Familieberichten Teuntje Pietje Lambert-Florusse 38 I Zaterdag 29 december 2007 PZC ZV En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Bedroefd om haar heengaan, maar blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat na een periode van afnemende gezondheid, zacht en kalm is overleden, na een zorgzaam en werkzaam leven onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Elena Harthoorn-Schrier sinds 8 oktober 1971 weduwe van Jacob Harthoorn in de leeftijd van 86 jaar. Wouw: Maaike Schuerman-Harthoorn Louis Schuerman Rob Nora, jamaro Schore: Kees Harthoorn Maureen Deelstra Schore: Leny de Jonge-Harthoom Ad de Jonge Menno Yvar en Carmen Krabbendijke, 27 december 2007 Nieulande Correspondentieadres: Leny de Jonge-Harthoom Nieuwe Kerkplein 13 4423 AC Schore De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, wordt maandag 31 december om 10.45 uur gehou den in de Gereformeerde kerk. Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis om 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Schore. Vooraf is er vanaf 10.15 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. We zijn blij dat ze de laatste jaren in zo 'n warme, veilige omgeving mocht doorbrengen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dank je wel Lieve oma Moe Momo voor alle liefde. Rob, Nora Menno, Yvar Met droefheid hebben wij vernomen dat een trouwe ex-werknemer van Elopak BV Jan Hollebek is overleden. Jan heeft een lange periode bij ons bedrijf gewerkt. We zullen hem blijven herinneren als een fijne collega, betrokken bij het bedrijf en zijn collega's. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Namens collega's en directie van Elopak B.V. Terneuzen, 28 december 2008 Vrijheid is in 't woord gevangen zoals licht in een 'Christ-al' Waaralleen ons zielsverlangen, de betovering verbreken zal Magda Bedroefd, maar met grote dankbaarheid voor wat zij voor ons is geweest en heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, onze lieve en zorgzame moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder Cathalintje Maria Magdalena de Hulster-Verhage sinds 24 mei 2003 weduwe van Izaak Jozias de Hulster Zuidzande, 15 september 1915 t Oostburg, 28 december 2007 Biervliet: J.C. de Hulster P.M. de Hulster-Verplanke Sjakkie en Marjan, Lisanne, oliën, arno Anita en Johnny, Nienke, Rianne Wim en Marianne, Rowan, Indy Oostburg: M.S. Donze-de Hulster C.J. Donze Martin Marjan en Wyn Biervliet: C.l. de Hulster A.B. de Hulster-de Vlieger Izaak en Dorottya Correspondentieadres: Braakmanlaan 20 4521 AA Biervliet De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 2 januari om 14.00 uur in de Hervormde kerk te Oostburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd kerkcentrum. Wij zijn dankbaar voor de goede zorg die zij in verpleeghuis "De Stelleop afdeling Boterbloemmocht ontvangen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sterk en strijdbaar was ze Tweede Kerstdag is Teuny gestorven Pretoria SA, Goes, 17 januari 1928 26 december 2007 Weduwe sinds 7 maart 1979 van Joseph Emile Lambert We hielden veel van haar Haar kinderen en kleinkinderen Heerenveen Anneke en Rien Bazen-Lambert Rinse en Marrit Sjoerd Philomeen en Hilbert Els Lambert (in herinnering) Pieter Charlotte Louis Lambert (in herinnering) Wissenkerke Louri en Rinus de Nooijer- Lambert Martijn en Eefje Alexander Badhoevedorp Marijke Lambert en Pieter de Dreu Liza Izak Wij danken de medewerksters van unit 1, verpleeghuis"Ter Weel"in Goes voorde liefdevolle verzorging gedurende een periode van ruim 8 jaar. Correspondentieadres: L.J. de Nooijer-Lambert, Nieuweweg 3,4491 PV Wissenkerke Wij nodigen u uit voor het bijwonen van de afscheidsdienst op maandag 31 december om 12.15 uur in de aula op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op voornoemde begraafplaats waarna er in de aula gelegenheid is de familie te condoleren. Zijn lamp is uitgegaan Als leven lijden wordt is de dood een verlossing. Onze lieve vriend, mijn papa Han Luten is gestorven. Hij heeft uiteindelijk rust gevonden. Jola en Timo Heijnemans Familie Luten Familie Heijnemans Vlissingen, 26 december 2007 Correspondentieadres: Zacharias Jansenstraat 7 4332 VC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Han maandag 31 december van 12.45- 13.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vele wegen leiden naar God, één daarvan gaat over de bergen. Vol bewondering voor zijn persoonlijkheid en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader, opa en oom Govert Wilhelmus de Reus - Govert- in de leeftijd van 73 jaar. Janny de Reus-Flikweert Sjaak en Jos feanne Richard Martin Jaap en Inge Cayleigh Kieran Shannon Erik en Mirjam Isabella 28 december 2007 Burgemeester van Eetenstraat 14 4306 CW Nieuwerkerk Woensdag 2 januari zal er om 13.30 uur een afscheids dienst worden gehouden in de Johanneskerk van de Herv. gem. aan de Ring te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in kerkcentrum "Punt-3". Bedroefd, maar met fijne herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer en zwager Govert Wilhelmus de Reus Hij heeft de laatste jaren diverse medische ingrepen onder gaan die hij op bewonderenswaardige wijze goed en vol optimisme heeft doorstaan. We missen hem. Janny de Bil-de Reus Han de Bil Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve zwager en oom Govert de Reus Henk Flikweert - in liefdevolle herinnering Jannie Flikweert-Dalebout - in liefdevolle herinnering Sjaak en Jos Martin en Sanneke Janita en Ton neven en nichten We zullen hem missen. Nieuwerkerk, 28 december 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 42