Poortvliet van derzn PEIIL1 Techniek Verkoopadviseurs meubelen m/v A II ♦JJcijk ook op QJobTrack.n Pf'M Woonboulevard (parttime 7-21 uur) OOSTERSCHELDEZI EKEN HUIZEN Administratief medewerker laboratorium M/V TOP SCHOONHEIDSSPECIALISTE/ VERKOOPSTER M/V Nieuwsquiz uit de krant sr m Werkleider schoonmaak en Calculator werkvoorbereider In de showroom van onze woonboulevard presenteren wij m een aantal woonwinkels onze meubelen en aanverwante artikelen in diverse stijlen. Van klassiek tot modern, van landelijk tot chique. 11 i j 61 &$6?t Ter versterking van onze teams in deze woonwinkels zijn wij op zoek naar twee Wij bieden u een commerciële en uitdagende functie in een gezond bedrijf wat één doel heeft: een tevreden klant. Wanneer u een representatief verkooptalent bent die zeer klantvriendelijk is zijn wij op zoek naar u. Wij zoeken een enthousiaste, pittige verkoopadviseur die op basis van productkennis onze klanten op een goede manier kan adviseren en overtuigen. Initiatief nemen, zelfstandig én in een team kunnen werken zijn voor u vanzelfsprekend. U beschikt over een MBO-niveau. U bent in ieder geval beschikbaar op zaterdag, op de Feestdagen en oproepbaar door de week. Wanneer u geïnteresseerd bent in deze vacature kunt u binnen 10 dagen uw sollicitatie met CV en pasfoto sturen naar: Woonboulevard Poortvliet, t.a.v. afdeling P O, Paasdijkweg 33, 4693 RE Poortvliet. U kunt ook reageren per mail: DZ@wbDQortvliet.nl Of u belt 0166-619134. Voor de afdeling medische microbiologisch en immunologisch laboratorium zoeken wij een enthousiaste: U verricht werkzaamheden in het kader van de patiëntenadministratie, ontvangst goederen en patiëntenmonsters, ondersteuning bij voorraadbeheer. Verder houdt u zich bezig met telefonische- en baliewerkzaamheden. U heeft MBO werk- en denkniveau, aangevuld met vakinhoudelijke cursussen, bij voorkeur kennis van de medische terminologie en affiniteit met werkzaamheden binnen een laboratoriumsetting. De functie is ingeschaald volgens FWG 35 en kent een maximum salaris van 2.202,-. Het dienstverband is voor 32-36 uur per week voor de duur van één jaar. Interesse? Neem dan contact op met de heer K. van Belzen, leidinggevende, of met de heer L Sabbe, arts-microbioloog, telefoonnummer: 01 13-242645. De volledige vacaturetekst kunt u vinden op www.soz.nl. Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief én Curriculum Vitae kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer 07.147 vóór 15 januari a.s., sturen aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. P&O Servicecentrum, bestemmingsnummer 90, Postbus 106,4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciteren.goes@zzlnd.nl PARFUMERIE VAN BIEMEN Wij werken met TOP producten van TOP merken en hebben al jaren een TOP team nu zoeken wij voor onze parfumerie/ schoonheidssalons een fulltime of parttime basis ook dames die een jaartje ouder zijn vinden wij TOP stuur uw sollicitatiebrief en c.v. met pasfoto aan: Annelies van der Poel Klokstraat 10, 4461 JK Goes Telefoon: 0113-227 473 Met kaarten en cadeaus van Unicef geeft u kinderen een toekomst www.unicefshop.nl of bel 070 333 93 00 (ook voor verkooppunten) voor het voortgezet onderwijs Vraag aan via: www.krantindeklas.nl Van der Peijl Techniek is onderdeel van een technische groothandelsketen met in totaal 15* vestigingen in Zuidwest Nederland. De Van der Peijl Groep biedt werk aan ruim 300 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van ruim 225.000 kwaliteitsartikelen aangeboden op het gebied van o.a. aandrijftechniek, gereedschappen, automaterialen, truckonderdelen, lastechniek, persoonlijke beschermingsmiddelen, reinigingstechniek, compressoren en service-werkplaatsen. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde tec nl m/v voor onze vestiging Van der Peijl Techniek te Goes DE FUNCTIE In deze functie bestaat uw werk uit de volgende werkzaamheden: Het zelfstandig oplossen van elektrische/mechanische storingen aan machines, apparaten en middelen die binnen de technische dienst door derden worden aangeleverd Reparatie en onderhoudswerkzaamheden op lokatie. Het zelfstandig uitvoeren van reparaties, o.a. starters en dynamo's Het uitvoeren van NEN3140 keuringen Het testen en verkoop gereedmaken van verkochte elektrische machines, apparaten en middelen U maakt deel uit van een gemotiveerd service team WU VRAGEN MBO Electrotechniek of WTB Service gericht, flexibel inzetbaar, goede communicatieve vaardigheden Kennis van de engelse taal Enige jaren ervaring in de branche In bezit van een rijbewijs Bij voorkeur woonachtig in omgeving Goes. WU BIEDEN Salarisindicatie op basis van CAO Technische Groothandel. Het betreft hier een fulltime functie en een werkweek van 38,75 uur. REAGEREN? Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u per e-mail versturen naar sollicitatie@techniek.nl t.a.v. Dhr. H. Jansen of per brief naar: Van der Peijl Groep, afd. Personeelszaken, Postbus 22, 4460 AA Goes acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Dagelijks werk maken van en voor mensen; dat is de kern waar het binnen YVVS- groep om draait. WVS-groep biedt mensen kansen zich te ontwikkelen zodat regulier werk op de arbeidsmarkt niet langer een hindernis is. De medewerkers zijn werkzaam in drie Divisies; WVS@YVork. WVS Diensten en WVS indu strie. De stafdiensten van het hoofdkantoor ondersteunen de Divisies. WVS-groep, dat werkt IWy s^aaal Bij de Divisie WVS Diensten zijn bijna 900 medewerkers werkzaam in de sectoren groen, schilderen, bestratingen, schoonmaak, pakketpost en businesspost. Binnen deze Divisie zijn twee vacatures ontstaan. Wij zijn op zoek naar: Werkleider schoonmaak (full time) en Calculator/werkvoorbereider schilderwerk (20 uur, urenuitbreiding en taakuitbreiding in overleg mogelijk) De afdelingen. Bij de afdeling schilders zijn ongeveer 25 medewerkers werkzaam. De werkzaamheden worden uitgevoerd voor interne en externe opdrachtgevers. Binnen de afdeling schoonmaak zijn ongeveer r 150 medewerkers werkzaam. Deze werkzaamheden worden met name uitgevoerd voor externe opdrachtgevers. Voor één van onze klanten, een hotel in Bergen op Zoom, zijn wij op zoek naar een werkleider schoonmaak. Wat verwachten we van je? Werkleider schoonmaak; Je begeleidt en coacht medewerkers in hun taakuitoefening en je bent verantwoordelijk voor de juiste uitvoering van de werkzaamheden en medeverantwoordelijk voor het bedrijfsresultaat. Calculator/werkvoorbereider schilderwerk Je bent verantwoordelijk voor de calculatie, werkvoorbereiding en de werkomschrijving van schilderprojecten. Je profiel. Werkleider schoonmaak; Je beschikt over een MBO werk- en denkniveau met daarbij twee jaar relevante werkervaring in een soort gelijke functie. Verder beschik je over een diploma middenkader SVS of gelijkwaardig en is een facilitaire achtergrond een pré. Calculator/werk voorbereider schilderwerk;Je beschikt over een MBO werk- en denkniveau. Je beschikt over kennis op het gebied van schilderprocessen en logistieke processen en planningsmethodieken. Wat kun je van ons verwachten? Wij bieden een prettige werksfeer en de mogelijkheid zich verder te ontwikkelen door scholing. Voor beide functies geldt dat inschaling afhankelijk is van opleiding en ervaring. Verder geschiedt de aanstelling in de personeelsdienst Flexkompaan BV voorlopig voor de duur van een jaar. Bij gebleken geschiktheid volgt een dienstverband voor onbepaalde tijd. De salarissen zijn als volgt: Werkleider schoonmaak; Het salaris bedraagt minimaal 2.062,50- en maximaal 3.115,- bruto per maand bij een 40-urige werkweek exclusief vakantietoeslag en eindejaarsuitkering. Calculator/werkvoorbereider schilderwerk; Het salaris bedraagt minimaal 1.756,- en maximaal 2.750,- bruto per maand bij een 40-urige werkweek exclusief vakantie toeslag en eindejaarsuitkering. Solliciteren? Meer informatie over de vacature werkleider schoonmaak kun je verkrijgen via Mevrouw Inez van Loon of mevrouw Chantal Heijmans (PMC Hoofden), telefoon 0165- 586500. Informatie over de vacature calculator/werkvoorbereider schilderwerk kun je verkrijgen via de heer Leon Visser (Hoofd Schilders) of de heer Ad van den Broek (bedrijfsleider Dienstverlening), telefoon 0165-586500. Richt je sollicitatie brief of e-mail voor één van beide functies binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie aan de heer Cees Hendrickx, P&O Adviseur, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal (e-mail: algemeen@wvsgroep.nl). Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de procedure. Uitgebreide informatie over deze vacature staat op onze website: www.wvsgroep.nl Bosstraat 81, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal, Tel. 0165 596500, Fax 0165 561263, Email algemeen@wvsgroep.nl, www.wvsgroep.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 159