Familieberichten iJ' Colofon Familieberichten Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler 28 I Vrijdag 28 december 2007 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermeiden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail p7cia'n!.'0fce.'!Cn;sn-^weaennr«agi5lacen nl tel 0800-8060 fa* 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Geboren op 23-12-2007 Mick zoon van Rob van de Leur en Maischa Masson Kloetingseweg 96,4462 BB Goes Wéér hebben we een bericht ontvangen van het overlijden van een trouw koorlid en begeleidster van ons kinderkoor "DeZwinkids Nineke Aartsen-Hadermann We wensen de familie heel veel sterkte toe om zonder haal verder te gaan. Wij zullen haar missen Bestuur en alle leden van het "Zwinkoor Sluis Cadzand" en "De Zwinkids" Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, p/o tseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Omdat wij dankbaar zijn voor al haar zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Jacoba Baarends-Braam Coby 15 december 1923 t 27 december 2007 Goes: J. J. Baarends Soes: Olda en Piet Elenbaas-Baarends Johan Danielle Soes: Piet Baarends Soes: Coby en Sjaak Ketting-Baarends Kloetinge: Frank Baarends en Linda de Poorter Rubenshof 8,4462 SM Soes Selegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 29 december van 16.00 tot 16.30 uur in de 24-uurs kamer van rouwcentrum 'De Beveland en', Seldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraaf plaats) te Soes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 31 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in de condoleanceruimte van het crematorium. Coby hield veel van bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A. Kapelle www.peterbutler.nl Want alzo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn enig geboren Zoon gegeven heeft, opdat een iegelijk, die in Hem gelooft niet verderve maar het eeuwige leven hebbe. Johannes 316 Na een leven vol liefde en zorgzaamheid, is na een kort ziekbed, in het bijzijn van haar dierbaren overleden, mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Jannetje Caljouw-van Belzen echtgenote van Abraham Caljouw Amemuiden, t Amemuiden, 4 februari 1921 26 december 2007 Amemuiden: A. Caljouw Moeder en schoonmoeder van: Amemuiden: Cas Caljouw Gina Caljouw-Metzlar Zoutelande: Blaas Caljouw Amemuiden: Jaap Caljouw Vera Caljouw-de Buck Oma van: Dianne en Olaf Jolanda en Pascal Annelien en Harm Barbara en Marcel Marjolein Debby Jannie Bram Benjamin Liselotte Overgroot-oma van: Levi Tamara Onze dank gaat uit naar de medewerkstjers van de "Thuiszorg Walcherenen de dokterspraktijk Amemuiden voor de liefdevolle verzorging en respectvolle begeleiding. Mansfeldstraat 19,4341 EW Amemuiden De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. maandag 31 december om 11.00 uur in de Gereformeerde kerk, Kerklaan 4 te Amemuiden. Deze dienst wordt geleid door ds. D.D. Kerssen. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Veerse- weg te Amemuiden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde kerk. Voorafgaande aan de rouwdienst is er, indien mogelijk, nog gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 uur tot 10.45 uur. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Geen bloemen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster en tante Jaai Caljouw-van Belzen Vlissingen: M. van Belzen J.P. van Belzen-de Ridder (in herinnering) Amemuiden: Joh. van Belzen A. van Belzen-de Ridder (in herinnering) K. van Belzen M. van Belzen-van Belzen (in herinnering) C. van Belzen P. de Hamer-van Belzen L. de Hamer L. van Belzen J.C. van Belzen-Vroegop Kinderen en kleinkinderen Ons medeleven gaat uit naar Bram, kinderen en klein kinderen. Sterke de HEERE hen in dit grote verlies. Uit onze familiekring is ons ontvallen onze schoonzuster Jannetje Caljouw-van Belzen Weduwe van de Gruiter-Caljouw Weduwe van Belzen-Caljouw D. Caljouw J. Caljouw-van Belzen Met droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van Aafke Wij wensen Bennie, kinderen en familie veel sterkte toe. Motor Vrienden Biervliet Na een lange en moeilijke periode is overleden mijn lieve vriend Antoine Duijm Schwabisch Gmund, 25 december 2007 J. Francke Walraven Verdrietig om de leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en de zorg die hij ons heeft gegeven, geven wij u kennis, dat na een liefdevolle verzorging in Ter Schone is overleden onze zorgzame vader, opa en superopa Jan Hollebek sinds 21 oktober 1994 weduwnaar van Magdalena van Drongelen Axel t Temeuzen 29 juni 1917 25 december 2007 Hoek: Jan en Corry Hollebek-Smies Oss: Hans en Winnie Koen, Anouk Best: Marjan en Joris justin, julian, Marjolein Correspondentieadres: Burg. H. Wolferthof 35 4542 HA Hoek De herdenkingssamenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 29 december 2007 om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk na de begrafenis. De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle ver zorging in "Vredelust" te Yerseke en "Ter Weel", Unit 5, te Goes toch nog plotseling is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Neeltje Hordijk-van den Berge sinds 21 maart 1975 weduwe van Reijer Hordijk in de leeftijd van 87 jaar. P. Meeuwsen-van den Berge C. Koopman (ex.test.) Goes, 26 december 2007 "Ter Weel" Correspondentieadres: John Lennonlaan 20 4462 LC Goes De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, wordt zaterdag 29 december om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke, Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Intens verdrietig om de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn lieve, overbezorgde maat, onze zorgzame, trotse vader en opa Gerardus Johannes ter Horst Geboren te Rotterdam Overleden te Zierikzee 24 februari 1926 26 december 2007 C.H. ter Horst-Zwildens J.C. van Brakel-ter Horst P.J. van Brakel judith en Dennis Erik en Maaike Simon G.J. ter Horst jr. L. ter Horst-Elenbaas Koen Stef en Ciska Kars H. Wolf-Westerveld J. Wolf Angelique Hoofdpoortstraat 19 4301 AR Zierikzee Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren zaterdag 29 december van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium bij het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematie zal plaatshebben maandag 31 december om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cremato rium alsnog gelegenheid de familie te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 32