Familieberichten 30 I Woensdag 2 januari 2008 PZC Dank voor jouw zorgzaamheid Dank voor jouw belangstelling Dank voor jouw medeleven Dank voor jouw liefde Dank voor alles! Op 31 december 2007 overleed, na een dapper en moedig gedragen ziekte, onze zorgzame, meelevende en belang stellende moeder en oma Elisabeth Lena Snoek weduwe van Gerard Ruissen 118 april 1999 Zij werd 76 jaar. Ons verlies is niet in woorden uit te drukken. Terhole: Marjo en Honny Fassaert-Ruissen Lewedorp: Hans en Matty Ruissen- Boonman Linda en Ivo Ruud en Myrna Correspondentieadres: H. Ruissen Zandkreekstraat 13 4456 AL Lewedorp Op donderdag 3 januari 2008 is er van 19.30-20.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De dienst van afscheid, voor familie en belangstellenden zal worden gehouden vrijdag 4 januari om 14.00 uur in de Protestantsekerk te Lewedorp, waarna omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Oma, Nooit meer op visite bij ons, nooit meer bijpraten over van alles, nooit meer zwaaien, nooit meer. We zullen je missen. Linda Ivo Ruud Myrna Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Jan de Schipper Echtgenoot van D J. de Schipper-Dekker Kloetinge: J.D. Ruissen-Dekker (in herinnering) W. Ruissen Biezelinge: C.M. Dekker (in herinnering) C.P. Dekker-Breeweg (in herinnering) 's-Gravenpolder: M.C. Dekker M.A. Dekker-Proos Neven en nichten 31 december 2007 'Vraagt naar den HEERE en Zijn sterkte, zoekt Zijn aangezicht bestendig. De HEERE heeft thuis gehaald onze zeer geliefde, zorgzame moeder en oma Levina Pieternella Zandee-de Jonge sinds 8 augustus 2007 weduwe van Anthony Zandee Kapelle, 19 mei 1920 Goes, 31 december 2007 Wij danken het personeel van zorgcentrum 'Randhof voor de liefdevolle verzorging. Almen: Janny Vis-Zandee Kees Vis in liefdevolle herinnering Hellevoetsluis: Piet Zandee Hanny Zandee-Jager Emmeloord: Marian Pruim-Zandee Gert Jan Pruim Nieuwerkerk: Jolanda van Zetten-Zandee Rinus van Zetten Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum 'Randhof' Correspondentieadres: Ooststraat 14 4306 AC Nieuwerkerk Gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 4 januari van 12.45 tot 13.15 uur in de 'Maranathakerk', Bergweg 43A te Goes. Aansluitend zal om 13.30 uur de afscheidsdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds. J.G. Schenau, worden gehouden in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis om plm. 15.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in de Christelijke Gereformeerde Kerk (naast de Algemene Begraafplaats) te Biezelinge. Liex'ergeen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot ons grote verdriet is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame oma Levina Pieternella Zandee-de Jonge op de leeftijd van 87 jaar. Wij zullen haar nooit vergeten. Arjen Peter Gabriëlla en Jas Casper, Evanne en Joppe Chantal en Ruben, Anna en Myrthe Daniëlle Antoinette en Mark, Joris, Timo en Mats Leontine en Paul Agnetha Dirk Anton (in liefdevolle herinnering) Berndien Leonore Judith en Mark-Jan, Hannah Ellen en Pieter Willem Ewoud Goes, 31 december 2007 be Alles heeft zijn tijd Prediker 3:1-15 Na een een periode van ziek zijn is toch nog onverwacht door de Here thuisgehaald onze lieve broer, zwager en oom Hermanus Zegers weduwnaar van Margaretha den Engelsman in de leeftijd van 84 jaar. Axel: H.L. Oppeneer-Zegers Axel: C.J. den Engelsman-de Feijter Axel: E. de Groote-den Engelsman Neven en nichten Terneuzen, 30 december 2007 Corr. adres: Ex.Test. L.D. de Groote Robertstraat 14 4571 AT Axel De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 4 januari 2008 om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk "De Levensbron", Sloelaan 40 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Donderdag 3 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Maan Zegers Maan is erelid van de v.v. Terneuzense Boys en was als vrijwilliger langdurig nauw betrokken bij onze vereniging. Wij wensen zijn familie sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden v.v. Terneuzense Boys Terneuzen, 31 december 2007 Tot ons verdriet heeft de Here tot zich genomen op de leeftijd van 84 jaar onze trouwe en oudste biljartvriend (Ceule)maan Zegers Biljartclub La Redoute wenst de familie van Maan veel sterkte toe. Ab, Ad, Arjan, Dries, Frans de B.t Frans M., Gert-Jan, Han, Henk, Jan, Ko K., Ko de K., Krijn, Leo, Marti, Martin, Peter, Piet J., Piet R. en Wim Zo lief en zo gewoon voor ons een heel bijzonder man en pappa Dick van Zweden echtgenoot van Carla van Zweden in de leeftijd van 54 jaar. Middelburg: Carla van Zweden Schiedam: Marcel en Nelly Nataniel Middelburg: Rianne Stefan Marissa 4337 KW Middelburg, 1 januari 2008 Kruitmolenlaan 152 De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 5 januari om 11.00 uur in de Baptistengemeente "De Fontein", Kruitmolenlaan 70 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er daar nog gelegenheid tot afscheid nemen van 10.15 tot 10.45 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Fontein". Psalm 23 De HERE is mijn herder, mij ontbreekt niets; Hij doet mij nederliggen in grazige weiden; Hij voert mij aan rustige wateren; Onverwachts is van ons heengegaan onze broeder Dick van Zweden We zijn dankbaar dat hij voor velen de liefde van de Here Jezus zichtbaar heeft gemaakt in zijn leven. Wij bidden God om troost en kracht voor zijn vrouw en kinderen. Baptistengemeente "De Fontein" te Middelburg "Veilig in Jezus armen f\L Tot ons intens verdriet is een eind gekomen If* aan het aardse leven van Jan de Schipper echtgenoot van D.J. de Schipper-Dekker Wemeldinge, 20 februari 1922 t Kloetinge, 31 december 2007 In onze gedachten blijft hij voortleven als een trouwe, zorgzame man, vader en opa. Kloetinge: D.J. de Schipper-Dekker Meerlo: Koos de Schipper Ina de Schipper-Priester Martine Sjoerd en Chantal Arjaan en Femke Kloetinge: Hans de Schipper Saskia Jeroen Oost-Souburg: Wim de Schipper Ella de Schipper-van der Slot Maarten Thijmen Brechtje Ratingen-Lintorf (D): Tilly de Schipper-Rokitta Hermann Rokitta Koningin Wilhelminastraat 8,4481 AA Kloetinge Mijn man, onze vader en opa is thuis. Wie afscheid van hem wil nemen is hartelijk welkom op donderdag 3 januari van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. Een Dank- en Gebedsdienst, geleid door ds. A.J. Bijl, zal gehouden worden op vrijdag 4 januari om 14.00 uur in de "Geerteskerk", Geertesplein 42 te Kloetinge. Aansluitend zal om 15.00 uur de teraardebestelling plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de plechtigheid willen wij u graag ontmoeten in het "Geerteshuis", Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Liever geen bloemen. Wij zijn dokter M.J. Oortman, de wijkverpleegkundigen van Allévo en het team nachtzorg van Priva zeer dank baar voor hun langdurige en respectvolle begeleiding en verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 28