37 reizen rrf producten .vREISRRDRR.fML 7"? Een standaard uitrusting volstaat niet voor een wellnessvakantie. Daarom een paar handige tips en dingen om niet te vergeten. Kinderen hebben het voor het zeggen Graadmeter >y*»4 reizen@wegener.nl 024-3650360 PZC Zaterdag 29 december 2007 redactie.reizen@wegener.nl 024-3650360 illustratie Saskia van der Linden Handdoek met logo De variatie in badjassen en handdoeken is in een sauna meestal niet zo groot. Hoe kunt u nu uw handdoek her kennen? Door er bijvoor beeld een logo of een eigen ontwerp op te laten borduren Staat nog lekker duur ook! Ei www.uwhanddoek.nl Balinese slippers Ook met slippers kun je je on derscheiden in de sauna. Bij voorbeeld met Balinese exem plaren. Leverbaar als teenslip per in vele varianten, maar al tijd fleurig. In de zomer kun nen ze dan weer mee naar het strand. vanaf 14,50 euro Ei www.slippers.nl Lekker welinessboek In Relax nemen Monique Jansse en Barbara Vos je mee naar 25 bijzondere well- ness-locaties in Nederland, België, Frankrijk en Duits land. Behalve adressen geven ze je tips om lekker en ge zond uit eten te gaan en leu ke dingen te doen tijdens je wellness-weekend. Adviesprijs 22,95 Ei www.bol.com Handige toiiettas Ie lichaam heeft toch het liefst vertrouwde spullen voor de huid. Daarom is een handige toilettas onontbeer lijk op een wellnessvakantie. Samsonire heeft erover nage dacht. De afgebeelde tas is spatwaterdicht, heeft een handvat en een handig op- hangsysteem. En er gaat wel 6 liter in! adviesprijs 25 euro Ei www.travel-world.nl^ New age muziek Philip Chapman staat met twee cd's in de newagemu- ziek Top 50: Heavenly realms, een verzamel-cd en Return of the angels. Het is healingmu- ziek voor liefhebbers van vio len. Heerlijk voor op je mpj-speler als je op een relax- stoel ligt. prijs 17,50 euro Ei www.spirituelemuziek.nl Wekelijks vragen we lezers om hun mening. Ditmaal waren we be nieuwd naar de vraag: wat is jouw favoriete dagje uit tijdens de kerst vakantie? ff' De kerstvakantie draait dit f jaar vooral om de kinde ren. Zoveel is duidelijk na het lezen van de inzendingen op ReisRadar.nl. Daarbij zijn pretparken en zwem baden favoriet, maar ook typische winterse activiteiten zoals schaat sen. „Wij laten onze kinderen van tevoren opschrijven wat ze willen doen in de kerstvakantie", legt Ar jan uit. Helemaal vrij zijn ze overi gens niet, want vader Arjan geeft wel een aantal activiteiten aan, zo als het theater. „Ik vind het be langrijk dat mijn kinderen ook een cultureel uitstapje kiezen." Annet de Vries gaat met haar ge zin naar het Muiderslot. „Rond de kerstdagen is dit kasteel heel mooi versierd en er is voor kinderen veel te doen. Zo is het ook nog eens leerzaam." Waar de kinderen het niet voor het zeggen hebben, is bij Pieter Hoogstraten. Hij bindt in de va kantie graag de ijzers onder. „De ijsbaan in Deventer is bij mij om de hoek. Tussen kerst en oud en nieuw probeer ik hier zo veel mo gelijk heen te gaan. Mijn zoons gaan misschien één keer mee, maar die hebben het dan snel be keken. Dus neemt mijn vrouw ze mee naar het Geldmuseum in Utrecht. Een echte aanrader voor andere ouders die iets leuks met hun kinderen willen onderne men." Tip: Buiten schaatsen kan sinds deze maand ook. Bijvoorbeeld op de langste kunstijsbaan ter wereld in Biddinghuizen. Veel inzenders voor de Graadmeter zijn nieuws gierig naar deze nieuwe baan. Schaatsliefhebbers kunnen ook te recht bij het Spoorwegmuseum in Utrecht, waar het museum is om getoverd tot een nostalgisch Win ter Station, vertelt Bas Pater. Natuurlijk zijn ook de pretparken, zoals de Winter Efteling, favoriet. „Daar willen mijn kinderen elk jaar heen", vertelt Marjo Vleuten. „Het is sprookjesachtig en er is zo veel te zien, dat het ook leuk is voor mij en mijn man." Bij het boeken van een vakantie moet u met veel zaken rekening houden. Is de prijs redelijk, zijn de kamers schoon en is de omgeving interessant? Wot is voor o belangrijk bij het boeken van een vakantie? Wilt u ook uw mening geven, of heeft u nog tips voor ons? Ca naar www.reisradar.nl en doe mee met de Graadmeter! Winterwandeling Vorige week vroegen wij u: wat wordt uw dagje uit tijdens de kerstvakantie? Bijna de helft van de stemmers koos voor een stevige wandeling. En met het winterse landschap van de vorige week werden zij direct beloond. De uitslag (7) Wandelen 41% (2) Winkelen 25% (7) Een museum bezoeken 10% (4) Zwemmen 10% 5Schaatsen 6% Naar een pretpark 5% (7) Naar de speeltuin 3%

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 125