Familieberichten Colofon Familieberichten 26 I Woensdag 2 januari 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail p.2Efam)Ji^erichten.@wcgenerdagbladen,n! tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Tot onze droefheid nam de Heere van ons weg onze geliefde schoonzuster en tante Adrie Dek-de Vroe in de leeftijd van 86 jaar. Kapelle: W.J. Dek J. Dek-Kodde Kloetinge: Greta en Piet Pekaar Kapelle: Ella en Cees van Vliet Kapelle: René en Marja Dek Kapelle, 30 december 2007 Mijn allerliefste levenspartner Ben Dissel 21 december 1934 t 29 december 2007 is tot mijn grote verdriet overleden. Cerila de Doelder Correspondentieadres: Nagtglasstraat 4, 4331 WJ Middelburg De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. sd Veilig in Jezusarmen.. Op oudejaarsmorgen is overleden onze geliefde broer, zwager en oom David Goetheer t Wolphaartsdijk, 31 december 2007 Wolphaartsdijk, 30 juni 1923 Wolphaartsdijk: A.A. Goetheer 's-Heer Arendskerke: A. Zuidweg-Goetheer Vriezen veen: M. de Jager-Goetheer J.A. de Jager Wolphaartsdijk: M.J. Smallegange-Goetheer Neven en nichten Papeweg 13,4471 BD Wolphaartsdijk David is thuis opgebaard alwaar geen bezoek. U wordt uitgenodigd voor de dienst van woord en gebed, welke geleid zal worden door ds. mw. C.A. van Eek, op vrijdag 4 januari om 1 3.00 uur in de Nicolauskerk aan de Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ongeveer 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in 'de Brug' (naast de kerk). Alzo zegt de Here, uw Schepper vreest niet, want Ik heb u verlost. Ik heb u geroepen, gij zijt van Mij. Naar Jesaja 43 1 Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is ontslapen onze lieve moeder, zorgzame oma en zeer betrokken overoma Josina Pieternella Flikweert-de Munck sinds 7 november 1980 weduwe van Pieter Abraham Flikweert Yerseke, 9 januari 1913 Vlissingen, 31 december 2007 Middelburg: John Flikweert Anke van Rees Suleika en Peter, Zo'è, Giel Jolanthe, Sibren Vlissingen: Jenny Flikweert Berry van der Haar Veerle en Marcel Linde Renkum: Annemarie Flikweert Paul Hij zen Merlijn en Renske Pepijn en Laura Correspondentie adres: Oude Vlissingseweg 48b 4336 AE Middelburg De afscheidsdienst wordt vrijdag 4 januari om 14.00 uur gehouden in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar allen die onze moeder met zorg hebben omringdin het bijzonder de medewerkers van "Ter Reede" te Vlissingen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar oprecht dankbaar voor wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Adriana Dek-de Vroe weduwe van Jan Willem Dek in de leeftijd van 86 jaar Rinus Dek (in herinnering) Middelburg: Betsy Dek-Labruyère Kapelle: Ko Dek Ria Dek-Verhage Heinkenszand: Wim Dek Tannie Dek-Knape Kattendijke: Marius Dek Janneke Dek-Knape 's-Gravenpolder: Gert-Jan Dek Nelleke Dek-Melis Klein- en achterkleinkinderen Goes, 30 december 2007 Zorgcentrum Ter Valcke' Correspondentieadres: Goesestraatweg 19b. 4421 AD Kapelle Op D.V. donderdag 3 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 teBorssele. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 4 januari om 11.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Borssele. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Wij zijn het personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Ter Valcke' dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die geen rouwbrief ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij nu onze lieve oma en overoma Dek is overleden. Heieen en Edwin, Sabrina, Rinus Janet en Mart, Kevin, Mariska, Rob John en Jolanda Erika en Arjan, Niels, Anne Anja en Martijn Chris en Mirjam Jos en Andrea Rob Jan-Willem en Maureen, Kyran, Fegan Marco en Marjolein Marjan en Arjan, Julian. Lvdia, Rhodé, Maurits Peter en Wilma, Anna, Jidia, Maria Wilma Lianne en Gerben Annemieke Arnold Jan-Pieter Colinda Goes, 30 december 2007 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Josina Pieternella Flikweert-de Munck Tona de Munck-Ridderhof Ditty de Munck-de Koeijer Neven en nichten Wij hebben bericht ontvangen van het overlijden van mw. P. van Hekken-Meijaard Zij is lid van onze kerkenraad geweest. Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen sterkte en Gods nabijheid toe. de Nederlands Hervormde gemeente Oudelande Maar ik riep de Naam des HEEREN aan. Psalm 116:4 Heden behaagde het de HEERE, tot onze diepe droefheid, nog vrij onverwachts, uit ons midden weg te nemen onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa Machiel Guiljam weduwnaar van Maatje van der Slikke in de leeftijd van 83 jaar. Sterke de HEERE ons in dit smartelijk verlies. 's-Gravenpolder: Ineke Guiljam Kampen: Diny Stam-Guiljam Jan Stam Jan-Mare en Eline, Inge-Lise, Joas Esther Matthea en Dirk Jan s-GravenpolderCorrie den Dekker-Guiljam André den Dekker Machiel en Lydia Arjan Maarten Corrianne 30 december 2007 Magnoliastraat 50 4431 DL's-Gravenpolder Onze vader, schoonvader, opa en overopa is thuis opge baard. Gelegenheid tot condoleren aldaar D.V. donderdag 3 januari 2008 van 19.30-20.30 uur. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden vrijdag 4 januari om 13.00 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te 's-Gravenpolder. Na afloop van de begrafenis is er in de 'Elimkerk' gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. In goede herinnering aan tante Nel P. van Hekken-Meijaard Neven en nichten Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Piet Goosen Een goed en optimistisch mens is ons ontvallen. Ons medeleven gaat uit naar Tine, kinderen en kleinkinderen. Kapelle: Sien Bom-Rijnhout Piet Bom Goes: Jan Rijnhout Lenie Rijnhout-Openneer Neven en Nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 34