HM Familieberichten 40 I Zaterdag 29 december 2007 PZC Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Jan Riemens echtgenoot van Janny Lenselink in de leeftijd van 81 jaar. Moge de Heer Janny en de kinderen de kracht geven dit grote verlies te dragen. M. Lenselink P.S. Lenselink B. van Dijk W.K. van Dijk-Lenselink M.H. Janse-Lenselink J.S. Lenselink M.Z. Lenselink-Mosterdijk M.A.J. Lenselink J.P. Lenselink-Passenier neven en nichten mijn maatje en grote liefde onze lieve pappa en allerliefste opa Ir. Cornells van Tricht Cees Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Corinchem 's-Hertogenbosch 8 juni 1943 26 december 2007 Rosmalen: Antoinette van Tricht-Hol Helvoirt: Jeanettevan Aspert-van Tricht Robert van Aspert Hugo, Floris, Merlijn Vrouwenpolder: Rob van Tricht Frangoise Verhagen Rooseveltlaan 12, 5242 AA Rosmalen De crematie vindt plaats op woensdag 2 januari 2008. "Een moeder sterft nooit, zij blijft eeuwig in onze herinnering Diepbedroefd, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heen gegaan, onze lieve moeder, oma, overgrootoma en zus Cobi de Voogd-de Leeuw weduwe van Louwrens Willem de Voogd in de leeftijd van 69 jaar. Jenny en Ronald Mirrer-de Voogd Youri Joni en Bart, Shania Peter en Chantal de Voogd-Jansen Rieardo Lars Ina de Leeuw Terneuzen, 27 december 2007 Diepenbrockstraat 193 Correspondentieadres: Celsiusstraat 13 4532 KV Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaart centrum, Hughersluys 22 te Terneuzen, op zondag 30 december van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 2 januari om 16.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve oma.... voor altijd in ons hart. Youri Rieardo Joni en Bart, Shania Lars Totaal onverwachts is overleden Lieve Oma Pluis Wij wensen de familie veel sterkte toe. Frank, Rose, Sharon en Glenn Voor jou ging het sterven niet ineens, fe hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld. Ook niet wat je hebt geleden. Heden overleed thuis in haar eigen vertrouwde omgeving, na een langdurige ziekte, omringd door allen die haar lief waren mijn lieve vrouw en onze ma Jacoba Hendrika Wielemaker-van der Linden Cobi echtgenote van Frans Wielemaker Zij overleed in de leeftijd van 61 jaar. Terneuzen: Frans Wielemaker Westdorpe: Sandra Bianca en Jean-Paul Axel: Marco Frans en Desirée 27 december 2007 Karei Doormanlaan 23,4535 BP Terneuzen U kunt afscheid nemen van Cobi in het Rouwcentrum te Terneuzen, Rooseveltlaan 6, op dinsdag 1 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 2 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaatst op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de hal van het crema torium. Aansluitend wordt u verwacht met ons een kopje koffie te gebruiken in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Jterinner mij, maar niet in sombere dagen. tHerinner mij in de strokende zon. Skoe iijivas toen Hjades nog kon. Ma, voor aftijd in ons fuut. Sandra&jJean-rPauk Marco 'Desirée Het strand van het leven kent altijd eb en vloed Verdrietig zijn we vanwege het overlijden van onze tante Cobi Wielemaker We wensen Frans, Sandra, Jean-Paul, Marco en Daisy veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te verwerken. Sil Wielemaker Jean Paul Mulder Lein en Levina Ester Wielemaker Robèr Grim Koen en Bram Robert Wielemaker Joanne Wilken Cobi Na een jarenlange vriendschap hebben we dan toch afscheid van je moeten nemen en wat zullen we je missen. Eddie Nettie Na jaren van vriendschap hebben wij afscheid genomen van Cobi Wielemaker Adri en Suus Joziasse Forever in our Heart Willem rust zacht. Henk, Joleen, Danny Onverwacht vernamen wij het overlijden van Jan Willem van Wijk Wij herinneren Jan Willem als een vriendelijke en humoris tische man. In de groep zullen wij hem zeker missen. Wij wensen Elly, Ralf, Iris en de familie veel sterkte toe. Cliënten en medewerkers 'de Onderneming', Vlissingen het GORS Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Willem van Wijk echtgenoot van onze gewaardeerde collega Elly Wij wensen Elly en haar naasten veel sterkte bij het dragen van dit zware verlies. Directie en medewerkers van Taxi Blaakman Met een ovationeel applaus hebben de meer dan 350 aanwezigen aan het eind van de crematieplechtigheid op 7 december 2007 afscheid genomen van Gerard Maarten Baijens Uw aanwezigheid op de crematieplechtigheid, uw woorden van medeleven en troost in uw brieven en kaarten en uw persoonlijke condoleances hebben ons allen buitengewoon goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Mede namens de naaste familie Gerard van der Bliek Middelburg, december 2007 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven heeft betoond, door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader en opa Pieter Marinus Baveco Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Namens de familie: G. Baveco-Kuzee Middelburg, december 2007 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Hendrik Lievense Willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. N. Lievense-Huibregtse Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, december 2007 Het heeft ons goed gedaan dat zo velen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Wilhelmina Looij-Pieterse dit heeft ons zoveel steun gegeven. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Nel en Gert Harinck Kleinkinderen en achterkleinkind Wilhelminadorp, december 2007 Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen voor de zeer vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Anthonie Pieter Overbeeke T. Overbeeke v.d. Maas Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, december 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44