Verkopers m Verkoopmanager m/v bruynzeel tanteLouise zorg met gevoel. Medewerker Planning Control m/v Kom jij ons verkoopteam versterken? I^hhhhhhla^ ijk ook op OJob"T>ack.nl Heb jij alle commerciële ingrediënten in huis? Breng jij onze verkoopcijfers naar het kookpunt? (vac. nr. E2007076) imabo I LOGUS Bruynzeel Keukens heeft ruim 40 winkelvestigingen in Nederland en België. Onze kwaliteitskeukens met een puur Nederlands design worden geproduceerd in Bergen op Zoom, waar de fabriek en het hoofdkantoor gevestigd zijn. Dagelijks werken 700 vakkundige collega's samen aan ons succes op de particuliere en projectenmarkt. Wij zoeken voor onze winkels in Goes en Middelburg fulltime: Wat bieden wij Als verkoper ben je verantwoordelijk voor het realiseren van de keukendromen van onze klanten. In een hecht team, bestaande uit collega-verkopers en de verkoopmanager, weetje een sfeer te creëren waardoor het voor jou een feest wordt om keukens te verkopen en voor de klant om een keuken te kopen. Al je commerciële talenten kun je bij ons kwijt, net als je passie voor keukens Dat alles maakt ons typisch Bruynzeel! Wat zoeken Wij Natuurlijk heb je een winnaarsmentaliteit, maar nooit zonder de kwaliteit uit het oog te verliezen. De klant staat in alles watje doet voorop. Je weet feilloos aan te voelen wat de droomkeuken van de klant is en weet deze te vertalen naar een commercieel product. Je hebt aantoonbare verkoopervaring en successen behaald in een retailomgeving.Werken opkoopavonden, zaterdagen, koopzondagen en feestdagen is voor jou geen probleem. Onze arbeidsvoorwaarden Naast een prima salaris kom je in aanmerking voor een uitstekende provisieregeling. Verder kennen we bij Bruynzeel Keukens goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals eindejaarsuitkering, uitstekende pensioenregelingen diverse collectieve verzekeringen. Voordat je de verkoop in gaat, krijgje een uitgebreide opleiding van 7 weken waarin je kennis maakt met onze verkoopformule, de collectie en overige disciplines van de Bruynzeel-organisatie. Daarnaast bieden wij volop kansen om door te groeien naar de functie van verkoopmanager. Onze procedure Indien je geïnteresseerd benten aan defunctie- eisen voldoet, dan kun je t/m 14 januari 2008 reageren. Stuur een e-mail met motivatie en CV naarvacaturesverkoop@bruynzeel.com. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met mevrouw D. Zandee, recuiter, telefoon: 0164-285390 of de heer R. Bus, telefoon: 06-22556138. Wij zoeken voor onze winkel in Middelburg een fulltime: Wat bieden wij Als verkoopmanager ben je samen met het verkoopteam waaraan je leiding geeft, verantwoordelijk voor het realiseren van de keukendromen van onze klanten. Je vindt het een uitdaging om je team te stimuleren op het gebied van omzet, marge en kwaliteit. Je geeft hierin natuurlijk het goede voorbeeld door ook zelf keukens te verkopen. Je weet sfeer te creëren in je winkel, waardoor het voor jouw medewerkers een feest wordt om keukens te verkopen en voor de klant om een keuken te kopen. Dat alles maakt ons typisch Bruynzeel! Wat zoeken Wij Natuurlijk ben je resultaatgericht, maar nooit zonder de kwaliteit uit het oog te verliezen. De klant staat in alles wat je doet voorop en je weet feilloos aan te voelen wat de droomkeuken van de klant is en deze te vertalen naar een commercieel product. Je hebt minimaal MBO werk- en denkniveau, aantoonbare verkoopervaring en successen behaald in een retailomgeving. Je bent gewend om leiding te geven aan een commercieel team en je weet deze door coaching op een hoger niveau te krijgen Werken op koopavonden, zaterdagen, koop zondagen en feestdagen is voor jou geen probleem. Onze arbeidsvoorwaarden Naast een prima salaris en een uitstekende provisieregeling krijg je de beschikking over een representatieve leaseauto. Voordat je verantwoordelijk wordt voor een van onze vestigingen, krijg je een uitgebreide opleiding van 7 weken waarin je kennis maakt met onze verkoopformule, de collectie en de overige disciplines van de Bruynzeel-organisatie. Kijk voor ons actuele vacatureaanbod op www.bruynzeelkeukens.nl KEUKENS WÊÊÊ Stichting Stichting tanteLouise is de naam die staat voor een organisatie met kwalitatief hoogwaardige zorg-op-maat in westelijk Brabant. In het werkgebied van tanteLouise, van Dinteloord tot Putte, leveren wij een compleet dienstenpakket op het gebied van thuiszorg, (begeleid) wonen, verpleging en aanvullende dienstverlening. Stichting tanteLouise is op zoek naar twee gemotiveerde kandidaten voor de functie van: Functie inhoud: In de functie van medewerker planning control voert u de planning controlecyclus uit. U genereert en analyseert de managementinformatie uit de gevoerde administraties. U ontwikkelt kengetallen en adviseert het management omtrent het financieel-economisch beleid en financieel administratief beheer. Functie eisen: De juiste kandidaat beschikt minimaal over het diploma HEAO BE (of vergelijkbaar), is minimaal 32 uur per week beschikbaar, kan zelfstandig werken en is communicatief zeer vaardig. inlichtingen: Informatie over deze interne vacature kunt u navragen bij José Ravestein, Manager TanteLouise Wonen-met-zorg - Zuid Oostsingel 35 Bedrijfsbureau, telefoonnummer 0164-288706. Sollicitatiegesprekken voor deze functie vinden plaats op vrijdag 11 januari 2008. Reageren: Spreekt deze vacature u aan, dan kunt u onder vermelding van het vacaturenummer uw sollicitatie voor 8 januari 2008 sturen naar: solliciteren@tantelouise.nl of schriftelijk richten aan: Stichting tanteLouise, dienst PO&O postbus 336 4600 AH Bergen op Zoom Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Marie Curieweg 9-13 4389 WB Vlissingen AFBOUW www.logus.nl Naast handel houdt LOGUS zich ook bezig met montage van afbouwmaterialen. Bij LOGUS zijn -verdeeld over 10 vestigingen- circa 250 medewerkers actief. LOGUS is een onderdeel van De HoopTerneuzen B.V. Logus is een uniek samenwer kingsverband tussen leveranciers van bouw- en afbouwmaterialen, voornamelijk gevestigd in Zeeland en West-Brabant. Voor onze showroom in Vlissingen, die momenteel verbouwd wordt tot de meest actuele showroom op het gebied van vloeren, kasten, wanden, plafonds, sanitair, tegels en natuursteen in Zeeland, zoeken wij enthousia. :e verkopers met ervaring. Werkzaamheden Ontvangen en adviseren van klanten in de showroom; Maken van 3-D ontwerpen in Saninet (sanitair); Maken van offertes/orderbevestigingen in Sims (sanitair); Signaleren van markt- en productontwikkelingen. LOGUS vraagt Een creatieve, energieke en initiatiefrijke medewerker met commer cieel gevoel en affiniteit met interieur. Als verkoper bent u een team- player en beschikt u over goede contactuele en communicatieve vaardigheden. U heeft een pro-actieve en probleemoplossende instelling, MBO werk- en denkniveau. LOGUS biedt Een zeer afwisselende functie in dynamische werkomgeving; Goede arbeidsvoorwaarden, opleidings- en doe. groeimogelijkheden. Reageren Voor meer informatie over deze vacature in Vlissingen kunt u contact opnemen met Jan Kees Mol, telefoon 06 - 53 18 94 03. Of stuur uw sollicitatiebrief met c.v. naar: LOGUS Vlissingen, t.a.v. afd. P&O, Postbus 32, 4380 AA Vlissingen, of via e-mail naar: h.ulijn@logus.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8