...trouwen? Familieberichten BBBBssjf. -- k - *v- Wie kan ik bellen voor een uitvaart? zet het in de krant! sd Rustig, maar voor ons onverwacht, is overleden onze lieve papa, opa en overopa Kees Steendijk Comelis Evert Willem weduwnaar van Jacoba Maria Hoek Hij is 87 jaar geworden, 29 april 1920 t 24 december 2007 Stavenisse: Wim en Gerrian Elles en leremy, Femke Cyrille en Naomi Kapelle: Jannie en Rien Kobie Leenke 's-Gravenpolder: Ria en Ad Annemiek Marlon Correspondentieadres: Poststraat 7g, 4696 BA Stavenisse Papa is thuis opgebaard. Er is gelegenheid om donderdag 27 december afscheid te nemen van 16.00 tot 17.00 uur en voor aanvang van de afscheidsdienst. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 28 december om 13.15 uur in de Schuilplaats, Poststraat 1 te Stavenisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. Op 24 december hebben wij samen heel rustig afscheid genomen van onze trotse opa en overopa. Dit hebben wij als heel bijzonder en fijn ervaren. Opa Kees Steendijk We zullen je heel erg missen. Elles en leremy, Femke Cyrille en Naomi Kobie Leenke Annemiek Marlon 'Veilig in Jezus armen' Verdrietig, maar ook dankbaar voor al hetgeen wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Maatje Verburg-de Smit weduwe van Gerard Verburg in de leeftijd van 97 jaar. A.P. Verburg E.S. Verburg-Beulens (in herinnering) Rudy en josé Gerard Simon en Cindy E.G. Provoost-Verburg A.J. Provoost Dennis en Silvia Yvonne en Danny en achterkleinkinderen Zorgcentrum 'Cleijenborch' 25 december 2007 Correspondentieadres: Zuidkerkstraat 23,4486 BN Colijnsplaat De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 29 december om 13.30 uur in het 'stiltecentrum', Dr. Maas straat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er in bovengenoemd 'stiltecentrum' gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Donderdag 27 december 2007 PZC I 38 Eindelijk Thuis In haar vaste geloofsvertrouwen op Gods beloften, waar van zij ook mocht getuigen, is ontslapen in de Here, mijn vrouw, onze moeder en grootmoeder Alida Wilhelmina Hament echtgenote van Pieter Westerhuis Veenendaal f Heinkenszand 4 juni 1936 24 december 2007 Heinkenszand: P. Westerhuis Middelburg: Peter Westerhuis Illaih Nathan Heemstede: Taco Westerhuis Goes: Judith Verstraeten-Westerhuis Alwin Verstraeten Joel Yentl Honingklaver 12 4451 TC Heinkenszand Op vrijdag 28 december is er van 19.30-20.00 uur gelegen heid om afscheid van Lex te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De dienst van Woord en Gebed, geleidt door Ds. G. van de Wetering, zal worden gehouden zaterdag 29 december om 10.30 uur in de 'Bethelkerk', van de Vrije Evangelische Gemeente, aan de Beatrixlaan te Goes. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandse- weg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in 'De Stenge', Stengeplein 1 Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Heden bereikte ons het droeve bericht dat Cees Wolf overleden is. Cees was een enthousiast, altijd opgewekt en niet te stuiten man die aan het bowlen heel veel plezier heeft beleefd. Bestuur en leden Bowlingvereniging Middelburg Heden bereikte ons het droeve bericht dat Cees Wolf overleden is. Cees was een enthousiast, altijd opgewekt en niet te stuiten man die aan het bowlen heel veel plezier heeft beleefd. Bestuur en leden Bowlingvereniging Middelburg Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Dag Cary Anthon en Kitty Jeroen en Daniëlle Joyce, Dean en Olivier Ton, Angelique, Niels en Rosalie Erg verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze bowlingvriend Cary Wolffers Wij wensen Carla en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Anita de Jonge en Math. Mostert Anneke en )an de Jongh Linna en Patrick de Jongh Geheel onverwachts is overleden onze medebewoner Gary Wolffers Wij wensen Carla en familie veel sterkte toe. Namens alle bewoners van de Fonteyne WE de Fonteyne Opnieuw verslagen bereikte ons het bericht dat Cary Wolffers oudbowlinglid van onze vereniging en van BV Biggekerke nog onverwacht overleden is. We wensen Carla en de fam Slot veel sterkte toe. Bestuur en leden Bowlingvereniging Middelburg Mevrouw A. Bult: Mijn schoonmoeder is ongeneeslijk ziek en zij heeft geen uitvaartverzekering. Omdat we geen enkel idee hadden wie we zouden moeten bellen als mijn schoonmoeder komt te overlijden hebben we contact gezocht met de Uitvaart Informatie Hulplijn. Zij heb ben deze vraag voorgelegd aan één van hun partici panten, 0800-sterfgeval. Daarna heeft de SCU weer met ons contact gezocht om ons verder te informeren. Dankzij hun informatie weten we nu precies waar we terecht kunnen. Wilt u ook weten wat het antwoord is op deze vraag, kijk dan NU op onze website SCU.NU. Voor al uw vragen rondom een overlijden bel gratis: De Uitvaart Informatie Hulplijn op 0800 - 44 44 000. Stichting Centrum voor uitvaartinformatie -V-.; .V.,.. SkSSH M -- /z 4

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57