Familieberichten A Colofon Familieberichten 36 I Zaterdag 29 december 2007 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl m~- Wij zijn ontzettend gelukkig met de geboorte van onze dochter en zusje Vienna Noa 22 december 2007 Lennard, Janine en Kevin Davidse Vijverlaan 16, 4493 ES Kamperland TT- F tv, fly on your wings F!v where your little angel sings Flyaway, the time is right Go now, to the light! Herma Beekman-Rouing 17maart 1951 te Glanerbrug 126 december2007te Hoek Arie WiHem Martijn f Ds. Raamshof 30 4542AZ Hoek De uitvaartdienst vindt plaats in de R.K Kerk, Kerk straat 16 te Glanerbrug op 31 december 2007om 12.00 uur. Aansluitend vindt de crematie plaats in het Crematorium Twente, Usselerrietweg 40 te Enschede. Belangstellenden worden uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Bijzondere mensen sterven niet Zij gaan wel Maar blijven toch Voor altijd in ons hart Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Herma Wij wensen haar echtgenoot Arie-WiHem veel sterkte toe. Leden van de Schoolcommissie en M.R. St. Antoniusschoo Weinig geven en veel nemen, altijd hartelijk en warm Als de wereld zoals zij was, was de wereld niet zo arm Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Juf Herma Beekman-Rouing Lieve Herma, we zullen je ontzettend missen en blijven herinneren als een lieve zorgzame en toegewijde juf. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Oudervereniging AntoniusschooAxel Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere, na een periode van afnemende krachten, van ons heeft weggenomen mijn lieve en zorgzame man, onze onvergetelijke vader, groot- en overgrootvader Willem Boogaard echtgenoot van Sina Melse in de leeftijd van 82 jaar. Meliskerke: S. Boogaard-Melse Zeist: Saar van Loon-Boogaard Teunis van Loon Simon en Wietske Wilco en Wilma, William, Timo Sander en Louwra Mariska en Henk Matthijs Sarina Middelburg: Catrien Houmes-Boogaard Adrie Houmes Erwin en Corine Ineke Karin Jacco Biggekerke: Coby Clarisse-Boogaard Kees Clarisse Petra en Martijn René Michiel Meliskerke: Ria Riemens-Boogaard Ko Riemens Sandra en laco, Joëlle Remco en Florian Arjen en Marinka Ermelo: Willy Mallie-Boogaard John Mallie jan-Willem Jeroen en Marloes Lianne en Erik Middelburg: Marco Boogaard Wilma Boogaard-de Vos Willem jan Aagtekerke: Annie Joosse-Boogaard Leo Joosse Dordrecht: Ina Boogaard Ridderkerk: Wim Boogaard Ida Boogaard-Bos Mathilde Willianne Onze dank gaat uit naar de medewerkers van RST- Zorgverleners en de huisartsen voor de liefdevolle verzorgingen medische begeleiding. 4365 AC Meliskerke, 28 december 2007 Valkenburgstraat 18 Dinsdag 1 januari is er gelegenheid tot condoleren van 19.30 tot 20.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op woensdag 2 januari om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Meliskerke om 12.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Heden bereikte ons het bericht dat onze collega en vriendin Herma Beekman-Rouing is overleden na een zeer moedige strijd tegen een ongeneeslijke ziekte. In haar verliezen wij een bijzonder gewaardeerd, maar vooral ook hele lieve collega. Juffrouw Herma was nog veel te jong en had nog veel grootse plannen. Ze was een juf aie zich gaf voor haar vak, en voor iedere leerling die extra zorg nodig had. Herma heeft er voor gekozen om te midden van haar familie in haar geboortedorp Glanerbrug de uitvaart dienst te laten plaats vinden. Om de kinderen en ouders in staat te stellen om juffrouw Herma te gedenken, hebben we ook hier in Axel eengedach tenisviering in de RK-kerk, Wolstraat 31 Deze viering is op maandag de 7 januari om 19.00 uur. Iedereen wordt nierbij van harte uitgenodigd. Alleen schriftelijk condoleren; op school Hgt vanaf 7 januari een condoleance register. Kinderen, leerkrachten en directie St-Antoniusschoo!, Oud-Oosteinde 2, 4571 DE Axel l.v.m. bovenstaand overlijdensbericht delen wij u mee dat Bike Totaal Leo Joosse Aagtekerke na vandaag gesloten is t/m woensdag 2 januari a.s. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Willem Boogaard echtgenoot van Sien Melse Catrien en Huib Sprijt Leny en Evertq'n herinnering) Klooster Tinus en Anneke Melse neven en nichten Meliskerke, 28 december 2007 En ik hoorde eene stem uit den hemel, die tot mij zeide: "Schrijf: 'Zalig zijn de dooden, die in den Heere sterven, van nu aan. 'ja,zegt den Geest, 'opdat zij rusten mogen van hunnen arbeid, en hunne werken volgen met hen. Openbaring 14:13. Met droefheid geef ik te kennen het overlijden van mijn geliefde Tante Jaai Ik wens ome Bram, Cas en Gina, Blaas, Jaap en Vera en de verdere familie veel sterkte toe. Aamoud de Hamer Dooreen nacht, hoe zwart, hoe dicht voert Hij mij in 't eeuwig licht! Bedroefd om de grote leegte die zij achterlaat, maar dank baar voor de liefde, steun en zorg waarmee ze bij ons was, delen wij u mee dat totaal onverwachts van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Wilhelmina Maria Dieleman-de Jonge Mina 4 november 1938 28 december 2007 Bram Dieleman Marian en Marco Blommaert-Dieleman Carolien Frances Koepoortstraat 51 4543 AR Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woens dag 2 januari 2008 om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Maandag 31 december is er van 16.00 - 16.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium van "De Molenhof", Molenstraat 3 te Zaamslag. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze vrijwilligster Mina Dieleman-de Jonge Wij wensen Bram en verdere familie heel veel sterkte toe. Namens het bestuur en vrijwilligsters van de Stichting Welzijn Ouderen Zaamslag Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus, tante en oud-tante Wilhelmina Maria Dieleman-de Jonge ZaamslagF.P. de Jonge C. de Jonge-de Putter t Zaamslag: J.P. de Jonge L.C. de Jonge-de Jonge Neven en nichten Achterneven en achternichten In plaats van kaarten Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, de levenswil bleef. Het leven niet. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van Helena Flipse Hellen 4 Middelburg. 9 mei 1932 f Vlissingen, 28 december 2007 Namens de familie: A.P. Brouwer-Flipse Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "Scheldehof" voor de goede zorgen Correspondentieadres Hagepreekgang 5 4331 GR Middelburg Hellen is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 2 januari 2008 van 13.00 tot 13.30 uur. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 62