Familieberichten 38 I Donderdag 27 december 2007 PZC ZV Mijn tranen vallen op je koude handen wanneer ik naar je kijk Telkens denk ik aan die handen nooit meer.binnen handbereik. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd en dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze allerliefste Marleen Maria Helena Konijn 44 jaar was te kort Fred Rik Nieuwegein, 22 december 2007 Jacob van Ruysdaellaan 23 4382 RT Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Marleen te nemen op vrijdag 28 december van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.15 uur de afscheidsdienst plaats vinden. Daarna zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Noorderbegraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Nadien is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan Geertruida Adriana Korstanje-Minnaar - Truus - in de leeftijd van 57 jaar. Echtgenote van: Kees Korstanje Mama van: Barry Mama en schoonmoeder van: Claudia en Kees Dochter van: F.H.J. Minnaar W. Minnaar-Molhoek Schoondochter van: J.Korstanje (in herinnering) M.Korstanje-van Liere (in herinnering) Goes, 26 december 2007 De Warretjes 22 4421 AM Kapelle Gelegenheid tot afscheid nemen, vrijdag 28 december van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Kitskinderscheweg 1 (naast de Algemene Begraafplaats) te Kapelle. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal worden gehouden op zaterdag 29 december om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Als wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Intens verdrietig, maar dankbaar voor al zijn liefde, zorg zaamheid, vreugde, humor en grappen, delen wij u mede dat is overleden mijn innig geliefde man, onze fantastische vader, schoonvader en lieve trotse opa Cornelis Johannes Adrianus Lazeroms Cor Breda, t Vlissingen, 11 december 1939 24 december 2007 Hélène Lazeroms-Pellegrino Corina en Ronald Kaj, Thirza Hélène en Mark Bob, Daphne Mark en Tamara Sabine, Isabelle 4385 KK Vlissingen Anna Blamanlaan 28 Cor is overgebracht naar Uitvaartcentrum H. lobse, Bach- weg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid om afscheid van Cor te nemen zaterdag 29 december van 12.00 tot 12.10 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal aldaar de crematie plechtigheid plaatsvinden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Met veel dank aan dr. A.M.M. Termeer en de medewerkers van Zorgstroom voor de goede zorgen. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg en onverwacht, is heen gegaan mijn lieve dochter, ons zusje en tante Marleen Wat zullen we je missen P.M. Konijn (in herinnering) A.M. Konijn-Kuijt André en Hermien Nina René Michèle Rosalieke Daniël (in herinnering) ingomar Hadewin Eddy Laila Middelburg, 22 december 2007 Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is. Verdrietig en ontredderd vernamen wij het overlijden van onze geliefde schoondochter en mijn schoonzus Marleen Konijn F.H. Jilleba L.I. Jilleba-Sijnesael Eric Onverwachts moeten we afscheid nemen van onze lieve en gewaardeerde collega Marleen Konijn Onze gedachten gaan uit naar Fred en familie. We wensen hen heel veel kracht en sterkte toe. Annie M, Annie C, Meindert-Jan, Eric, Carla, Robin, Silvia, Magda, Eva, Matthijs, Annette, Lieke, Joana Hazelaarslaan Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand Gezang 293 Na een actief leven is op 93-jarige leeftijd, thuis, rustig ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, oma, overgroot moeder en schoonzus Johanna Margaretha Lommers weduwe van Johan ChristoffeKram geboren 4 december 1914 overleden 25 december 2007 Wamsveld: Ank Molenaar-Kram Piet Molenaar Woerden: Hans Kram Yvonne Kram-Cremer Eindhoven Harderwijk: Jan Albert Kram Klein- en achterkleinkinderen Oosterbeek: J.C. Groen-Kram 7231 CB Warnsveld Torenlaan 24 De gedenkdienst zal plaatsvinden in de Ned. Herv. Kerk te Kapelle op zaterdag 29 december om 11.00 uur. De teraardebestelling zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle om ongeveer 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het koor van de kerk. Geen bloemen, toespraken of bezoek aan huis. Heden overleed onverwacht onze schoonzus en tante Truus Korstanje-Minnaar Els Hoek van Dijke-Minnaar (in herinnering) Loek Hoek van Dijke Corry Huissoon Monique en jacky Hanny Slabbekoorn-Korstanje Loe Slabbekoorn Harry en Claudia, Demi, Noa Mariska en Richard Jan Korstanje Ina Korstanje-Den Toonder Sabine en Meindert Yasmine Kapelle, december 2007 Plotseling is overleden onze buurvrouw en vriendin Truus Korstanje We wensen Kees, Barry, Claudia en Kees en verdere familie veel sterkte toe. Fam. Ruissen, Fam. Brouwer, Fam. Driehuis, Fam. van de Vrede Nooit meer even binnenwippen voor een bakje koffie of een kletspraatje. Na een vriendschap van 35 jaar is op tweede kerstdag mijn lieve vriendin Truus overleden. We wensen Kees, Barry, Claudia en Kees, Pa en Ma Minnaar heel veel sterkte toe. Lian en Frans Matthijsse "God is liefde" Volkomen onverwacht is op de dag voor Kerst overleden onze zus en schoonzus Harmina de Leeuwerk-van Bruggen Mieneke weduwe van Arie de Leeuwerk In de leeftijd van 62 jaar. Heerde, t Oost-Souburg, 2 april 1944 24 december 2007 Utrecht: Betsy en Ben Kapelle-Biezelinge: Jennie en Niesje Middelburg: Henken Meta Nijmegen: Roelie en Arno De Bilt: Rika en Frank nichten en neven Correspondentieadres: H. van Bruggen Goudplevierhof 11 4332 CM Middelburg Mieneke is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Er is op afspraak gelegenheid tot afscheid nemen. Ook kan dit voor de dienst in de PKN kerk aan het Oranjeplein te Oost-Souburg op vrijdag 28 december a.s. van 11.00 tot 11.20 uur. De afscheidsdienst zal plaatsvinden in bovengenoemde kerk om 11.30 uur, waarna we Mieneke om 12.30 uur naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg brengen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u dit dan als een uitnodiging. U bent van harte welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66