familieberichten 30 I Vrijdag 28 december 2007 PZC Het was onafwendbaar. Helaas is er een einde gekomen aan het leven van Bert Jacobse Tot een paar dagen voor zijn dood is hij zich als penning meester blijven inzetten voor onze vereniging. We zullen hem missen! Zijn plezier, zijn humor, zijn rust, zijn verschijning. Zowel het roeien als het penningmeesterschap deed hij met volle overgave. Hij deelde zijn goede herinneringen aan het roeien met ons via een groot aantal foto's. Die vormen een blijvende herinnering aan Bert. Wij wensen Yvonne en de naaste familie veel sterkte bij het verwerken van het verlies. Namens alle leden van Roeivereniging "Honte", Het Bestuur Tot ons verdriet is overleden onze lieve buurman Arjaan de Jonge We zullen hem missen. De buren van de hoek van de Dorpsstraat In plaats van kaarten Na een moeizaam leven overleed plotseling onze lieve zus en schoonzus Wilhelmina Joosse Vrouwenpolder, t Middelburg, 31 januari 1939 26 december 2007 Vlissingen: S. Coppoolse-Joosse K. Coppoolse (in herinnering) Vrouwenpolder: L. de Visser-Joosse C. de Visser Domburg: H. Bastiaanse-Joosse L. Bastiaanse Correspondentieadres: Mw. S. Coppoolse-loosse Van Raaltestraat 31 4384 GB Vlissingen Onze zus is overgebracht naar Uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg2 te Middelburg alwaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de begrafenis, zal worden gehouden maandag 31 december om 10.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Wij wiüen al het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum 't Gasthuis, afdeling Molenwater bedanken voor de liefdevolle verzorging. Uiterst bedroefd moesten we kennis nemen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde collega Marleen Konijn medewerkster van onze organisatie Onze gedachten gaan uit naar Fred, Rik en hun naasten en we wensen hen alle sterkte toe bij dit verlies. Raad van Bestuur, Raad van Toezicht, management en medewerkers Arduin Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Truus Korstanje Echtgenote en moeder van onze leden Kees, Barry, Claudia en Kees Wij wensen jullie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd Namens bestuur en alle leden van Postduivenvereniging OWTB Kapelle Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van mevrouw T. Korstanje-Minnaar echtgenote van onze chauffeur dhr. K. Korstanje Wij wensen de familie veel sterkte toe. Directie en Personeel Transportbedrijf v.d. Wekken Zierikzee Geschokt zijn wij door het overlijden van de zusjes Paulien, Melissa, Michelle en Winnie Lin Wij leven mee met hun ouders en anderen die de meisjes liefhadden en wensen hen kracht en liefde toe. Medewerkers Kinderopvang Walcheren Cliëntenraad, Raad van Toezicht Edwin van Alphen, directeur In de nacht van 25 op 26 december is zij in vrede naar het licht gegaan, onze lieve, zorgzame moeder en oma Maatje Cornelia Elisabeth Okhuijsen-Polderman weduwe van "Okkie" A.l. Okhuijsen 1 januari 1922 t 26 december 2007 Titi, in liefdevolle herinnering Hulst: Dries en Annette Okhuijsen-de Bourgraaf Waverveen: Bram en Greet Okhuijsen-Porte Thijmen Correspondentieadres: Zwaluwstraat 16 4561 KL Hulst Moeder is opgebaard in rouwcentrum Monuta, Roosevelt- laan 6, Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 2 januari van 12.30 tot 13.00 uur. Aansluitend zal om 13.30 uur de afscheidsdienst plaats vinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de afscheidsdienst in het crematorium. Geen bloemen. Het leven is als sneeuw, je kan het niet bewaren. Bedroefd maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis dat van ons is heengegaan Pi eter Olivier mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader gepensioneerd schipper van de Kon. Marine op de leeftijd van 79 jaar. Katwijk: Annie Kromjong Oost-Souburg: Elly en |ohn Brielle: Rinie en Cemile Oost-Souburg: Peter en Sylvia Leidschendam: Sylvia en Gaby Katwijk: Yvonne en Sjaak Kleinkinderen en achterkleinkind Katwijk (Z-H), 27 december 2007 Nassaudreef 74 correspondentieadres: Esdoornstraat 74 4388 PI Oost-Souburg Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.00 uur tot 12.30 uur in het rouwcentrum. De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 31 december 2007 om 12.30 uur in het Rouwcentrum, Zuid straat 103 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op begraaf plaats Duinrustaan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het rouw centrum. Moegestreden is van ons heengegaan onze zuster en schoonzuster Anna Cornelia Steurrijs echtgenote van C. de Reu Schoondijke: Bram en Rie Steurrijs-Hamelinck Oostburg: Toon en Corrie Steurrijs-Huigh Neven en Nichten 25 december 2007 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A] Goes (0113) 227525 Uw adviseur voor een uitvaartverzekering op maat www.uitvaartzorgcentrunt.itl sd Alles wat we zien zal voorbijgaan maar het Licht dat blijft en wij zullen eens geborgen zijn in dat licht. Bedroefd, maar vooral dankbaar voor zoveel goede jaren en mooie herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze geliefde vader en onvergetelijke opa Jan Riemens Koudekerke 11-3-1926 t Terneuzen 27-12-2007 Terneuzen: Janny Riemens-Lenselink Amsterdam: Liesbeth Riemens Kim, Thijs, Andrea De Bilt: Jan-Erik Riemens Henny van der Heijden Zaamslag: Marcel Riemens Trudie Riemens-Mechielsen Senna, Rowen Fahrenheitlaan 3 4532 JP Terneuzen Jan is thuis. U wordt uitgenodigd voor de dankdienst voor zijn leven op maandag 31 december om 14.00 uur in de Op- standingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat. U kunt de familie condoleren in de kerk na afloop van de begrafenis. Geen bezoek aan huis. Enige en algemene kennisgeving Liefste moeder, dapper mens, je hebt je strijd gestreden. Niemand van ons, alleen God weet wat je hebt geleden. At je pijnen zijn voorbij. Rust maar moeder, je bent nu vrij. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat, gesterkt door het Sacrament der zieken, van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma Leonie Marie de Waal weduwe van Petrus Jacobus de Waal 4 18-6-1914 t 22-12-2007 Eede: Elza en Hugo de Clercq-de Waal IJzendijke: Louis t en Agnes de Waal-van den Hauwe Wachtebeke: Hilda en Raymond Van Himme-de Waal Oostburg: Ria en Reginald Thomaes-de Waal Georgeke de Waal t Jacqueline de Waal t Axel: George t en Marijke de Waal-Freijzer Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadressen: Verloren Dorpweg 5,4529 PZ Eede Stevinstraat 2,4515 GA IJzendijke Oudenburgsesluis 1,9185 Wachtebeke (B) Pastoor van Genklaan 2-53,4501 AH Oostburg Kinderdijk 16,4571 SX Axel De uitvaart heeft In besloten kring plaatsgevonden. Intens verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Lex Westerhuis-Hament Bennekom: Judith van Beukering-Hament Rhenen: Truus Hament Hans Volkers Bergen op Zoom: Nel Hament-van Loon Drunen: Gerda de Jong-Hament Wout de Jong Amstelveen: Jan Hament Goes: Tonny de Jonge Vlissingen: Margot Hament-Schnaudt Ede: Johan Fokkens Vlissingen: Chris Hament Frans Peeters Vlissingen: Joke Hament-But Terneuzen: Janny Sant-Hament Frits Sant Neven en nichten Wij wensen Piet, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte en kracht toe.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34