Familieberichten Paulien Melissa Michelle Winnie Anna Maria Verbeem OVERTOOM-GROEN 40 I Donderdag 27 december 2007 PZC wa Enige en Algemene Kennisgeving Op kerstavond, 24 december 2007, zijn geheel onverwacht van ons weggenomen, alle 4 onze lievelingetjes 7 juni 1999 18 juli 2000 18 juni 2004 Bin Lin Phuny Lin-Trinh 10 december 2006 Noordstraat 30, Arnemuiden Correspondentieadres: Oosterguitestraat 23, 4451 AN Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst, waarin we onze meisjes willen gedenken, zal gehouden worden zaterdag 29 december om 12.00 uur in het kerkgebouw aan de Kerklaan 4 te Arnemuiden. Aansluitend zullen we om 14.00 uur Paulien, Melissa, Michelle en Winnie naar hun laatste rustplaatsjes begeleiden op de algemene begraafplaats, Noordlandseweg te Heinkenszand. Hierna bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in "De Stenge" te Heinkenszand. Zo zacht Zo stil Zo kleurrijk Zo lief Alle kinderen van groep 3a4 en 3b4 zijn verdrietig, omdat Paulien en Melissa er niet meer zijn. De kinderen van 3a4 en 3b4 Juf Anke, juf Diana, juf Margo en juf Christine Archipelschool 't Vierschip Arnemuiden Als je het leven nog niet begrijpt, Hoe kun je dan de dood begrijpen. Confucius Door een tragische gebeurtenis moeten we, vol van verdriet, afscheid nemen van twee van onze leerlingen Paulien Lin en Melissa Lin Er blijven twee plekken leeg in hun groep op onze school. We wensen de ouders en verdere familie alle kracht toe bij dit enorme verlies van Paulien, Melissa, Michelle en Winnie, hun vier prachtige, lieve dochters. Leerkrachten Leerlingen Ouderrraad Medezeggenschapsraad Archipelschool 't Vierschip' Arnemuiden Ik huil om de stilte na jouw bestaan, het verdriet omdat er geen afscheid was. Ik huil omdat jij zo eenzaam bent gegaan, omdat de dood jou zo plotseling heeft verrast. Niets is erger dan je kind te verliezen. Op Kerstavond vernietigde een alles verwoestend vuur de levens van de vier zusjes Paulien, Melissa, Michelle en Winnie Lin In een oogwenk werd het feest van licht en vrede voor hen. hun ouders en familie tot een hel. Onze gevoelens van diep medeleven gaan in de allereerste plaats uit naar de ouders die in die fatale nacht alles verloren wat hen zo dierbaar was. Ook het team van Archipelschool het Vierschip in Arnemuiden, waar Paulien en Melissa in groep 4 zaten, wensen wij veel kracht en sterkte toe. We gedenken Paulien en Melissa als lieve, zachtaardige en bescheiden kinderen. Namens alle medewerkers van Archipel Scholen Cor Kuyvenhoven Cees Corsfanje Raad van Bestuur Enige en algemene kennisgeving Degene die ik liefheb, heb ik verlaten. Om degene die ik liefhad Terug te zien. Verdrietig, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, deel ik mede dat is overleden mijn lieve, zorgzame moeder Weduwe van Johannes Luijks 5 maart 1920 t 24 december 2007 Wemeldinge: Ria Traas-Luijks Rinus Traas (in herinnering) Correspondentieadres: Chezeeweg 10d 4424 CD Wemeldinge. De begrafenis vindt plaats op vrijdag 28 december om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Een speciaal woord van dank aan het personeel van zorgcentrum 'Randhof' voor de liefdevolle verzorging die zij aan moeder hebben besteed. Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze geliefde neef Dingeman Pouwelse Wij wensen Jo en familie veel sterkte toe met dit verlies. Moe Nee Neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze buurman Dingeman Pouwelse Fam. Lous Fam. de Pagter Fam. Verstraate Fam. van Vaardegem Fam. de Pagter-Roelse Chris en Marieke P. van Dongen K. Louwerse Fam. Verhage Fam. Minderhout 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie het aangaat is 't niet erg. die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die zij achterlaat. "Vaarwel" en "Rustin Vrede". Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u intens verdrietig kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootoma Anna Cornelia Steurrijs echtgenote van Cornelis Jannis de Reu in de leeftijd van 77 jaar. Breskens: C.J. de Reu Schoondijke: Jennie en Wim Esseling-de Reu Schoondijke: Anja en Walter Ymke, Demi Schoondijke: Michel en Liesbeth Pepper 4511 HH Breskens, 25 december 2007 Ringlaan 4 De afscheidssamenkomst, gevolgd door de crematie, waar voor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 28 december om 14.00 uur in Verzorgingshuis 'De Burght' aan de Ringlaan te Breskens. Na de afscheidssamenkomst is er gelegenheid tot condo leren in 'De Burght'. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Verzorgings centrum 'De Burght' en afd. Boulevard van de Hooge Platen voor de liefdevolle verzorging aan haar bewezen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden behaagde het de HEERE van mijn zijde weg te nemen, na een geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde en zorgzame vrouw Maaike Schroevers-Geense Rotterdam 24 december 1937 Vlissingen 24 december 2007 J. Schroevers Zuiderzeestraat 6,4388 GR Oost-Souburg De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op vrijdag 28 december om 13.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de President Roosevelt- laan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Met verdriet geven wij u kennis dat de HEERE van ons heeft weggenomen onze iieve schoonzus Maaike Schroevers-Geense Sterke de HEERE onze lieve broer, zwager en oom met dit grote verlies. Familie Jacobse-Schroevers B. den Hollander-Schroevers Familie van Belzen-Schroevers Ad en Joop Schroevers M.B. van der Male Neven en nichten Vlissingen, 24-12-2007 Lieve Maaike We zullen je missen. De buren: Familie de Ridder Familie de Willigen Familie Pasman Familie de Wolf Familie Oele Familie Ravestein Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78