gobest.nl 0900-1915 De voordelen van KidsWorld Groenbeleid Veetransporten Klantvriendelijkheid Klantvriendelijkheid 2 Pluspunten 4 Ziekenhuizen Ziekenhuizen 2 Voor zomer 2008 vind je de KidsWorld hotels van GoBest in Turkije, Griekenland, Spanje, Portugal, Bulgarije, Tunesië en Egypte. LEZERS SCHRIJVEN Brieven richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 31 4460 AA Goes 0113-315660 lezersredacteur@pzc.nl (max. 150 woorden) CDA-gedrag in raad Schouwen van 20 december over het groenbe leid. Het is erg doorzichtig en schandalig dat het CDA de motie ten aanzien van het groenbeleid niet wilde of durfde te steunen. Wel uitspreken er positief tegen over te staan om gefortuneerde stemmers in deze wijk te vriend te houden. Maar de motie niet steu nen om de eigen wethouder niet voor de voeten te lopen. Jaap den Hollander Deltaweg 17, Haamstede Na alle berichten over de misstan den in de veetransporten, lijkt er nu eindelijk een lichtpuntje te ko men voor de dieren in deze sector. De supermarkten gaan korte met ten maken met de rotte appels on der de veetransporteurs, die het niet zo nauw nemen met de belan gen van de dieren die gruwelijk moeten lijden op weg naar het slachthuis. Wat de politiek al jaren negeert en daarmee zijn plicht heeft verzuimd, namelijk ingrij pen in deze ontoelaatbare vorm van dierenmishandeling, gaan de supermarkten mede namens vele consumenten wel hun verantwoor ding aan, door het invoeren van strenge regels en controles. Petje af voor dit humane gebaar en wordt dit het begin van het einde voor het onnodig lijden van de dieren in de veetransporten. Loura Bosselaar Schubertlaan 5, 4384 LL Vlissingen Zelden ben ik het zo roerend eens geweest met kritiek als die van CZ-topman Mike Leers over het ge brek aan klantvriendelijkheid bij veel Nederlandse ziekenhuizen (PZC 19 december). Alleen geldt dat niet alleen voor de artsen-spe cialisten maar ook voor hun secre taresse. Want met haar maakt men gewoonlijk de afspraak. Ook het verplegend personeel valt soms een zeer groot gebrek aan klantvriendelijkheid te verwijten. De onverschilligheid waarmee een ziekenhuispatiënt wordt behan deld, doet afbreuk aan zijn herstel. In veel buitenlandse, grote zieken huizen doet men het veel beter dan in vergelijkbare Nederlandse ziekenhuizen. Is een andere per soonlijke instelling van belang? Ja, korter verblijf in een ziekenhuis be tekent lagere kosten voor de zorg verzekeraar en dus lagere zorgpre mie voor ons allen. De onverschil ligheid die veel Nederlanders ver tonen: 'wij hebben een sociale maatschappij dus waar maak ik me druk om? Laat het maar aan die ander (de Staat) over'. M. van Loon Voorstad 38, Goes In de PZC geeft topman M. Leers van de CZ af op specialisten in de ziekenhuizen. Hier heeft hij wel een punt, maar het zijn wel de zie kenhuizen waar Leers gecontrac teerde zorg mee afgesproken heeft. Ga je als patiënt naar een andere specialist dan geeft Leers (CZ) niet de volledige vergoeding. Ik ben ver schillende malen naar de oogarts in Gent geweest, de wachtkamer zit half vol met patiënten uit Ne derland, maar al te vaak hoor ik dan de klacht 'in Zeeland kunnen ze niets meer voor me doen en hier ben ik prima geholpen'. Re den? Problemen met de verzeke ring. Het zijn bijna allemaal oude re mensen. Dan hebben ze proble men met een specialist zoals Leers noemt, maar hij houdt zelf wel de vergoeding van hen in. H. de Jonge Boterbloemwei 8, Terneuzen En vorige week alwéér een stukje over Delta en zijn goedgeefsheid. Maar alle eerdere schrijvers heb ben het helemaal mis. Zij denken er recht op te hebben dat Delta hen fatsoenlijk en eerlijk behan delt. Maar zij realiseren zich niet dat Delta in grote genade zomaar wat rondstrooit. Zoals Sinterklaas. Wij mogen het van de straat grab belen. In een gewone winkel krijg je zonder vragen elf flessen wijn als je er tien betaalt. Bij Delta moet je daarom zeuren en dan dankbaar zijn. Ik heb daarom aan de directie van Delta gevraagd of zij niet beter aan alle klanten de korting automatisch willen geven. Met terugwerkende kracht. Want zo'n vijftigduizend Zeeuwen mis sen intussen zo'n 50 euro die bij Delta in de kas blijven. Of hadden we er géén recht op? J. Westerop Donkerstraat 12, 4463W Goes Volstrekt zonder enige voeling met de mening van velen ver schijnt een opgewekte Simons op radio en tv en maakt het commis sierapport bekend. Wat al ge vreesd werd is dat het Ziekenhuis in Vlissingen moet sluiten. Nog gekker wordt het dat in Middel burg waar na sloop een kliniek is overgebleven nu weer een zieken huis gebouwd moet worden, dit echter voor minihulp. Natuurlijk moet Goes uitbreiden en hoofd vestiging worden. Een ex-politicus moet weer zo nodig een monu ment voor zichzelf oprichten en gaat gewoon zijn gang ongeacht te genstroom zowel uit Den Haag als vooral hier uit Zeeland. Vlissingen aan het eind van de lijn en voorbij de tunnel dreigt steeds meer een doodlopende straat te worden. Wordt dit geaccepteerd? Of doen we er wat aan bijvoorbeeld onder aanvoering van een gemeentelijke voorman? P. Brounts Kenau Hasselaarstraat 153, Vlissingen Helaas is de mogelijkheid van nieuwbouw van de hoofdlocatie in Middelburg en vernieuwbouw in Goes niet onderzocht. Eenvou dig is te berekenen dat die keuze tot een lager investeringsniveau leidt. Ook zal er dan geen discus sie meer nodig zijn over de bereik baarheid van verloskunde en SEH. Die is ook voor Goes voldoende. Dat leidt tot lagere exploitatielas ten, immers het zal dan niet nodig zijn om twee SEH's open te hou den. Ook een nieuwe afslag op de A58 is niet nodig. Voor patiënten uit de kop van Schouwen zal dank zij (ook gedeeltelijk aangelegde) N57 de bereikbaarheid verbeterd zijn. Draai de 'Aorta 58' 180 gra den! G. Jonkers Van Kleffenslaan 104, Middelburg Gratis Nederlandse KidsWorld Club Familiekamers t/m 7 personen All-Inclusive formule en kinderbuffetten Gratis GoBest kado bij boeking Luxe parfum en 30% kortingsbon van Lancaster bij boeking vóór 1 april 2008 Kijk op gobest.nl voor de juiste prijs van uw vertrekdatum. Prijzen zijn en reisleidingservice. Alle prijzen zijn per persoon op basis van 2 Een betere vakantie voor minder geld Unieke hotel- en landenfilms op gobest.nl Gratis waterparken Babyfoon/oppasservice 100% GoBest Prijsgarantie Elders dezelfde vakantie goedkoper? Dan trak teert GoBest! Zie voorwaarden op gobest.nl incl. retourvlucht, luchthavenbelasting, accommodatie, transfer personen. Wijzigingen, zet- en/of drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 9