Het is tijd voor coöperatief dividend Rabobank Walcheren/Noord-Beveland doet het anders! Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Wij zijn een coöperatie. Dat betekent dat een deel van onze winst ais coöperatief dividend teruggaat naar de maatschappij. Dit gebeurt via ons Coöperatiefonds. Wij investeren in projecten in uw buurt, die positief bijdragen aan de leefbaarheid. Eik jaar investeren we zo in onze samenleving. Dat is nu coöperatief bankieren. En dat doen we graag! Rabobank Walcheren/Noord-Beveland investeerde in 2007 in diverse lokale projecten en initiatieven: Alzheimer Café Walcheren/Protestantse Gemeente Middelburg, toneelvoorstelling dementie Bejaardensoos Meliskerke, biljarttafel Cine City, AED apparaat Comité herdenking Domburgse oorlogsslachtoffers, monument Dam- en schaakclub Oostkapelle, nieuw materiaal Domburg on Wheels, jeugdclinic skeeleren Dorpsraad Aagtekerke, speelvoorziening Dorpsraad Zoutelande, skatebaan EHBO vereniging Oostkapelle, AED apparaat en training leden Gereformeerde Kerk Arnemuiden, opknappen zaal www.rabobank-wnb.nl - Jachtclub Veere, jeugdzeilboot Jeugd van Veere, skatebaan Juliana drum bugle corps, taptoe Korfbalvereniging Atlas, clubgebouw Korfbalvereniging TOP, ruimte voor jeugd Kunst en Cultuurcentrum De Spot, verbouwing Kunstroute Sint Laurens, kunstroute Middelburgs Theater, theaterdoeken Minitheater Nederlandse Rode Kruis afd. Veere, oefenpoppen en rugzakken 't Nut Noord-Beveland, standbeeld Eduard Flipse OBS Het Stelleplankier, project Overlegorgaan Samenwerkende Ouderenbonden, project Platform Plattelandsontwikkeling, platform Rotary Club Middelburg, donatie stichting Leergeld Walcheren Samenwerkende partijen Colijnsplaat, springkussen Schatverhalen Walcheren, publiciteit project Sociëteit Noord-Beveland, workshop St. 400 jr. Michiel de Ruyter, lespakket St. Allijn, computer St. Art for All, bekostiging expositie St. Biljart by the Sea, clinics St. BijEén, website St. d'Aegen, herstellen Tuin van Zeeland St. De Katse Kerk, publiciteitskosten - St. Delta Cultureel, restauratie kamer museum St. Goed voor Elkaar, bus St. KunstPark Zeeland, oprichtingskosten St. Molen de Korenbloem, restauratie molen St. Promotie Colijnsplaat/Kats, film St. Smaek van Zeêland, organiseren tentoonstelling St. Strandexploitatie Walcheren, vervoersservice St. Verhalen in het Land, elektronische borden St. Vrienden van de Historische Kerk Souburg, vleugel St. Waardering Natuur en Cultuur, boek Noord-Beveland St. Welzijn Veere, opknappen jongerenbus St. Wings to Victory, nissehutten St. Zeefront Westkapelle, terrasmeubilair Polderhuis Tafeltennisvereniging Arnemuiden, tafeltennistafels Voetbalvereniging Zeelandia Middelburg, inrichting werkplek verenigingsmanager Voetbalvereniging Serooskerke, scorebord Werkgroep Week van het Leren, evenement TY Zeeuws Kamerorkest, presentatieconcerten Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh Veere, hometrainer

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 156