Van Vliet Installatie ook op ÖJobTrack.n (Senior) Systeemspecialist Senior Medewerker Control ZorgSaam mes van een installatiebedrijf onder één dak. Zichtbaar Beter! Wegens overvolle orderportefeuille zijn wij op zoek naar: Allround servicemonteurs Kennis von alle disciplines Elektromonteurs Alle niveaus Loodgieters/CV monteurs Alle niveaus DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Comfort zorgt voor levering van onze producten aan consumenten en kleinzakelijke klanten. De afdeling Cable Services Systems, onderdeel van de afdeling Network Operations van de divisie Comfort, is op zoek naar een (Senior) Systeemspecialist. De Systeemspecialist is verantwoordelijk voor het goed functioneren van het serverpark en de diensten daarop in een ISP-omgeving. Je draagt zorg voor het adequaat functioneren van alle hardware en software componenten daarin, conform de gestelde prestatiekenmericen van die ICT-infrastructuur. Tevens draag je zorg voor de beveiliging van de systemen. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Ontwikkelen, installeren en beheren van servers en services daarop. - Ontwerpen en doorvoeren van aanpassingen aan de ICT-infrastructuur en componenten daarin. - Ontwerpen, installeren en implementeren van scripts voor de monitoring en performanceverbetering van systemen. - Oplossen van storingen en het doen van voorstellen ter voorkoming daarvan. - Ondersteunen van gebruikers en oplossen van incidenten en structurele problemen. - Adviseren van het management. - Zelfstandig uitvoeren van projecten. - Jezelf op de hoogte houden van en gericht onderzoek doen naar de ontwikkelingen in de ICT branche, de toe te passen diensten en technologie en het doen van voorstellen omtrent het invoeren van deze diensten en technologie. - Meedraaien in consignatiedienst. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Hbo werk- en denkniveau, verkregen door een afgeronde hbo-opleiding richting informatica/ telematica. - Specialistische kennis en ervaring met MS Windows infrastructuur. Een afgeronde MCSE/MCSA opleiding is een pre. - Grondige kennis van internet services en protocollen, ethernet- en IP-netwerken. - Kennis van en ervaring met Linux systemen, kennis van en ervaring met Citrix is een pre. - Basiskennis van programmeer- en scriptingtalen. - Ervaring met projectmatig werken. - Analytisch sterk, pro-actief, flexibel, communicatief vaardig. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. De standplaats isVlissingen (Vrijburg). Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Anton Megens, Manager Cable Sen/ices Systems a.i., telefoonnummer (0118) 88 36 39. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Comfort zorgt voor levering van onze producten aan consumenten en kleinzakelijke klanten. Voor de afdeling Control met als standplaats Kamperland, onderdeel van de divisie Comfort, zijn wij op zoek naar een Senior Medewerker Control. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Optimaliseren van de planning- en controlcydus. - In teamverband verzorgen van de (maand)afsluiting van divisie Comfort. - Onderhouden rapportage- en analysemodellen. - Ondersteunen bij cijfermatige analyses en prognoses. - Beoordelen van commerciële initiatieven en business cases. - Ondersteunen van managers en interne klanten bij het inrichten van informatievoorziening. - Begrijpen van de business en vertalen in de financiële resultaten. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Minimaal een afgeronde hbo-opleiding binnen het vakgebied (bedrijfseconomie, accountancy etc.) - Sterke affiniteit met automatisering. - Pro-actieve houding, enthousiaste teamspeler, stressbestendig. - Sterke mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. - Flexibiliteit, geen 9 tot 5 mentaliteit. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 3.756,-bruto per maand. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Willem-Jan Krab, Controller, telefoonnummer (0113) 37 77 86. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 291207-PZ-3057 en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 29t207-BN-3057. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. Zeeuws-Vlaanderen ZorgSaam Ziekenhuis zoekt: Teamleider Schoonhoud Fulltime, voor bepaalde tijd U geeft direct leiding aan ca 60 medewerkers op locatie Terneuzen, ca 30 medewerkers op locatie Oostburg en ca 3 medewerkers óp locatie Hulst. U adviseert geeft sturing aan en coacht de vijf le verantwoordelijke. U coördineert en controleert dedagelijkse werkzaamheden van de medewerkers. U bent aanspreekpunt voor afdelingshoofden en teamleiders voor wat betreft de schoonhoud. U beschikt over vakkennis op MBO-niveau, verkregen door opleiding, ervaring en over minimaal driejaar ervaring in het leidinggeven aan groepen van circa 50 fte in de schoonhoud sector. U beschikt over managementvaardigheden op MBO-niveau en kennis van geautomatiseerde systemen, met name Word en Excel. Stichting Zorgsaam Zeeuws-Vlaanderen verstrekt naadloos op elkaar aansluitende zorg, waarbij de behoefte van de cliënt centraal staat. www.zorgsaam.org Uw schriftelijke sollicitatie inclusief CV dient uiterlijk op 18 januari 2008 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan ZorgSaam Zeeuws- Vlaanderen, Afdeling Personeelszaken t.a.v. mw. V. Martens, personeelsfunctionaris, Postbus 73,4530 AB Terneuzen Ziekenhuis Wooncentra Thuis Ambulance Oude Moerstraatsebaan 39 Postbus 366 4600 AJ Bergen op Zoom T 0164 27 55 00 F 0164 25 37 70 info@vanvlietinstallatie.nl Kijk voor een uitgebreidere omschrijving van bovenstaande vacatures op www.vanvlietinfallatie.nl U kunt uw brief met CV richten aan: Dhr. J. van Geel, Postbus 366, 4600 AJ Bergen op Zoom. Voor meer informatie 0164 27 55 18. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 291207-PZ-oro en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 29i207-BN-oqi3. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA N.V. Postbus 5048 «30 KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 161