C. Slabbekoorn Oost-Souburg: S.M. Slabbekoorn Neven en nichten Correspondentieadres: W. van de Vrie-Slabbekoom Weststraat 18,4421 AC Kapelle Onze dank gaat uit naar zorgcentrum "Ter Weel" unit C. en dr. de Quai voor de liefdevolle zorg en aandacht. Er is gelegenheid om van Jo afscheid te nemen op vrijdag 4 januari van 16.00-16.30 uur in rouwcentrum "Peter Butler", Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 5 januari om 11.00 uur in de Ned. Herv. kerk te Kapelle. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het koor van de kerk. Je bent niet dood, de Heer heeft je geroepen bij Hem te wonen in Zijn glanzend huis; Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, je hebt ze nu, want je bent veilig thuis. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het plotseling heengaan van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootoma Cornelia Schout Lid in de orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 88 jaar weduwe van Abraham Kruijsse Willemstad: Han en Elly Kruijsse-Sanderse Jacqueline en Henk Baden-Kruijsse, Zoey Hoogerheide: Martha en Henri Bogaarts-Kruijsse Standdaarbuiten, 30 december 2007 Zorgcentrum "De Blomhof' Corr. adres: H. Kruijsse Zuidlangeweg4 4796 SB Oudemolen De rouwdienst D.V. zal worden gehouden vrijdag 4 januari om 14.00 uur in de Ned. Hervormde kerk, Kerkring te Fijnaart. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Ned. Hervormde begraafplaats, Havenstraat te Standdaar buiten. U wordt in de gelegenheid gesteld afscheid te nemen op donderdag 3 januari van 19.00 tot 19.30 uur en op vrijdag 4 januari van 12.45 tot 13.15 uur in rouwcentrum G. Leeuw, Wilhelminastraat 68 te Fijnaart. Gelegenheid tot persoonlijk condoleren in gebouw "De Standaard", Timberwolfstraat 5a te Standdaarbuiten. Willen zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen, deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Ons bereikte het droevige bericht dat onze gewaardeerde ex-collega Mare Maeijens is overleden. Wij wensen Sandra, Nathalie, Dominique en familie veel sterkte met dit grote verlies. Een geest zo sterk als een beer Een lichaam uiteindelijk toch te teer Een wijsheid niet te evenaren Een wilskracht niet te bedaren Een vechtlust bijna niet te temmen Alleen iets bovenmenselijks kon dit leven remmen Medewerkers Sportaccommodaties Gemeente Terneuzen Het is ons maar geleend de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Bedroefd maar met veel respect en bewondering voor zijn doorzettingsvermogen, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mare Maeijens Papa van onze leerlingen Nathalie en Dominique, echtgenoot van Sandra, lid van onze activiteitencommissie. Wij wensen Sandra, Nathalie, Dominique en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle leerlingen, teamleden, activiteitencommissie, medezeggenschapsraad en bestuur van RK basisschool Molenbolwerk te IJzendijke Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan ons mam die voor altijd van ons afscheid nam Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede dingen die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het toch nog plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en nonna Pieternella van der Wal echtgenote van Antonino Milazzo in de leeftijd van 78 jaar. A. Milazzo Matteo en Bianca Giannino, Chiara Enrico en Margo Mauro, Francka Nunziella en Jelle Max, Tess Claudio en Carmen Noemi, Nena, Ennio 31 december 2007 Edvard Grieghof 83 4536 ER Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 4 januari 2008 om 10.30 uur in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in uitvaart centrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Geen bezoek aan huis. Nooit klagend, nooit vragend. Zijn lasten in stilte dragend. Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn ogen hebben ons tot het laatste gezocht. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is heengegaan onze lieve, zorgzame vader, opa en mijn over- opa Johannes Cornells Rombouts weduwnaar van A.S. Rombouts-Kooper Tilburg, 31 oktober 1924 t Vlissingen, 31 december 2007 Ko en Cary Martijn Patrick en Angela Jessica Anita t en Leen Johan Brandon Angelique Emy en Mathéus Daniël en Myrna Marcel en Jolanda Correspondentieadres: Johan de Brunestraat 23 4336 DH Middelburg Pa is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 4 januari a.s. van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen brief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uiterlijke inzendtermijn Overlijdensadvertenties vanaf 1 januari 2008 daags voor plaatsing 16.00 uur aanleveren per fax 15.00 uur Later aangeleverde advertenties kunnen niet worden verwerkt voor de volgende dag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36